Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Doc Jennings - magányos úr a high stakes asztaloknál

  1. #11
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    "Egy férfi belső harca ez. Ismeri az utat, és azon is jár, de senki nem jön vele szemben."
    Ha hasonló bölcsességekre vágynék akkor valószínű megvenném Coelho-tól a fény harcosának kézikönyvét. Egy interjú az legyen interjú, tudjak meg belőle minél többet az alanyról és ne az kerüljön előtérbe, hogy a cikkíró mennyire tud dobálózni a szavakkal.

  2. #12
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vonatkoztassatok el a mindennapoktól, szakadjatok ki pár percre abból a közegből, amiben éltek és olvassátok úgy. Nekem nagyon tetszett a cikk, nem tudom ki csinálta, de átitatja egyfajta keserédes hangulat. Respect a fordítónak!
    szerintem is inkább a hangulata a lényeg az írásnak

    az meg , hogy nem játszanak vele? és akkor mi van? ha ő ezt szereti, miért kéne, hogy mást játsszon?
    fejes1988, Bakfity and van Gerwen like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az meg , hogy nem játszanak vele? és akkor mi van? ha ő ezt szereti, miért kéne, hogy mást játsszon?
    A cikk alapján kb csak annyi, hogy mindenki szégyellje el magát aki nem ül le ezzel a csókával A-5 drawzni, mert ő ezt szeretne játszani (csak ugye nincs kivel) és lassan már majdnem öngyilkos lesz a zsetontornyai mellett az asztalon.
    + Egyáltalán nem kell hogy mást játsszon, űljön csak ott egymagában, várja az esetleges ellenfeleket ( néha felbukkan egy Shaun Deeb, gyorsan lehúzza 100BI-nal meg egy karkötővel ) csak akkor ne írjanak egy olyan cikket róla amiben kb sajnálnunk kéne ,mert istenem senki nem játszik ellene a kedvenc kicsi játékában..
    Utoljára módosítva: knowthisgame által: 2014. 01. 09. 00:55
    tonyi likes this.

  4. #14
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikk alapján kb csak annyi, hogy mindenki szégyellje el magát aki nem ül le ezzel a csókával A-5 drawzni, mert ő ezt szeretne játszani (csak ugye nincs kivel) és lassan már majdnem öngyilkos lesz a zsetontornyai mellett az asztalon.
    + Egyáltalán nem kell hogy mást játsszon, űljön csak ott egymagában, várja az esetleges ellenfeleket ( néha felbukkan egy Shaun Deeb, gyorsan lehúzza 100BI-nal meg egy karkötővel ) csak akkor ne írjanak egy olyan cikket róla amiben kb sajnálnunk kéne ,mert istenem senki nem játszik ellene a kedvenc kicsi játékában..
    nekem nem az jött le, hogy sajnálni kéne vagy ilyesmi, egy sima szokatlan életkép egy, a többség számára alapból ismeretlen világból. nem játszottam sokat élőben, de mégis nagyon sok embert láttam akit sokkal inkább sajnálni kéne/lehetne.
    Bakfity and van Gerwen like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #15
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Több Playboyt kéne olvasni emberek. Az ottani interjúk nagy része szintén ilyen hangulatos, tényleg újságírók által készített írás. Nem az index a mérce.

    dfecco: Amennyire én ismerem ezeket a játékokat, az A5 sokkalta primitívebb mint a 27, kevesebb kombinációval, átláthatóbb játékkal. Visszafelé meg kompatibilis az ember De te vagy a szakértő, lehet hülyeséget írok
    van Gerwen likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Eléggé szánalom kategória... Egy ember, aki képtelen továbblépni, aki egy régi, elfeledett játék királyának képzeli magát, miközben a póker már rég nem az, mint ami anno volt. A cikkből semmi sem derül ki, csak hogy egy gőgös öregúr ücsörög a terem egyik sarkában és senki le sem szarja. Az interjúnak az lenne az értelme, hogy bemutasson valakit, hogy olyan kérdéseket szegezzen az interjú alanyának amik az olvasókat érdekelhetik. Mit tudtunk meg? Semmit. Csak azt, hogy Doc bácsi leragadt itt valamiért. Azt nem tudtuk meg, hogy miért nem váltott, miért éppen ezt a játékot játszotta anno, miért felejtődött el a játéka, milyen változások kellenének, hogy újra visszakerülhessen a póker vérkeringésébe, ő hogyan élte meg ezt az egész folyamatot, stb.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Mért nem szól Isinek hátha játszik vele...
    fejes1988 and van Gerwen like this.

  8. #18
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet DonCsicsko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eléggé szánalom kategória... Egy ember, aki képtelen továbblépni, aki egy régi, elfeledett játék királyának képzeli magát, miközben a póker már rég nem az, mint ami anno volt. A cikkből semmi sem derül ki, csak hogy egy gőgös öregúr ücsörög a terem egyik sarkában és senki le sem szarja. Az interjúnak az lenne az értelme, hogy bemutasson valakit, hogy olyan kérdéseket szegezzen az interjú alanyának amik az olvasókat érdekelhetik. Mit tudtunk meg? Semmit. Csak azt, hogy Doc bácsi leragadt itt valamiért. Azt nem tudtuk meg, hogy miért nem váltott, miért éppen ezt a játékot játszotta anno, miért felejtődött el a játéka, milyen változások kellenének, hogy újra visszakerülhessen a póker vérkeringésébe, ő hogyan élte meg ezt az egész folyamatot, stb.
    Attól hogy te nem érted meg a lényegét, még nem gondolnám, hogy szánalom kategória.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Pont erre gondoltam én is. :-)

  10. #20
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    A hangulat csillagos 5-s és elveszett kósza sorsokról szerintem mindig is érdekes olvasni.
    Ha a 3 mondat már interjúnak számít akkor én is kiváló leszek ebben a szakmában!...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •