Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (74) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Hu sng fogadás

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet 641stone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah. Ha esetleg beesne mondjuk az ajtón valaki, hogy letol 2000-2.500 holdem husng-t, nem hypert egy hónap alatt, az már fogadás lenne.
    még mindig...
    A játék típusok : No limit Triple draw & Fix limit Triple draw
    De amúgy be vagyok még b*szva.
    B.Ú.É.K.
    dfecco23, 641stone, d-_-b and 1 others like this.

  2. #22
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet andada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, akkor leírom, hogy szerintem ebben mi a kihívás. Ha megnézitek, akkor látszik, hogy a 2 teremben eddig, 3000db sng-t tolt le ebből a műfajból, ami kb 150db/hu/hó. A fogadott mennyiség ennek több mint a 3szorosa. Az átlag bi azért ilyen kicsi, hogy legyen elegendő játék, úgy kiírni egy fogadást, hogy az teljesíthetetlen, annak sok értelmét én személy szerint nem látom. Viszont a 10%os átlag roi máris dob a dolgon egy olyat, amiért megérheti fogadni. Így már nem elég sokat, de jól is kell tolnia, és manapság már nem olyan gyenge a mezőny. Tudom, hogy azt hiszitek, hogy beül és agyonveri a micro regeket, de ez nem igaz. Ha kicsit rászűrtök az eredményeire, akkor látszik, hogy 5$ alatt kisebb roit hoz, mint felette... Ez sok dolog miatt lehet.

    Másik dolog pedig, az, hogy ez a fogadás egy motivációs valami, nem pedig az, hogy valaki fogad és aztán torzítja a játék mezőnyét azzal, hogy ráül, opensitel stb.. A fogadás lényege az, hogy a mostani mezőnyben meg tudja e, ezt csinálni. Úgyh, ha valaki a fogadás miatt kezdi el Fecóval játszani, akkor érzésem szerint nem kéne beleszámolni a fogadásba. Ha elfogadtok én dönthetek a vitás kérdésekben.
    Akkor igazi ha te vagy a biró ha a stakingetek miatt mehkapod itt is a bevétel felét.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor igazi ha te vagy a biró ha a stakingetek miatt mehkapod itt is a bevétel felét.
    Fogadáshoz semmi közöm, max annyi, h örülök, hogy végre sokat fog játszani. Viszont, ha mondasz olyan személyt aki jobban képben van a mezőnnyel kapcsolatban, és ki tudja szűrni a csalásokat és meg el is vállalja, akkor szólj pls, mert igazság szerint van nekem ennél jobb dolgom is Pont ezért nem is vállaltam/vállalnám a pénztáros szerepét.
    dfecco23 and forzadani3 like this.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  4. #24
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet andada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogadáshoz semmi közöm, max annyi, h örülök, hogy végre sokat fog játszani. Viszont, ha mondasz olyan személyt aki jobban képben van a mezőnnyel kapcsolatban, és ki tudja szűrni a csalásokat és meg el is vállalja, akkor szólj pls, mert igazság szerint van nekem ennél jobb dolgom is Pont ezért nem is vállaltam/vállalnám a pénztáros szerepét.
    Én csak arra utalo hogy a niro álltalában fügetlen ez rollad nem 100%-ban mondható el
    andada likes this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak arra utalo hogy a niro álltalában fügetlen ez rollad nem 100%-ban mondható el
    Gondoltam, hogy nem velem van problémád De a probléma megoldásához, megint nem jutottunk közelebb.. SZerintem ha létrejön a fogadás (bár olyan sokan nem jelentkeztek eddig ), akkor valaki lehetne mellettem még bíró. Én rögtön Rockyra gondolnék, mert ő tuti nem lesz elfogult Fecóval szemben Bár ezek a dolgok egyenlőre csak elméleti síkon működnek, mivel nincs is fogadás
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Éjfélig kitolom a fogadási határidőt, hátha van még valaki, aki fogadna

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hozzászólások
    1.004

    Alapbeállítás

    10 dolcsi ellened, kinek küldjem?

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Pénz mehet makeranyu nickre. PS-en vagy FTP-n. ( ami andadahoz tartozik ) - Ő látja el akkor a pénztáros, és a bírói szerepet.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Feltéve, ha nincs senkinek ellenvetése a személyem ellen. Azt tudni kell Fecó a stakeltem.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    muccso, ha te vagy k...7, akkor megjött a pénzed
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •