Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By Slynzor
  • 1 Post By Koszka9999
  • 1 Post By playerxxx

Téma: Oktató keresése micro limitre

  1. #1
    Újonc nitt avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 29.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás Oktató keresése micro limitre

    Tudnátok ajánlani oktatókat mikro limitre? Szeretnék a legelején egy kicsit gyorsabban fejlődni, hogy ne pl2-5-10en legyek hosszú időkig.

    Láttam az oktató fület, de sajna nincs $750 olyan ötös csomagra Danfiunál, mert a bankrollom kétszerese lenne sajna. . .

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet nitt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnátok ajánlani oktatókat mikro limitre? Szeretnék a legelején egy kicsit gyorsabban fejlődni, hogy ne pl2-5-10en legyek hosszú időkig.

    Láttam az oktató fület, de sajna nincs $750 olyan ötös csomagra Danfiunál, mert a bankrollom kétszerese lenne sajna. . .
    Ezek szerint ~375$ a rollod. Aki érdemben tudja oktatni a játékot, az biztos elkér 30$-t alsó hangon. 5ös csomag akkor is 150$, az is a rollod nagy része. Sztem fórumozz, olvasgass, kérdezz. Biztos sok olyan dolog van amit még oktató nélkül is elsajátíthatsz.
    Tir-X and d-_-b like this.

  3. #3
    Újonc nitt avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 29.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Igazad van!

    Sőt, befizetni kellene egy pl10-re való rollt minimum, mert ez a pl5-pl2 elég lvl lehetetlen. . .

  4. #4
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Felesleges még oktató, Slynzor +1

    Fórumozz sokat és ne legyél rest kérdezni,postolni. Sok szerencsét!
    nitt likes this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  5. #5
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Hi, sztem simán játssz PLO5 ön, ha nemfog menni akkor 10en vagy 20on se ment volna. De fog menni Csak azért írom, hogy ne kockáztass feleslegesen több pénzt arra amire kevesebből is rájössz. És oktatót se fogadj, mert igaz hogy hamarabb megtanulnád azokat a legalapabb dolgokat amiket másként döcögősebben sajátitanál el, de ennyi erővel akkor menj be a bankba, vegyél fel 5K dollár kölcsönt, fogadj oktatót és kezdj PLO50 en. Csinálj topicot nekem sokat segített. GL
    nitt likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •