Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (49) összesen
Like Tree22Likes

Téma: soux sportfogadó topicja

  1. #21
    Újonc Cesc18 avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 09.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezeket a tutikat hagyjad a picsába. Az egész sportfogadás egy büdös nagy lehúzás. Az összes csapat maffiózók kezében van, a sportfogadó irodák szintén. Csak a fogadásról szól minden. Én ezért teszek csak D-t mert általában az fizet legtöbbet. Ezért éri meg a csapatoknak is döntetlent játszani. Az irodáknak is az éri meg a legjobban, mert a sok sportfogadó fish mindig hazait vagy vendéget húz. Be kéne tiltani a sportfogadást rögtön megsszűnének a 15 meg 20M EUR s fizetések, meg a 100M EURs játékos vásárlások.
    És szerinted csak focira lehet fogadni? Ha nagy lehúzás, akkor te miért pakolod a döntetleneket?

  2. #22
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2013. 12. 16.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És szerinted csak focira lehet fogadni? Ha nagy lehúzás, akkor te miért pakolod a döntetleneket?
    "Én ezért teszek csak D-t mert általában az fizet legtöbbet. Ezért éri meg a csapatoknak is döntetlent játszani. Az irodáknak is az éri meg a legjobban, mert a sok sportfogadó fish mindig hazait vagy vendéget húz."

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És szerinted csak focira lehet fogadni? Ha nagy lehúzás, akkor te miért pakolod a döntetleneket?
    Ki mondta, hogy csak arra lehet? Nem csak arra lehet, én viszont 95%ban arra szoktam. Meg még vízilabda D, re. Mint pl volt a vasas - eger kb 3 hete amit szintén telibe vertem 8.2 ért. Én hobbi sportfogadó vagyok, itt a hatharmon pl hirdetik a "profi sportfogadás tippeket" azt van egy 10% os ROI juk meg hasonlók. Nekem meg van egy kb 400% os ROIM idén a döntetlen kombikkal. Ezért rakom aD ket, meg mert ez éri meg a csapatoknak is... De látom te nem érted az összefüggéseket..
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #24
    Újonc Cesc18 avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 09.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki mondta, hogy csak arra lehet? Nem csak arra lehet, én viszont 95%ban arra szoktam. Meg még vízilabda D, re. Mint pl volt a vasas - eger kb 3 hete amit szintén telibe vertem 8.2 ért. Én hobbi sportfogadó vagyok, itt a hatharmon pl hirdetik a "profi sportfogadás tippeket" azt van egy 10% os ROI juk meg hasonlók. Nekem meg van egy kb 400% os ROIM idén a döntetlen kombikkal. Ezért rakom aD ket, meg mert ez éri meg a csapatoknak is... De látom te nem érted az összefüggéseket..
    Gratulálok a 400%-os ROI-hoz Így pedig végképp nem értem miért írtad, hogy lehúzás a sportfogadás...ilyen éves teljesítménnyel már valamelyik tengerparton kellene süttetned a hasad, vagy esetleg onnan írsz?

    Egyébként értem, hogy miről beszélsz. Sok a bunda stb, csak én itt ragadtam le "Az egész sportfogadás egy büdös nagy lehúzás.". Rosszul fogalmaztál Helyesen, a kis oddsokra, a tutikra való fogadás büdös nagy lehúzás.

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok a 400%-os ROI-hoz Így pedig végképp nem értem miért írtad, hogy lehúzás a sportfogadás...ilyen éves teljesítménnyel már valamelyik tengerparton kellene süttetned a hasad, vagy esetleg onnan írsz?

    [/FONT][/COLOR]
    Ha kikacagsz akkor is annyi. Mert lehúzás.... Személyesen ismerek olyan embert aki érintett a bundabotrányban, hagy tudjam már, hogy lehúzás e a sportfogadás vagy sem. Én HOBBI sportfogadó vagyok. Ez tudod mit jelent? Van olyan hogy nem teszek 2 hónapig semmit. Max tét amit teszek egy szelvénnyel az 2100Ft. 5/7 100 as téttel. 600K+t kerestem idén, ebből miért kéne tengerparton süttetni a hasam?
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #26
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2013. 12. 16.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Kevés az olyan aki hosszútávon nyerő tud lenni sportfogadásban. Gratulálok hogy te közéjük tartozol. 400% ROI nagyon szép eredmény nekem csak 215% van MTT-n igaz rövidtávon

  7. #27
    Újonc Cesc18 avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 09.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha kikacagsz akkor is annyi. Mert lehúzás.... Személyesen ismerek olyan embert aki érintett a bundabotrányban, hagy tudjam már, hogy lehúzás e a sportfogadás vagy sem. Én HOBBI sportfogadó vagyok. Ez tudod mit jelent? Van olyan hogy nem teszek 2 hónapig semmit. Max tét amit teszek egy szelvénnyel az 2100Ft. 5/7 100 as téttel. 600K+t kerestem idén, ebből miért kéne tengerparton süttetni a hasam?
    Fura egy olyantól hallani, hogy a sportfogadás lehúzás, aki hobbi játékosként 600 ezret nyert egy év alatt. Annyira akkor csak nem lehúzás, ha még hobbi szinten is lehet ennyit keresni vele...

    Sok sikert a továbbiakban is!

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fura egy olyantól hallani, hogy a sportfogadás lehúzás, aki hobbi játékosként 600 ezret nyert egy év alatt. Annyira akkor csak nem lehúzás, ha még hobbi szinten is lehet ennyit keresni vele...

    Sok sikert a továbbiakban is!
    Ha ezt így gondolod, akkor remélhetőleg(mármint a saját érdekedben) nem pókerezel.
    Attól még, hogy valamivel lehet nyerni, még lehet -EV.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan!
    Azt kell megértened Soux, hogy mindegy melyik kimenetelre fogadsz, és mi a végeredmény, a szorzók határozzák meg, jó volt e a fogadásod.
    Az említett darts fogadásod is lehet attól még +ev, hogy most elment. Pókerben is preflop ha elbukod AA-al a partit, attól még jó fogadás volt.
    Ha 100% lenne az esélyed, akkor a buki 1.00 szorzót adott volna (sőt 0.95, hogy nyerjen is rajta).

    Szemléltetésképpen az elmúlt két évben kötött 88db meccs közül egy kivétellel, csak meglepire fogadtam (tömeggel szemben) A variancia a magas szorzók miatt nyilván megnő, de ha az a +ev és nem a papírforma szorzója, akkor azt kell megtenni.
    Chartle.net - Embed Charts, Maps, Plots in your website, blog or business report
    Leszögezném, hogy ez nagyon kicsi minta, szerencsés fish vagyok, a profit csak a variancia miatt van, az EV görbém nagy valószínűség szerint minuszos. De jól szemlélteti, mennyire nem az számít, hogy "tuti" meccsekre fogad az ember.
    Abszolút dilettánsként, egy buki nem úgy állítja be az oddsokat, hogy a vesztes fogadásokból ki tudja fizetni a nyertes fogadásokat ( egyszerűség kedvéért 2 esélyt nézve) ? Hiszen fix százalékot lecsíp ami tuti haszon, ezáltal pedig csökkenti a varianciát.

    Amennyiben így van felesleges a magas szorzós meccsekkel a saját varianciánkat növelni, továbbra is arra kell törekedni, hogy olyan meccset találjunk ahol, ahol megéri a felkínált oddsok mellett fogadni, lehet az 1.1 vagy 4-es szorzó is.

  10. #30
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abszolút dilettánsként, egy buki nem úgy állítja be az oddsokat, hogy a vesztes fogadásokból ki tudja fizetni a nyertes fogadásokat ( egyszerűség kedvéért 2 esélyt nézve) ? Hiszen fix százalékot lecsíp ami tuti haszon, ezáltal pedig csökkenti a varianciát.

    Amennyiben így van felesleges a magas szorzós meccsekkel a saját varianciánkat növelni, továbbra is arra kell törekedni, hogy olyan meccset találjunk ahol, ahol megéri a felkínált oddsok mellett fogadni, lehet az 1.1 vagy 4-es szorzó is.
    Értem amit mondasz, én is teljesen dilettáns vagyok, utána olvastam pl. hogy a meccs bundázásban nagy tévedés, hogy csak papírforma ellen mennek.

    A feltételezésem azon alapul, hogy a public mire fogad inkább. Erre céloz redoubtable is, hogy döntetlenre valszeg az átlag nem szokott fogadni, meglepetésekre is ritkábban. Szeretik a tutit. Hogy a public ne nyomja el túlságosan a tuti szorzóját, lejjebb viszik inkább, és a többi eredményt (x, meglepi) emelik. Ezzel akár +ev fogadást ajánlva is, hogy csökkenjen a varianciájuk fix profitot elérve.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •