Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (72) összesen
Like Tree73Likes

Téma: Negreanu angle shooting az EPT Barcelonán?

  1. #61
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi erővel egy szimpla blöff is etikátlan...???
    Nem 75+% gondolja így, hogy ez egy tökéletes és teljesen etikus játék volt, hanem szerintem 95+%.
    Ennek pedig semmi köze a M.o.i élő játékhoz, mert szerintem a nemzetközi fórumokon is pontosan így gondolják ezt.
    Gratulálok, neked sem sikerült szöveget értelmezned, és arra reagálnod, amit idéztél tőlem. Nem a konkrét move-val van bajom, hanem azzal, hogy az angleshoot úgy általában, ami jobb helyeken elítélendőnek, vagy minimum tahóságnak számít, az a topik többsége szerint "a játék része, ez van". Ennyi erővel, amikor a legközelebb az ellenfél elkezd gondolkodni, le kell teríteni sokkolóval, hogy timeoutoljon, mert 1. a játék része 2. nincs benne a szabályzatban, hogy tilos, szóval automatikusan szabad. Ha szerinted/tek túlzó a példa, annak csak örülök, mert legalább tudom, hogy van egy határ nálatok is

    Holdi utsó bekezdéséhez pedig +1. Akinek baja van a move-val (nekem többnyire nem, ha eddig nem lett volna tiszta ), annak sztem nem a bet sizinggal van (még ha szándékos, akkor sem), hanem utána Negró hisztijével, amivel próbálja "bizonyítani", hogy mennyire véletlen volt. Ja, és ha nem ő lett volna, hanem valamelyik helyi archvillain (BPO Károly, vagy Ruttkai), valszeg jobban megoszlanának a vélemények.

  2. #62
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bezzeg ha az az arc csinálta volna, aki eljátszotta, hogy nem tud angolul, és csak callolni akart (nem jut eszembe a neve), akkor menne az osztás, meg mindenkinek előjönne az igazságérzete.
    Az teljesen más szitu volt, ha jól emlékszem river utáni actionnal, nálam az már súrolta a gusztustalansát határát.

    Azért egy pre missclicket(?) ne vegyünk már ide Nálam az minden, csak nem angle shooting.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  3. #63
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Jogos

  4. #64
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #65
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Köszi Maxxxi! Meg akik említették a nevet

    Igen, kicsit más helyzet, de ha bármi megengedett a megtévesztés, és a több zseton érdekében, akkor elvileg ez is rendben van?
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #66
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Sztem ez meddovita! Van akinek belefer van akinek nem mindenki dontse el maga! Egy biztos ilyen szabaly nincs!

  7. #67
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Pontosan, ez egyéni érzékenység kérdése.
    Szerintem létezik olyan, aki képes lenne eljátszani egy "fontos hívást", ahol éppen egy rokon balesetéről értesítik, és mivel mennie kell, betolja középre a zsetonjait. Aztán kiderül, hogy AA volt nála.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #68
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Es akkor ki lesz a madar?

  9. #69
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet toma1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok, neked sem sikerült szöveget értelmezned, és arra reagálnod, amit idéztél tőlem. Nem a konkrét move-val van bajom, hanem azzal, hogy az angleshoot úgy általában, ami jobb helyeken elítélendőnek, vagy minimum tahóságnak számít, az a topik többsége szerint "a játék része, ez van". Ennyi erővel, amikor a legközelebb az ellenfél elkezd gondolkodni, le kell teríteni sokkolóval, hogy timeoutoljon, mert 1. a játék része 2. nincs benne a szabályzatban, hogy tilos, szóval automatikusan szabad. Ha szerinted/tek túlzó a példa, annak csak örülök, mert legalább tudom, hogy van egy határ nálatok is

    Holdi utsó bekezdéséhez pedig +1. Akinek baja van a move-val (nekem többnyire nem, ha eddig nem lett volna tiszta ), annak sztem nem a bet sizinggal van (még ha szándékos, akkor sem), hanem utána Negró hisztijével, amivel próbálja "bizonyítani", hogy mennyire véletlen volt. Ja, és ha nem ő lett volna, hanem valamelyik helyi archvillain (BPO Károly, vagy Ruttkai), valszeg jobban megoszlanának a vélemények.

    Itt egy bizonyos cikkről/szituációról/videóról van szó, nem általánosságokról. Ha ehhez a konkrét szituhoz szólsz hozzá, akkor nem én leszek az egyedüli, aki félreérti a mondandódat.
    Én nem láttam Negrótól hisztit ebben a videóban...

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Nálam ez belefér, meg nem igen láttam rájátszást. Bár Negraneu van olyan pro, hogy simán nem veszem észre.

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •