Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (81) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Stalling - kinek van igaza?

  1. #31
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 27.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Egyszer egy döntő asztalon egy német forma szándékosan minden leosztásban kihasználta a max időt, de volt, hogy amint rá került a sor disconnect-olt és kapott 2 perc extra time bank-et. (gondolom kihúzta az internet csatlakozó kábelt). Az egész asztal ki volt akadva, vagy 4-szer hívtak moderátort, de azok semmit nem tudtak tenni arra hivatkozva, hogy mindenki szabadon felhasználhatja a rendelkezésére álló idejét.

  2. #32
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Kiszdinyo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszer egy döntő asztalon egy német forma szándékosan minden leosztásban kihasználta a max időt, de volt, hogy amint rá került a sor disconnect-olt és kapott 2 perc extra time bank-et. (gondolom kihúzta az internet csatlakozó kábelt). Az egész asztal ki volt akadva, vagy 4-szer hívtak moderátort, de azok semmit nem tudtak tenni arra hivatkozva, hogy mindenki szabadon felhasználhatja a rendelkezésére álló idejét.
    énis egyszer így húztam be magamat a 0,55ös hoton itmbe
    donkbet90 likes this.

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Szerintem el kéne felejteni ezt a hobbi játékos dolgot! Nem hiszem, hogy hobbi játékos 60-80-100$ sng-re nevezne be, ha meg még is az és őt zavarja vessen magára.........Szerintem is PS elég hülye dolgot csinált evvel a levéllel.

  4. #34
    Lelkes újonc Attischa a HUN avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 27.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Ha egyszer jár ...

  5. #35
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Egyre szánalmasabb dolgokat sorolnak lassan már "csalás" kategóriába. Azért pókerezni még lehet?!
    Már azon sem lepődnék meg, ha valamelyik okos terem egy ilyen levéllel állna elő:
    " Tisztelt Nyerő Játékos!
    Adminisztációnk alapján Önt nyerő játékos kategóriába soroltuk. Kérjük haladéktalanul utaljon át xyz, xyz1 ... xyzn vesztő játékosoknak 10$-t, különben kénytelenek leszünk felfüggeszteni hozzáférését etikátlan játék miatt!

    Üdvözlettel: Anyád Póker!"
    SMaster50, Ultar and van Gerwen like this.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Ha az az egyetlen érv hogy szabályos, azt kicsit önző és szűk látókörű dolognak tartom.
    Az utakon is lehet úgy szabályosan közlekedni hogy közben legszívesebben minden mögötted haladó kirángatna az autódból.
    Én is CG-eztem régebben 24 asztalon, és hogy őszinte legyek nem nagyon érdekelt hogy ki mit szól ahhoz hogy minden egyes lépésnél várni kell rám, de ha bárki szóvá tette volna, hát azért nem lett volna képem felháborodni rajta...
    Amikor valamilyen oknál fogva egy asztalon játszok akkor még engem is zavar ha valakire folyton várni kell, szóval meg tudom érteni a hobbijátékosokat akiknek minden session-je így néz ki. Azt pedig nem lehet elvárni tőlük hogy akkor nyissanak még egy asztalt, ezt nem így megy.

    Azt kellene látni hogy hiába fizetsz rengeteg rake-et a teremnek, te is és a terem is a hobbijátékosból éltek, és illene azzal is foglalkozni hogy ő jól érezze magát és jól szórakozzon - különösen a mai időkben - mert aztán majd lehet kapálózni hogy eltűntek a fishek, és arról is nyilván kizárólag valaki más tehet. (épp ezért pl. letiltattam magam a chatről, hogy ha akarnék se tudjak bármi bántót beírni)

    Nem mondom hogy pont ez a jó megoldás a PS részéről, régebben volt róla szó hogy személyre szabottan lehet majd x számú asztalt nyitni, attól függően hogy átlagosan mennyi időt használsz fel egy-egy döntésre, valami ilyesmi talán korrektebb lenne, de ez megint messzire vezet...

  7. #37
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    ...vagy,

    Kedves "ICANTSNG"!

    Ön többször játszhatatlan lapokkal tolta be az összes zsetonját, ezzel nagyban befolyásolva és rontva a többi résztvevő játékélményét! A sorozatos renitens viselkedés miatt a számláját zároljuk!"
    SMaster50, Ultar and van Gerwen like this.

  8. #38
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  9. #39
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    Nem hülyeség a dolog. Nem egyszer sírtak már chatbe a hobbijátékosok, hogy túl lassú az asztal, mert mi nit faxok túl sok asztalon játszunk és emiatt nem pörög annyira a játék.
    Érthető a stars álláspontja, de hülyeség, hogy emiatt egy játékost basztatnak. Nem a reakcióidő alapján határozzák meg, hogy ki mennyi asztalon játszhat? Ez így kicsit fail...

  10. #40
    Újonc  úgybizony avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 28.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez érdekes! ez milyen call volt pre? ez sima variancia csökkentő push! nálam legalábbis.
    ferkocse, SMaster50 and van Gerwen like this.

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •