Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree13Likes

Téma: MyDirtyPLO

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 05.
    Hozzászólások
    5

    Mosoly MyDirtyPLO

    Sziasztok!

    Kezdő játékos vagyok. Van egy kis NLHE múltam, de semmi komoly. Szeretnék megtanulni omaházni. 75 dollárt tudtam rászánni, ha ez elmegy nem fogok újra befizetni.

    A Pokerstarson kezdtem pont egy hete (PLO2). Eddig nem megy túl jól. Stabilan ingázom 5-10 beülőnyi mínuszban.

    Ezt részben annak tudom be, hogy csak most kezdtem részben annak, hogy zoom asztalokon játszottam. Mostantól csak 2db 6 fős asztalon fogok.

    Az első hetem:

    jan410.jpg
    Pozíciókból
    reportposition.jpg

    Ha ez alapján esetleg tudnátok valami tanáccsal szolgálni azt megköszönném.

    Ami a tanulást illeti Dánfiú videósorozatának első két részét már megnéztem. A másodikat újra megfogom mert azt hiszem az az egy óra túl sok volt nekem egyszerre. Mellette beszereztem az általa ajánlott 3 könyvet is. Ezekből Hwang: Big Play Strategy-vel kezdtem. Azóta egy másik topicban olvastam, hogy ez elavult könyvnek számít. Ettől függetlenül szerintem jól le vannak benne írva a dolgok. Ha tudnám is alkalmazni amit leír, biztos jobban menne a játék.

    Most hogy feltettem a HM2-t szeretnék én is kicsit jobban elmélyedni a dolgokban. Egyenlőre még ismerkedem vele, pár óra után már biztos kézre fog állni benne minden és tudok majd betenni leosztásokat.

    A topicot egyébként már az első játékkal töltött napomon meg akartam nyitni, de mindig halogattam. Meg is lett az eredménye. Remélem a fórumozás segít abban, hogy jó játékos legyek.
    Utoljára módosítva: MyDirtyHobby által: 2014. 01. 10. 08:15 Oka: képfeltöltés

  2. #2
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Helo, sok szerencsét, a VPIP sztem kicsit magas, kezdőként kicsit kevesebb lapot játtsz meg így kevesebbszer kerülsz határeset szitukba. 6-7 ezer hand meg tényleg semmi minta 50 után már vastagon pluszba leszel hidd el.

    *50K hand után
    MyDirtyHobby likes this.

  3. #3
    Újonc nitt avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 29.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Sok sikert!
    MyDirtyHobby likes this.

  4. #4
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Azt hiszem megérné erre is ránézni:

    Articles | Donkr

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Alapvető és hasznos dolgokat is tartalmaznak a Hwang könyvek, viszont sok passzív beidegződés lehet az eredménye. A gyakorlati részeket inkább a Sai által linkelt írásokból sajátítsd el.
    MyDirtyHobby likes this.

  6. #6
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Sok sikert. Azon a fórumon, ahol van egy danfiu, nem hiszem hogy lesz gond a fejlődéssel
    CsabiST and MyDirtyHobby like this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Mizu, h haladsz?

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 05.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    jan23.jpg
    jan23pos.jpg

    Tanulok, játszok és küzdök az RNG-vel.

    Sok 50-70+ vpips arc ellen tolom. Ami részben jó, részben nem. A range-ük ugyanis any2ds. Tényleg akár nekik osztott "kettes-hármas" fd-vel is beteszik. Ehhez nyilván még jönnek a saját hibáim, de már sokat tanultam és pár hülyeségről már sikerült leszoktatnom magam.

    A Sai által ajánlottak mellett még a "ploquickpro" és a "2+2 ssplo" cikkeit olvasgatom. Minden nap átnézem a nagyobb a handeket, már egész jól be tudom lőni az alaphelyzeteknél, hogy hány % eséllyel kerül be a pénz.

    Abból amit eddig tapasztaltam azt szűrtem le, hogy a sok calling station miatt a plo2 legyőzéséhez egy dolog kell: egy jó segg, hogy kivárd a nutsot, vagy egy erős húzót multiway. És ennyi.

    Ja meg persze BR, hogy az rng se cseszhessen ki veled.

    A grafra nézve biztos siralmasnak tűnik a helyzet, de egyre jobban élvezem a játékot. Tetszik a sok kombinációs lehetőség és baromira ki tud kapcsolni.

    Starson van most egy lottószerű promó. Párszor már pénzbe értem ami olyan 10 dollárt hozzáadott a BR-hoz és hamarosan ki tudok venni 10+10 dollár casht a stellar és a vip rendszer miatt. Szóval mozgásterem még van. Nem adom fel.
    CsabiST and nitt like this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Hajrá sok szerencsét ! Én is PLO2-n vagyok! Jó kis mezőny az.
    MyDirtyHobby likes this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 05.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    ittavege.jpg

    Ez volt az utolsó sessiönöm.

    Összességében 26.5 beülővel zártam ev alatt. Az az igazság, hogy közöm nincs a játékhoz.

    Köszönöm mindenkinek aki hozzászólt.

    Sok szerencsét nektek!
    Sziasztok.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •