Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (72) összesen
Like Tree73Likes

Téma: Negreanu angle shooting az EPT Barcelonán?

  1. #51
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    hát ennél aztán ne csináljon senki etikátlanabb dolgot
    nekem még cska nem is tűnik úgy, hogy direkt emelt volna ekkorát, de még ha direkt csinálta a showt, akkor sem etikátlan sztem, főleg hogy még nagoyn deepen voltak.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #52
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Ritkán élőzök de még nem nagyon játszottam olyan asztalnál ahol ne színészkedtek volna azért hogy becsapják az ellenfelet... szerintem az se véletlen hogy vannak játékosok akik élőben sokkal eredményesebbek mint online! A sok nyilvánvaló trükk mellett tudnak ők sok olyat is ami nem ennyire feltűnő ! A póker lényege a szórakozás mellett az hogy elszedd az ellenfeled pénzét.... szerintem az "angle shooting" kifejezést az online játékosok találták ki hogy megszólhassák azokat az élőben taroló profikat akik kicsontozták őket... Az nem etikátlan ha segédszoftverekkel + (sok év tanulással ) szeded el egy szerencsejáték függő kezdő pénzét???? Nem azt mondom ezzel hogy Negrenau direkt csinálta mert fogalmam sincs, de szépen levágta a madarat és hajrá bajnok!!!

  3. #53
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Sztem is belefer de attol meg ez nem volt egy szep dolog! Amugy meg ez nem segitette Negrot az ftre! Szal az rng megbuntette!

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet toma1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugye jól értem, hogy az itt hozzászólók 75+%-a szerint az angleshoot, mint olyan, becsülendő és megengedett húzás körülmények között? Azt hiszem jól döntöttem, hogy nem játszom élőben Mo.-on...
    Ennyi erővel egy szimpla blöff is etikátlan...???
    Nem 75+% gondolja így, hogy ez egy tökéletes és teljesen etikus játék volt, hanem szerintem 95+%.
    Ennek pedig semmi köze a M.o.i élő játékhoz, mert szerintem a nemzetközi fórumokon is pontosan így gondolják ezt.

  5. #55
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    És ismét ott tartunk, hogy a MO playerek kocsogok =D

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi erővel egy szimpla blöff is etikátlan...???
    Amennyiben felteszed a kérdést, hogy "uraim, nem haragusznak- e meg reám, ha alkalmasint egy - egy blöfföt megejtek? " Majd mindig bejelented előre, hogy "uraim, elérkezettnek látom az idejét egy blöffnek. "

    Akkor talán elfogadható.
    BMWE46 and Zsici like this.

  7. #57
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Bezzeg ha az az arc csinálta volna, aki eljátszotta, hogy nem tud angolul, és csak callolni akart (nem jut eszembe a neve), akkor menne az osztás, meg mindenkinek előjönne az igazságérzete.

    Ha direkt csinálta, akkor sem etikátlan teljesen, de akkor is olcsó húzás... mondjuk gondolom ebben a mezőnyben már szüksége van ilyesmikre is, hogy sikeres lehessen.
    KJs mondjuk elég határeset... nem tudom fent állt-e már valami buborék helyzet, de ha igen (mondjuk 4-5 kieső kell ITM-ig), akkor szerintem belefér. Nem fogja Negreanu lecallozni ilyen A9s típusú lappal. Persze még akkor is határeset, de nem is ez az igazi kérdés, hogy jó-e ott a 3bs.

    Az is lehet, hogy tényleg missclickelt, Ivey sem direkt dobta a színt ME FT-n pár éve. És lehet, hogy égett a pofája, és csak kicsit játszott rá a reakciójára.

    ui.: És ez nem olyan mint a fake tell, vagy blöffölés...itt nem azt akarta előadni, hogy erős, vagy gyenge a lapja, hanem hogy dead money van a potban. Ha mondjuk a mellettem ülő zsetonjából beszórok párat, hogy azt higgyék a többiek, hogy nagyobb a pot az is persze rendben van. Ha nem veszik észre, nyugodtan el is vehetek pár zsetont.
    A pókerben igenis van etika, csak valakinek szűkebbek, valakinek meg tágabbak a határok. Ugyanúgy, mint az életben.
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2014. 01. 02. 23:15
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #58
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Persze etika. Tudjátok, hogy máig vannak olyan élő helyek az usa-ban ahol tilos a check/raise? Máshol meg csak etikátlan. Akkor most az jó vagy sem?
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  9. #59
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bezzeg ha az az arc csinálta volna, aki eljátszotta, hogy nem tud angolul, és csak callolni akart (nem jut eszembe a neve), akkor menne az osztás, meg mindenkinek előjönne az igazságérzete.
    Druszám, Ivan Fritez venezuelai úriember. Pablo Escobar bácsikája.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  10. #60
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 01. 02.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Egész pontosan Ivan Freitez. Ivey pedig nem a döntő asztalon csinálta a szín muckot, hanem előtte. Egyébként egyetértek Holdival.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •