Oldal: 83 / 126 ElsőElső ... 3373818283848593 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 821 - 830 (1251) összesen
Like Tree1638Likes

Téma: Vicc Topik

  1. #821
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Pedáns, rendmániás ember lévén a bírósági tárgyalásomra magammal vittem egy flakon Toalett kacsát, mert az a perem alatt is tisztít...

  2. #822
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Megnyílik egy új üzlet, ahol a nõk férjet vásárolhatnak maguknak.
    A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható:
    - Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg.
    - 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak.
    - Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a következõ szintre.
    - Elõzõ emeletre visszamenni nem lehet.
    Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres magának.
    Az elsõ emelet ajtaján a következo felirat várja: "Ezeknek a férfiaknak van munkája" A nõ úgy dönt, hogy megnézi a következõ emeletet.
    A második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek a férfiaknak van munkája és szeretik a gyerekeket." A nõ továbbmegy.
    A harmadik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképuek" Wow, gondolja a nõ, és továbbmegy.
    A negyedik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképûek és segítenek a házimunkában"
    Hihetetlen, gondolja a nõ, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami ara készteti hogy továbbmenjen.
    Az ötödik emelet: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképuek, segítenek a házimunkában és romantikusak!"
    Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra.
    Az ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nõk sosem elégedettek. Köszönjük a látogatást.
    Az utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol a férfiak kereshetnek maguknak asszonyt.
    Az elsõ emeleten vannak a nõk akik szeretik a szexet.
    A másodikon a nõk akik szeretik a szexet, és nem bánják ha a férjük idõnként elmegy sörözni a cimbikkel.
    A harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt...
    Phil Galfond
    My opinion, as someone who's played with most: #2-10 best in the world are close and v debatable. It's bizarre how clear a #1 @philivey is.

  3. #823
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Háhá

    Válóper során kérdezi a bíró a házaspár gyerekétől:
    - Szeretnél apáddal élni?
    - Nem szeretnék - válaszolja a gyerek - mert mindig megvert.
    - Akkor inkább anyádnál maradsz?
    - Nem, ő is sokszor megvert.
    - Akkor, hol szeretnél lakni?
    - Szeretnék a magyar fociválogatotthoz költözni, ők sosem vernek meg senkit.
    zeoos77, ferkocse, Pepe05 and 1 others like this.

  4. #824
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Kovácsné bejelenti a rendőrségen, hogy eltűnt a férje. Óránként telefonál, hogy van-e már valami eredmény.
    Egy alkalommal az ügyeletes tiszt így biztatja:
    - Jó hírem van asszonyom, már majdnem megvan a férje.
    - Hogyhogy majdnem?
    - A kabátját és a cipőjét már megtaláltuk a Lánchídon.

  5. #825
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Az iskolai előadáson odahajol az egyik szülő a másikhoz:
    - Maga szerint az a gyerek a bal oldalon fiú, vagy lány?
    - FIÚ! Méghozzá az én kisfiam!
    - Jajj, elnézést, nem tudtam, hogy Ön az anyja!
    - Az APJA vagyok!
    Pepe05 likes this.

  6. #826
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Az ifjú asszonyka első ebédjét tálalja az urának, aki némán eszi a húst. Az asszonyka félve kérdi az ebéd végén:
    - Talán nem ízlett? Pedig a szakácskönyvből csináltam...
    - Lehet, csillagom, de máskor talán próbáld ki a lapokat, mert a fedele kicsit kemény volt.
    Pepe05 likes this.

  7. #827
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Két informatikus beszélget:
    -Neked mi volt eddig a legkomolyabb kapcsolatod?
    -Egy négy megás ADSL!

  8. #828
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Bill Gates, egy hardveres és egy szoftveres autózik. Egyszer csak leáll az autó.
    A szoftveres: - Szerintem kifogyott a benzin!
    A hardveres: - Szerintem a motor rossz!
    Bill Gates: - Szerintem szálljunk ki és ülljünk vissza

  9. #829
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Egy városi megy át a falun az autójával, egyszer csak látja a felírást a
    parasztház falán: "Eladó." Bemegy és mondja a gazdának, hogy megveszi, és ahogy körbetekint, lát mindenféle állatot, disznót, tyúkot, borjút, kecskéket és még három méhkast is. Erre szól a városi, ha megveszem a gazdaságot nekem azok a méhkasok nem kellenek.
    Nem? Szól a paraszt. Pedig ezek idomított méhek, nem csípnek csak a mézet hordják ide! -de ha akarja,kipróbálhatjuk. Vetkőzzön le meztelenre! -kikötöm magát a diófához, -kiengedem a méheket és ha egy is megcsípi, megkapja a gazdaságot ingyen!
    A városi beleegyezik és hagyja magát kikötni a diófához.
    A paraszt tovább csinálja a dolgát és egy óra múlva odamegy a városihoz.
    Látja, hogy szegénynek a feje balra lóg, sápadt, gyötrött az arca...
    Megkérdi tőle:
    - No csíptek-e a méhek?
    Erre rekedt hangon szól a városi:
    - A méhek nem csíptek, de a borjú, már nyolcszor volt szopni..

  10. #830
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Két bolha találkozik. Az egyik rettenetesen meg van fázva, köhög, tüsszög, folyik az orra, teljesen padlón van. Kérdezi az első bolha tőle
    - Hát veled meg mi történt?
    - Jaj, ne is kérdezd, egész éjszaka egy motoros bajuszán voltam, süvített a szél, úgy megfáztam, hogy alig élek.
    - Nem tudod te, mi a jó. Legközelebb keress egy jó meleg puncit, és oda fészkeld be magad éjszakára.
    Másnap megint találkoznak, a beteg bolha most még ramatyabbul néz ki, még jobban köhög, sokkal rosszabb az állapota, mint az előző nap. Kérdezi a bolha haverja
    - Hát veled már megint mi történt? Nem fogadtad meg a tanácsomat?
    - Jaj, dehogynem. Addig keresgéltem, míg találtam is egy jó meleg puncit, belefészkeltem magam, és olyan jó volt, hogy azonnal mélyen elaludtam. Hát reggel nem arra ébredtem, hogy megint egy motoros bajuszán ülök?
    Pepe05 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •