Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Segítség, Real meccsre jegyvásárlás

  1. #1
    Tag Fosca999 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás Segítség, Real meccsre jegyvásárlás

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni jegyvásárlás ügyében. Édesapámnak most lesz a 60. születésnapja és a feleségétől egy Real vs Levante meccsre szóló utat kap a Bernabeuba a két fiával együtt, vagyis én is megyek a bátyámmal!
    Csak én tudok a dologról és megkért, hogy segítsek a szervezésben.
    Pár napja hívott és azt mondta, hogy a jegyvásárláson agonizál, mert hogy egy mostani meccsre a jegyek pár nappal a meccs előtt lementek 60-70%-al. Az Ő kérdése és az enyém is az hozzátok, hogy érdemes e várni pár nappal a meccs előttig a jegyvásárlással, esetleg ott helyszínen megpróbálni venni? Mekkora kockázat ez? Hogyan a legköltséghatékonyabb ezt kivitelezni? Bárkinek bármilyen tapasztalatát, meglátását szívesen fogadom! Köszönet előre is!!
    You must be the change you wish to see in the world. Mahatma Gandhi

  2. #2
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Mi tavaly voltunk Londonban, Chelsea meccsen, mindent jó előre lezsìroztunk (repjegy,transzferbusz,belépő...)

    Helyszínen sztem nem érdemes kockàztatni a jegyvàsàrlàssal, biztosabb ha mindent elintéztek minél hamarabb. (Ez esetben nem érdemes skótoskodni, ki tudja mikor adódik még 1 ilyen lehetőség)

    Gondolom repülővel mentek és egyéni szervezés.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  3. #3
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    Én "csak" Atletico meccsen voltam és a helyszínen , a meccs kezdésekor tudtam venni jegyet.Szerintem Levante ellen nem lesz telt ház és lehet jegyet kapni, de nem mondom 100%-ra, ezt neked kell bevállalni.Az biztos , hogy árban így jössz ki a legjobban.

    Majd azért írd meg, hogy mi volt....

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Say no to biszem-baszom!
    Shaikon, Krono and kodoga like this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Szia!

    Szerintem nem kell aggódni, a Bernabéu stadion elég nagy, nem nagyon szokott telt ház lenni (a Barcelona illetve a komolyabb BL párharcok kivételével). Ha megnézed Wikipedián a stadion befogadóképessége 85.000 fő, ebben a szezonban pedig eddig a maximum az 79.845 fő volt a városi rivális Atletico Madrid ellen. A legutóbbi Celta Vigo elleni meccsen 65.000 néző volt, előtte a Real Valladolid ellen 68.000, stb.

    Én két éve voltam Valencia elleni meccsen (az volt az egyetlen meccs a szezonban amikor hazai pályán nem rúgott gólt a Madrid... ), pár nappal a meccs előtt minden gond nélkül a helyszínen tudtam jegyet venni.

    Ha jól rémlik általában először a VIP jegyeket rakják fel, amik mellé különleges bánásmód jár (VIP szektor, kaja), amik jóval drágábbak, és a meccs előtt kb egy héttel kerülnek fel a normális árban lévő jegyek (legalábbis két évvel ezelőtt valahogy így volt).

    Most például még a következő Granada elleni január 25-ig meccsre is csak a VIP jegyeket lehet megvásárolni 225 meg 295 euróért, annál azért lesznek jóval olcsóbbak is Például majd nézd meg ezzel a Granada elleni meccsel kapcsolatban, hogy mikor kerülnek fel a normális jegyek, és akkor az alapján tudod majd szervezni magatoknak.

  6. #6
    Tag Fosca999 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat! A bajom, az, hogy a pár nap múlva lévő meccseket nézem, akkor sem látok olcsóbbat, sőt inkább drágábbak. Viszont azt meg túl rizikósnak tartom, hogy egy nappal a meccse előtt érünk oda, és akkor próbálunk meg jegyet venni...Szóval még mindig nem tudom mi tévő legyek, de úgy gondolom a legjobb lenne most megvenni a jegyeket, amíg olcsóak...
    You must be the change you wish to see in the world. Mahatma Gandhi

  7. #7
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Ha biztos, hogy mentek sokkal jobban jársz, ha most megveszed. Addig nem érdemes spúrkodni, hogy majd ott előtte, azt lőttek a programnak ha pont elfogy minden... Édesapád meg biztos megérdemli

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet Fosca999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a válaszokat! A bajom, az, hogy a pár nap múlva lévő meccseket nézem, akkor sem látok olcsóbbat, sőt inkább drágábbak. Viszont azt meg túl rizikósnak tartom, hogy egy nappal a meccse előtt érünk oda, és akkor próbálunk meg jegyet venni...Szóval még mindig nem tudom mi tévő legyek, de úgy gondolom a legjobb lenne most megvenni a jegyeket, amíg olcsóak...
    Nem tudom, hogy hol nézed meg milyen árakat találsz, de a Real Madrid hivatalos honlapján éri meg szerintem leginkább, azok a hivatalos árak, az ilyen utazási irodák meg jegyértékesítők azok szerintem mind rárakják a saját hasznukat. A Real honlapján meg kb 8-9 nappal meccs előtt fogják felrakni a jegyeket. Itt például meg tudod nézni a legutóbbi Celta Vigo elleni hazai meccsnél hogy volt:

    Match tickets - Real Madrid Celta de Vigo

    Január 6-án volt a meccs és december 30-án kezdték meg az értékesítést. 25 euró volt a legolcsóbb, 115 euró volt a legdrágább jegy, Levante is ebbe a kategóriába fog tartozni. Következő hazai meccs 25-én lesz, a jegyek kb 18-án fognak felkerülni, látni fogod, hogy milyen sok szabad hely lesz, bőven lehet válogatni kedved szerint. Az is előny lehet, ha a hivatalos honlapról intézed, hogy te magad tudod kiválasztani, hogy hova szeretnél ülni.

    @iKeksz Ebben a szezonban még nem volt teltház a Bernabéuban, a Levante ellen sem lesz, ez 100%-ig biztos.
    Utoljára módosítva: theobell által: 2014. 01. 13. 15:56

  9. #9
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet theobell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @iKeksz Ebben a szezonban még nem volt teltház a Bernabéuban, a Levante ellen sem lesz, ez 100%-ig biztos.
    Én csak védem Mörfitől

    De érdekes, hogy nem volt egyszer se teltház amúgy.

  10. #10
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    De azt tudtátok hogy CR tulajdonképpen egy köcs@g?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •