Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (72) összesen
Like Tree73Likes

Téma: Negreanu angle shooting az EPT Barcelonán?

  1. #31
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol Silverman... Szépen csinálta Negreanu, tőle már több ilyen trükköt láttam. Talán azért tolta rá, mert a 11 bb-s emelésre ráemelni is már commitálhatná Negreanut.

    Én úgy tudom, tilos megmondani az igazi lapjainkat.
    Figyu. tilos megmondani az igazi lapjainkat, de Te ott tudnád hogy megmondja az igaz lapját vagy kamuzik? Szinjáték volt az egész és bejött neki. Ámen. Boldog új évet mindenkinek. river legyen veletek(kivéve ha ellenem játszotok)

  2. #32
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Végigolvastam a kommenteket, a videót nem néztem meg.
    Viszont azt biztosan állíthatom, hogy Negró néhány éve a blogjában említett egy WSOP partit, ahol valóban misclickelt azaz magasabb értékű zsetonnal operált véletlenül. Azt a végkövetkeztetést vonta le az egészből, hogy akár fel is veheti a repertoárjába azt a múvot.
    Ennyi.
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #33
    Lelkes újonc Minusz avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 10.
    Hely
    PC
    Hozzászólások
    77

    Villanykörte Jó vs. Mégjobb

    Azt gondolom Mi Mindannyian egyetértünk azzal, hogy ez (...a PÓKER...) is egy ragyogó sport.
    Így akkor az a hosszútávfutó aki körökön keresztül elhiteti a többiekkel, hogy elfáradt v. csak ennyire képes és a végén ezzel a taktikával megnyeri a versenyt az nem KORREKT módon nyert...?
    (...és még rengeteg ilyen példát lehetne felsorolni...)
    A világ különböző sportjaiban számolatlan ilyen "taktikai húzás v. megoldás" van, ezek mind-mind szerves és elválaszthatatlan részei az adott sportágnak, itt is csak ennyi történt.
    Sajnálni kellene a vesztes félt mert találkozott egy pillanatnyilag Nála jobb sportolóval, szerintem nem.

    Ui: Minden Póker Akadémiásnak és az Őt "Követőknek" kívánok Nagyon Eredményes és Békés Boldog Új Esztendőt 2014-re... GL
    Lord Secret likes this.
    "...a győztes éli az életét, a vesztes elmeséli..."

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Ugye jól értem, hogy az itt hozzászólók 75+%-a szerint az angleshoot, mint olyan, becsülendő és megengedett húzás körülmények között? Azt hiszem jól döntöttem, hogy nem játszom élőben Mo.-on...

  5. #35
    Lelkes újonc Ballage87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 22.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    flat, majd összes boardon wp amiben nincs ász meg király mert kb csak az lehet nála
    minden alkalommal, mikor eldobsz flop előtt egy 9es párt, Isten megöl egy kiscicát

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    toma, nem hiszem, hogy egyetértünk vele, de ez nem is volt annyira angle shooting, inkább csak kis színészkedés volt

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rájátszott a dologra? Mivel? Azzal, hogy kiröhögte magát?
    Igen pontosan azzal játszott rá, az emelés szerintem is véletlen volt, de utána "kapcsolt", hogy
    bedob valami trükköt azért, hogy ez még belefér-e vagy nem az más kérdés, szerintem ez már
    közelebb van a csaláshoz, mint nem.

  8. #38
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet toma1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugye jól értem, hogy az itt hozzászólók 75+%-a szerint az angleshoot, mint olyan, becsülendő és megengedett húzás körülmények között? Azt hiszem jól döntöttem, hogy nem játszom élőben Mo.-on...
    mindenféle személyeskedés nélkül mondom, ...... inkább nem írom le

    javaslom keress rá több külföldi oldalon is a kifejezés jelentésére és az alapján döntsd el TE magad, h N. valójában elkövette-e ezt a 'hatalmas bűnt', v sem

    "...Olyan játékos, aki ugyan nem szabálytalan, de kihasználja a tapasztalatlan játékosok hozzá nem értését..."

    a kommenteddel megsértetted szegény szilverment, mivel tapasztalatlan játékosnak tünteted fel
    BUÉK

  9. #39
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet Erwin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen pontosan azzal játszott rá, az emelés szerintem is véletlen volt, de utána "kapcsolt", hogy
    bedob valami trükköt azért, hogy ez még belefér-e vagy nem az más kérdés, szerintem ez már
    közelebb van a csaláshoz, mint nem.
    istenem, az új év is ugyanott folytatódik, mint ahol a régi abbamaradt
    a butaság határtalan

  10. #40
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet Erwin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen pontosan azzal játszott rá, az emelés szerintem is véletlen volt, de utána "kapcsolt", hogy
    bedob valami trükköt azért, hogy ez még belefér-e vagy nem az más kérdés, szerintem ez már
    közelebb van a csaláshoz, mint nem.
    Nyehhehe, ezt még nem olvastam =)

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •