Oldal: 489 / 709 ElsőElső ... 389439479487488489490491499539589 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.881 - 4.890 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4881
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lehetséges,h mostanában vonták le az éves kártyadíjat? Tizenvalahány dollár volt a számlámon, és ma megnéztem és pont 0,0 usd az egyenleg. Viszont a historyban nincs semmi levonás. Érdekes.
    mindig abban a hónapban vonják le - értelemszerűen -, mikor a kártyát kibocsátották, hacsaknem előtte te önkéntesen a felugró ablakon keresztül már befizetted.

  2. #4882
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Nekem előző hónapban vonták le, mert akkor volt az évforduló.

  3. #4883
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    FTP-ről utaltam le MB számlára. Az lenne a kérdésem, időben mekkora különbség van a pár 100 és a pár 1000 $ megérkezése között? A kisebb összeg néhány perc, de ennyit még nem utaltam egyszerre.

  4. #4884
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FTP-ről utaltam le MB számlára. Az lenne a kérdésem, időben mekkora különbség van a pár 100 és a pár 1000 $ megérkezése között? A kisebb összeg néhány perc, de ennyit még nem utaltam egyszerre.
    Szerintem már megérkezett.

  5. #4885
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindig abban a hónapban vonják le - értelemszerűen -, mikor a kártyát kibocsátották, hacsaknem előtte te önkéntesen a felugró ablakon keresztül már befizetted.
    A kártyadíjat vonták le, most volt esedékes, csak nem értem,h ezt miért nem látni a tranzakciók között. Vagy legalább egy emailt dobtak volna.

  6. #4886
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kártyadíjat vonták le, most volt esedékes, csak nem értem,h ezt miért nem látni a tranzakciók között. Vagy legalább egy emailt dobtak volna.
    Azt hiszik mindent fejben tart az ember. Low banda. Emailt tenyleg irhatna, vagy valami infot.

  7. #4887
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet laca8787 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól, hogy még nincs vertificalva a skrillem a bizonyos limitig fizetgethetek be ki vagy zárolhatják is a számlám? A support valami förtelmesesn lassú...
    1000$ 90 napra a limit, ha semmit sem igazolsz.

  8. #4888
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hely
    Pusztulat
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Skrillen mennyi idő amíg a sikertelen tranzakciót visszateszik a számlámra? (Régi email címmel akartam befizetni egy terembe,emiatt sikertelen lett a tranzakció). A pénz a számláról elment,de sem email,sem semmilyen értesítés nem jött róla,a tranzakciók között sem látom. Szombat este óta várom.

  9. #4889
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Kérdező eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Skrillen mennyi idő amíg a sikertelen tranzakciót visszateszik a számlámra? (Régi email címmel akartam befizetni egy terembe,emiatt sikertelen lett a tranzakció). A pénz a számláról elment,de sem email,sem semmilyen értesítés nem jött róla,a tranzakciók között sem látom. Szombat este óta várom.
    Nekem is volt ilyen anno, en szoltam a teremnek es kb 3-4 nap levelezes utan manualisan jovairtak. Screenshotold le a Skrillen a tranzakciot es ha nem fogadjak el, akkor is Skrill visszateszi asszem 2 het utan.

  10. #4890
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 01.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Legyen szives valaki 20 dollárt moneybookesen küldeni..... 888-an azonnal fizetem.
    Skype elérhetőségem: holecards
    vagy e-mail: hnrobi@gmail.com

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •