Oldal: 1086 / 1746 ElsőElső ... 8658698610361076108410851086108710881096113611861586 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 10.851 - 10.860 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #10851
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet lumpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv.

    Ezzel a lottós cuccal kapcsolatban valamit nagyon nem értek. A bónuszkódos cucc megvolt, a mai cél meg az h Zoom ring-n szerezzek minimum 1 VPP-t amit ismét teljesítettem, viszont nem kaptam még kupont. Mitől is van ez?
    Imádnivaló amúgy, hogy mindig csak pár ember olvassa el az ilyen promo kiírásokat, pedig minden benne van. Most ez nem Neked szól külön, hanem úgy általában, meg azért válaszolok rá, mert nem fáradtság, csak vicces, mert sztem pl. a stars topic fele ennyi oldal lenne, ha az emberek előtte megnéznék

    "You will receive a ticket to a Daily Challenge All-in Shootout tournament within 48 hours of completing your Daily Challenge."

    "
    Napi kihívásod teljesítését követően 48 órán belül megkapod a Napi kihívás Allin Shootout tornára szóló kuponodat."
    SipKa likes this.

  2. #10852
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Toth Richard sztem azt kapta ami jar neki! Semmi eredmeny csak a kotelezo! Kapasbol tudnek 10 top magyart aki sokkal jobban megerdemelne! De sztem be is fogja vki tolteni ezt az urt ha rendezodik magyaro.pokeres helyzete!
    Kire gondoltál kapásból 10 emberre, mert én nekem csak Kori jut eszembe aki ugy szabadúszó pokeres és fel tudott mutatni eredményt live-ban.Online nem tudom hogy játszik Kori

  3. #10853
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Ez pókerdiplomáciai botrány lenne ha utazó nagykövet nélkül maradnánk
    Én javaslom Titcart a megüresedő pozícióra.
    Sokkal hasznosabban promotálta a PS-t eddig is.
    Mindig időben szól a VIP freerollok miatt meg az új promók miatt.
    Igaz utoljára kicsit lemaradt, de mindenki hibázhat...
    naggeri, dfecco23 and van Gerwen like this.

  4. #10854
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kire gondoltál kapásból 10 emberre, mert én nekem csak Kori jut eszembe aki ugy szabadúszó pokeres és fel tudott mutatni eredményt live-ban.Online nem tudom hogy játszik Kori
    svajcifiu+1 Fröccsöskoriként nyomja ha jól emlékszem! akár bélabacsi,breeth,szusza,Aptok
    Ricsi mellett már nagyon elhúzott a mezőny

  5. #10855
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Nehogy elkezdjük már szapulni Ricsit és az eredményeit, mert a PS felbontotta a szerződését(?)

    Ilyenkor szeretnek megjelenni a rosszindulatúak és fanyalgók, de nyugodtan jelentkezzen, aki fele annyit ért el mint Ő.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  6. #10856
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    svajcifiu+1 Fröccsöskoriként nyomja ha jól emlékszem! akár bélabacsi,breeth,szusza,Aptok
    Ricsi mellett már nagyon elhúzott a mezőny
    Ez vicces. Szóval szerinted egy PS proságnál kizárólag az eredmények számítanak.

    Nem hinném, hogy a magyarok közül lenne bárki, aki a PS szempontjából jobban megérdemelte volna azt a profi státuszt. Jóképű, megnyerő modorú, intelligens, kvalifikált emberből van szó, aki a világ minden pontján versenyez élőben, kiválóan tud angolul, nagyon sok magyar ismeri, még azok is, akik szinte semmit nem konyítanak a pókerhez, és nem utolsósorban vannak komolyabb (élő) eredményei is. Persze, "hárepülővel*******" Kori is jó játékos, nem beszélve a többiekről, de én valamiért mégsem őket választanám be a csapatomba, ha pókertermem lenne...

    (az ominózus megjegyzést még a PA is kicsillagozta:-D)
    gorcsy and Buytherest like this.

  7. #10857
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    svajcifiu+1 Fröccsöskoriként nyomja ha jól emlékszem! akár bélabacsi,breeth,szusza,Aptok
    Ricsi mellett már nagyon elhúzott a mezőny
    olyan kell aki jó játszik élőben, lehetőleg online is.
    Most jönnek a fontosabb dolgok, ahhoz, h PS pro legyen vki: beszéljen angolul (ne gagyogjon, hanem nyilatkozni is tudjon), jól nézzen ki, legyen ismert, népszerű.

    Én egy ilyet nem ismerek a magyarok közül sajnos.
    van Gerwen likes this.

  8. #10858
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nehogy elkezdjük már szapulni Ricsit és az eredményeit, mert a PS felbontotta a szerződését(?)

    Ilyenkor szeretnek megjelenni a rosszindulatúak és fanyalgók, de nyugodtan jelentkezzen, aki fele annyit ért el mint Ő.
    Én személy szerint nincsen bajom Ricsivel. Ő egy kiváló játékos, csak meglepett hogy már nem Team Pokerstars Pro.

  9. #10859
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olyan kell aki jó játszik élőben, lehetőleg online is.
    Most jönnek a fontosabb dolgok, ahhoz, h PS pro legyen vki: beszéljen angolul (ne gagyogjon, hanem nyilatkozni is tudjon), jól nézzen ki, legyen ismert, népszerű.

    Én egy ilyet nem ismerek a magyarok közül sajnos.
    Ha Danfiu ledob magáról 70 kg-ot akkor már jól is néz ki, így esetében minden feltétel teljesülhet...
    van Gerwen likes this.

  10. #10860
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Remélem engem kérnek fel Ricsi helyére! És akkor beinthetek nekik, hogy képviseljen titeket a radai rosseb mocskos csaló maffiózó ****k! Vkinek WSOP karkötő a pókeres álma, nekem ez... :-)
    van Gerwen likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •