Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (72) összesen
Like Tree73Likes

Téma: Negreanu angle shooting az EPT Barcelonán?

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Mióta lett a póker angol úriemberek teadélutánja? Tudtommal még ott nem tartunk. Ha kamu, ha szándékos (valószínűleg előre megfontolt szándékkal elkövetett stackelődési kísérlet...) ez akkor sem ütközik semmilyen szabályba, de még csak etikátlannak se nevezhető. Régen nagy kedvencem volt Negro, mostanság kevésbé, de ez zseniális volt. Az biztos, hogy elítélendőnek nem nevezhető. Egy egészen szokatlan irányból közelítette meg a problémát hogyan is lehetne felduplázni magát az egotúltengésben szenvedő nagyvakon. Megfelelő move a megfelelő időben a megfelelő ember ellen. Egyszerűen nagyszerű

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Teljesen ****a játék volt.Egy idióta meg benyelte.Ennyi.

  3. #23
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Ha Negreanu etikátlan volt, akkor Steven "Zugwat" Silverman még etikátlanabb volt. Azt hitte a hülye gyerek, hogy egy pushhal kitúrja a kasszából Negrót. Beszopta. Megérdemli.

    Ui. Viszont ha nem Negro nyer, akkor az a címe a cikknek, hogy Steven "Zugwat" Silverman követett el angle shootingot?!

    ...megkínálta egy kisfröccsel, de a telhetetlen háziurat (4 deci bor 1 deci szóda) akart inni.

    Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    A világ egyik legjobb játékosa majd biztos véletlen csinál egy ilyet.... Kurv@ jól csinálta....
    dan9304 likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #25
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Bazi nagy like neki. Talált egy barmot, aki megette, ennyi. Nem tudom miért ez a felhajtás. Blöffölni sem lehet már csak úgy? Lassan ott tartunk, hogy perre viszik az ilyen dolgot Nem szánalmas?

  6. #26
    Újonc zussz avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 31.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    én nem értem mi a baj :S nagyon szép játék volt Daniel részéről, a másik oldalról pedig több kivetni való is van, mellesleg nem az etikátlan, ha már ennyire úriemberek vagyunk, hogy szánt szándékkal akarta rabolni a pot-ot egy elrontott emelés miatt? miért nem a srácot támadják? akkor mit lehetne olvasni, hogyha a srácnál KK lenne, DN nagy elrontott emelése a srác 3bet/push--DN push/call. Akkor a srácot támadná mindenki mert megnyerte a potot vagy Danielt mert blöfföt akart indukálni? és akkor sajnálnánk, hogy szegény milyen "jól játszott" és monster-be futott? Nem utálhatjuk egymást ha a másik nyeri megnyeri a potot mert nem lesz kivel játszani.

  7. #27
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    GG Negro!

  8. #28
    Fanatikus tag Remiel avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Ebben a szituban egyetlen gáz dolog van, és az Daniel bácsi hajbeültetése, de a party teljesen rendben volt részéről... előadta a nagy halált? Elő és? Ki mondja, hogy hinni kell egy póker asztal mellett? Silverman meg hülyeséget csinált, meg is kapta érte a büntit...

    Ami vicces volt, az inkább Demján remek kiejtése... mármint nyelvi szempontból

  9. #29
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Néha játszom live-ban itt Komarno-ban, és nem vagyok poker pro, de tudom hogy az a lényeg hogy elszedd az ellenfeled zsetonjaid tiszta játékban. A pokerben kell egy kis szinészi tehetség ami Negro-ban megvan, mert még a nyilatkozatban is ,,szinészkedett''. Én nekem is volt olyan hogy frankóra megmondtam a lapjaim, és a tisztelt ellenfél azt hitte hogy kamuzok.Nálam volt nuts.Ő all in én call. Ez szerintem belefér a játékba. Ezt is lehet úgymond ,,fegyvertárnak'' nevezni.És Persze szerintem is ego-ból tolta be KJs-val all in-t. A fiatal ember rájött innentől kezdve hogy aki egoból játszik az ráfázik.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    lol Silverman... Szépen csinálta Negreanu, tőle már több ilyen trükköt láttam. Talán azért tolta rá, mert a 11 bb-s emelésre ráemelni is már commitálhatná Negreanut.

    Én úgy tudom, tilos megmondani az igazi lapjainkat.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •