Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (74) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Hu sng fogadás

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás Hu sng fogadás

    Sziasztok!

    Január 5. 00:00 & Február 5. 23:59 között induló HU-imra szeretnék egy fogadást kiírni!

    A fogadás tárgya a 2 nagy teremben zajló HU sng-imre fog vonatkozni.

    A játék típusok : No limit Triple draw & Fix limit Triple draw

    Csatolok eddigi grafikonokat, hogy lássátok , hogy eddig milyen eredményeket sikerült elérnem a játékban.

    A fogadás tétje : 300 $ amit felteszek a saját sikerem érdekében. Ekkora összegben lehet ellenem fogadni.
    1:1-ben. Tehát, ha valaki 10$-t tesz fel, az 20$-t kap,vissza; ha nem teljesítem a feltételeket.

    A pénztáros szerepkörét ...Tölti be. A pénzeket Neki lehet küldeni a ... nickre. *

    A fogadás tárgya :

    500 db Hu sng lejátszása a fennt említett játékokban az egy hónapos periódus ideje alatt. Legalább 10%AVG roit kell teljesítenem, és az ABi-nek meg kell, hogy haladja a 2$-t.

    Szabályok a fogadással kapcsolatban :

    1 . Aki fogad ellenem, az, ha opensitelek, akkor nem ülhet Rám.
    2. Magyar kollégák ellen, akikkel napi kapcsolatban állok, a csalás elkerülése érdekében nem játszhatok.
    Itt pár nicket megemlítenék : ( makeranyu , lajk , BlueBearSexy , charlieharper91 , balazspalko , ) Ha más magyar játékos ül rám, Vele semmilyen kapcsolatban nem állok.
    3. Ha a magyarországi jogi helyzet miatt nem tudok játszani, akkor a fogadás érvényét veszti, ebben az esetben a fogadó felek visszakapják pénzüket.
    4. A fogadást kizárólag közeli hozzátartozó halála/súlyos balesete esetén adhatom fel (nem szeretek ilyet beleírni, de sajnos bármi megtörténhet).
    5. Ha a PS-FTP szerverek leállnak session közben, akkor a leállás időtartamával kitolódik a fogadás
    időpontjának vége (Előre jelzett Server Restart nem számít bele).
    6. Sharkscopeon elérhető vagyok, bármikor rám lehet keresni a fogadás időtartama alatt. Illetve kereshető vagyok a termekben is, amikor játszok.
    7. A fogadás ideje alatt természetesen játszhatok mást is az adott termekben. De azok a játékok nem befolyásolják az eredményességet!

    Az adott mennyiség akkor is lejátszásra kerül, ha nincs kellő mennyiségű fogadó fél!


    *Fogadni 2014.01.04 22:00-ig lehet**


    * : Egyelőre ez még kérdés.








    Minden más egyéb miatt nyugodtan keressetek meg privátban. Minden kérdésre szívesen válaszolok.

  2. #2
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Ezt a HM2-vel csinaltad?

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a HM2-vel csinaltad?



  4. #4
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A képeket.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A képeket.
    Sharkscope-al

  6. #6
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sharkscope-al
    Nem igazán használom a Sharks-ot. Thx

  7. #7
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    1 . Aki fogad ellenem, az, ha opensitelek, akkor nem ülhet Rám.

    És ha vki úgy sitel rád, hogy más fogad helyette? Ezt hogy védenéd ki? Én biztosan folyamodnék ilyesmihez, ha nagyon neki akarnék menni a fogadásnak, de 2$-os ABI-val nem lenne értelme szöszmötölnie egy értelmes regnek ilyen összegű fogadás mellett. De az egészben nem látok semmilyen kihívást, napi 20db játékot sem kell lejátszanod és ebben a játékban 10% ROI főleg mikrolimiten kvázi semmiség.
    Krono, ferkocse, Jeeeee88 and 3 others like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 . Aki fogad ellenem, az, ha opensitelek, akkor nem ülhet Rám.

    És ha vki úgy sitel rád, hogy más fogad helyette? Ezt hogy védenéd ki? Én biztosan folyamodnék ilyesmihez, ha nagyon neki akarnék menni a fogadásnak, de 2$-os ABI-val nem lenne értelme szöszmötölnie egy értelmes regnek ilyen összegű fogadás mellett. De az egészben nem látok semmilyen kihívást, napi 20db játékot sem kell lejátszanod és ebben a játékban 10% ROI főleg mikrolimiten kvázi semmiség.
    ja a 2$ abi-t én se nagyon értem, ha jól nekiáll az ember, azt komolyabb tapasztalat nélkül is meg lehet verni kis tanulással.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #9
    Tag 641stone avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    500 game $2 ABI-val nem nagy kunszt. Ha mondjuk azt vállalnád, hogy 2500-3000-et tolsz le, akkor abban már van kihívás. 500 game sima sétagalopp, egy szívós playa akár egy hét alatt letol ennyit.
    Nem hiszem azt sem, hogy ha valaki fogad ellened, akkor rádülne. $2 ABI-nál nem fogja senki értelmes ember az idejét arra pazarolni, hogy megbuktassa a fogadásodat.

    Ez így komolytalan.

    Hasonlítsd össze az ajánlatodat mondjuk ezzel: http://www.pokerakademia.com/hirek/e...elkuli_profit/
    és nem is fogadott, csak megcsinálta.
    Utoljára módosítva: 641stone által: 2013. 12. 31. 07:24

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    @641 stone : Ha 1 hét alatt letolsz 500 db HU sng-t FL TD-ben, azon a limiten ami a home limitem, akkor meg emelem a kalapom előtted

    És nem 2$ Abi, hanem min. 2$ - nyilván nem micro limiten fogom ezt a mennyiséget legrindelni

    @rockett : Azt hittem, hogy pont Neked nem kell magyarázni, hogy mennyit kell várni időnként ellenfélre. De úgy látom, hogy tévedtem.
    Utoljára módosítva: dfecco23 által: 2013. 12. 31. 08:35

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •