Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree6Likes

Téma: nl10 AA 3b potban vs maniac

  1. #11
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Köszi a hozzászolásokat,nos én nem éreztem benne 3 utca valuet ezen a turnön sok minden odaért,és chek raisre dobni kell,ezért a chek mellett döntöttem.Riveren tovább romlott a board,de annyira keveset donkolt,hogy leginkább infoért lecalloltam.

    Hát nem semmi mutatás volt,azért talán ezt eldobja ,ha hivok továbbb

    €0.05/€0.10 No Limit Holdem
    PartyPoker
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Sacoabs (€13.18) 132bb
    CO bobber1969 (€6.73) 67bb
    BTN Hero(€14.03) 140bb
    SB HetĂ©nyi85 (€12.31) 123bb
    BB zverina91 (€6.09) 61bb

    Pre-Flop: (€0.15, 5 players) [bhero is BTN[/b]
    Sacoabs raises to €0.20, 1 fold, hero raises to €1, 2 folds, Sacoabs calls €0.80

    Flop: (€2.15, 2 players)
    Sacoabs checks, hero bets €1.60, Sacoabs calls €1.60

    Turn: (€5.35, 2 players)
    Sacoabs checks, hero checks

    River: (€5.35, 2 players)
    Sacoabs bets €0.70, hero calls €0.70

    Final Pot: €6.75
    Sacoabs shows

    hero shows


    Sacoabs wins €6.42 (net +€3.12)

    hero lost €3.30

  2. #12
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Így a mutatás után se rossz a check, ha nem érzel 3 utca value-t, ha ilyen gyenge a range-e egy sokat dobhat ezekből turn, ami riverre javulhat a tiednél rosszabb handre vagy blöffölhet, ami kellemesebb mint mondjuk betcallozni turn.
    dr.drogba likes this.

  3. #13
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    Nekem jobban tetszett volna egy turn b/f river xback (donkbetre fold) line. Így utólag még fe is lett volna a turnon, mint látjuk.
    dr.drogba likes this.

  4. #14
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Pedig nem rossz az a turn egy ilyen játékos ellen, Qx-ek top párra javultak, 9x, Kx-ek sorhúzóval megint csak tovább jönnek. Ezekhez képest kevés kombó javult le két párra vagy setre. Viszont annyira még sem jó, hogy tönkremehessünk, bár nehéz dobás ha ránk tolja, de turn 3/4 pot bet/fold lesz a jó játék itt szerintem.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2014. 01. 08. 00:07
    dr.drogba likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Nyugi, szar szitu.

    Van egy tök jó SD eq-d, ami vagy elég, vagy nem, miközben van egy tök jó draw EQ-d is, ami vagy beesik, vagy nem, de kár lenne el bet/foldolni..

    Közben a fishnél meg ott van legalább 500 kombó, amit képtelenség kezelni...

    Egyébként mivel IP vagyunk a turn bet (/b.m. fold) jobban tetszik, mert várhatóan nem fog megőrülni draw-kal, sőt.. És a turn bet egyben azért giga vbet is, egy tucat fd/sd, pár+fd/sd ellen! És akármi történik, akkor riveren chb-elhetsz könnyen (mert a value az turnon van!!).
    dr.drogba likes this.
    Let's play! No risk no fun!

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    így ha gyengébb reg player nem olyan gáz sztem így se, általában bf elek turn én is, de az ilyen jó equlityvel kellemetlen, a pre callja alapján meg elég sok hülye blöfföt és river call-t tud csinálni úgyis, szal ami ellen inkább turn érzönk value-t, lehet riveren is lesz elég, + amit mutatott azt utatja, hogy rakás air van nála, persze ha totál fish akkor betelni kell, de ugye eddig ez nem derült ki.

  7. #17
    Idegen csubu avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 09.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    mivel deep, az all in még felejtős mindenképp turnon. kérdés. ha hívunk,és ellen felünk visszahívna, azt milyen mértékben teszi, ( sztem még az sem lenne all in közeli tehát én bet/call, viszont ha all in megy akkor bet/fold mert valószínű a 2 pár..)

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •