Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (81) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Stalling - kinek van igaza?

  1. #11
    Idegen tiltgabor avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 01.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Az lehet, hogy idegesítő... de akkor is igaza van szerintem abban, hogy mindenkinek ennyi jár és kész. Ha a többiek is olyan sok asztalon játszanak, akkor fel sem fog tűnni nekik. Az pedig, hogy idegesítő másoknak, az neki csak jó, mert akkor egy rakás ideges ember nem fogja tudni az A játékát játszani. Szerintem nevetséges, hogy egy ilyen téma egyáltalán felmerül.
    van Gerwen likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag klagyi avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    La Laguna, Tenerife
    Hozzászólások
    233

    Alapbeállítás

    Igazan orultem volna neki, ha egyetemen ZH-iras kozepen beszedi a tanar a papirokat, mert szerinte egyszeru feladatok voltak, amire nem kell kihasznalni a rendelkezesre allo idot...
    rockett, banoster, Pat and 8 others like this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet tiltgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lehet, hogy idegesítő... de akkor is igaza van szerintem abban, hogy mindenkinek ennyi jár és kész. Ha a többiek is olyan sok asztalon játszanak, akkor fel sem fog tűnni nekik. Az pedig, hogy idegesítő másoknak, az neki csak jó, mert akkor egy rakás ideges ember nem fogja tudni az A játékát játszani. Szerintem nevetséges, hogy egy ilyen téma egyáltalán felmerül.
    Persze tök jó, ha hobby játékosok felbasszák magukat, hogy állandóan valami gyökérre kell várni. Biztos gyakran fogják majd nyomogatni a deposit gombot. De persze nincs is szükség rájuk, Mr. SNE majd el tartja a PS-t, meg a többi reget is.

  4. #14
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet mojojojo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze tök jó, ha hobby játékosok felbasszák magukat, hogy állandóan valami gyökérre kell várni. Biztos gyakran fogják majd nyomogatni a deposit gombot. De persze nincs is szükség rájuk, Mr. SNE majd el tartja a PS-t, meg a többi reget is.
    azokon a téteken nincs olyan rettenetesen sok hobbysta, a játékok egyébként is ***** lassúak mert mindenki sokasztalozik... Egyszóval a játékosnak van igaza, ebben az esetben.
    don pro and van Gerwen like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #15
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    "Kisfiam, itt van egy ezres. Bármit vehetsz rajta, csak annyi a kérésem, hogy az egy 2 decis vodka legyen, mert ha nem, akkor úgy "taknyán tenyeröllek", hogy én adom a másikat is!"
    Macko1, kertitorp, Ultar and 1 others like this.

  6. #16
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Én mindent meg tudok érteni, de ha őszinte akarok lenni, nem is értem mit akart PS ezzel elérni...szerintem szánalmas ez a levél, amit írtak, egyszerűen vicc kategória.
    van Gerwen likes this.

  7. #17
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Játszhatatlan lap? Melyik kombináció az?

    Kb másfél hónapja lehetett. Első vakszint UTG limp, UTG+1 feszes jó játékos "réz" 4 bb, UTG+2 ríréz 9 bb, Middle allin, sb call. UTG call, UTG+1 fold, UTG+2 call.

    Mutatás:
    UTG 74o
    UTG+2 AA
    Middle AK
    Kisvak KK

    Flop : A95, 2, 3, Nyert a játszhatatlan lap.

    Az lenne a legjobb, ha a termek meghatároznák mi a játszhatatlan lap, és amikor azt kapna az ember, akkor nem is kapna kártyát, így a ganaj játékosok nem tudnák húzni az időt, nem pepecselhetnének a lap eldobásával.

    Egyszerűen kiszámolható, hogy egy évben mennyi drága idő megy veszendőbe ilyesmivel, és így a teremnek ez mekkora rake kiesést jelent.

    Amennyiben én lennék az egyik tulajdonos, még verőlegényeket is küldenék az ilyen senkiházi időhúzó játékosokra. Aztán megtanulná a rukva anyjába, hogy kivel, kinek a bevételével szórakozzon legközelebb.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  8. #18
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért az durva, hogy játék közben ennyire figyelnek minket .
    (Többet nem is fogom beírni a chatbe hogy: F*CK YOU JOKERSTARS)..
    a f*** y** j********* beírása exponenciálisan növeli az esélytelenségedet a döntő asztal felé vezető úton

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem a PS nem azert irta ezt a levelet, mert zavarja ha neha vki kihasznalja az idejet, hanem az a problema, h ICANTSNG minden leosztasban ezt csinalta... sztem is nagyon idegesito az ilyen jatekos(mar talalkoztam ilyennel), teljesen jogosnak erzem a PS figyelmezteto uzenetet!
    ha szted ez jogos akkor ajánlom a zoom asztalokat, ott biztosan nem kell majd ilyen "idegesítő" emberekre várnod
    am meg remélem majd egyszer itt fogsz sírni, amikor a kevés rendelkezésedre álló idő miatt hoztál meg egy rossz döntést, ami miatt elestél egy nagy score-tól

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    igaz nem a ps-en, de don-ban ezt minden session alatt többször megcsinálom.
    ráadásul direkt

    nem is értem a terem indoklását...az az idő jár neki.
    tök mindegy, hogy gondolkodik-e, vagy éppen terítőt horgol...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  10. #20
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    CGnél úgy kellene csinálni, hogy minden megnyert leosztásban a győztes játékos által felhasznált gondolkodási idővel arányos lenne a rake levonása a partiból. Teremnek is jó lenne (magasabb hand/hour) , meg a normális tempóval játszó embereknek is.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •