Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (81) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Stalling - kinek van igaza?

  1. #61
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 03.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Én itt a PS-nek adok igazat olyan szempontból, hogy ők normális hangnemben jeleztek a játékos felé. Nyilván túlzás amit írtak, de valószínűleg jelzett nekik a rendszer, hogy ez a játékos stalling-szerű viselkedést mutat. Ezért jeleztek a játékosnak, hogy hagyja abba, mert gondolom ez ütközik a felhasználási feltételekkel, ergo szabálytalan. A játékos ezt persze nem tudatosan csinálta, ergo nem stallingolt. Ezért annyit kellett volna csak tennie, hogy ezt megírja a PS supportnak, és nem a 2+2-n hisztizik. A PS-nél igazat adtak volna neki, és a vita lezárva...
    Macko1 and SMaster50 like this.

  2. #62
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 03.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Főleg kisebb termekben, melyekbe a játékosok többsége nem is pókerezni jön, csak nyit egy - egy asztalt a slot- ok mellé, HU- t a legegyszerűbb úgy nyerni, ha húzod az időt. Félelmetes hatékonysággal működik a dolog.

    Amikor meglátom, hogy elkezd írni chat- en az aktuális villain, egyre szélesebb és szélesebb vigyorra húzódik a szám. Még 5 - 6 leosztás, s szépen kiül. No, időnként beletelik 8- ba is...

    Ami előnyt adhat, azt ki fogom használni, teljesen nyilvánvaló. Az edge nem annyiból áll, hogy AQ- t tolok, ő meg J6- tal adja.
    Előnyt adhat az is, ha megtanulsz pókerezni, nem csak trükközni és elrontani más örömét.
    rockett, Kukker, Pat and 4 others like this.

  3. #63
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szokolya
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Én azért ICANTSNG-t is megértem, minek zaklatják feleslegesen, és elég jól is érvel

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet Cream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak gondoljatok bele ha élő játékban egy versenyen mindenki kihasználná minden körben a maximális idejét akkor meddig tartana egy verseny?
    Egyszer egy élő sateliten nem volt szinkron osztás a végén, és én minden handben addig vártam míg időt nem kértek rám. Az asztal rendes megutált, sok okos játékos nem tudta, hogy nekik jó amit csinálok. És az a vicc, hogy nem is ilyen nagyon micro verseny volt, hanem egy 10k 1r1a-onos móka..
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  5. #65
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Akkor azok jo nagy verebek voltak ! Meg az mi hogy nincs szinkronosztas? Ezert erdemes meg pokerezni mert meg mindig vannak verebek ;D

  6. #66
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Konkrétan semmilyen szabályt nem szegett meg...Nem meglepő az effajta viselkedés a Stars-tól.
    És az a megjátszhatatlan lapos indoklás megnevetteti az embert

  7. #67
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet Ambi Pur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előnyt adhat az is, ha megtanulsz pókerezni, nem csak trükközni és elrontani más örömét.
    Nagy munkája van abban a termeknek, hogy inkább "trükközök" , mint az amúgy meglévő előnyömet próbálnám játékfejlesztéssel növelni............................

  8. #68
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet andada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszer egy élő sateliten nem volt szinkron osztás a végén, és én minden handben addig vártam míg időt nem kértek rám. Az asztal rendes megutált, sok okos játékos nem tudta, hogy nekik jó amit csinálok. És az a vicc, hogy nem is ilyen nagyon micro verseny volt, hanem egy 10k 1r1a-onos móka..
    És ezzel vajon kinek tettél jót?
    1. azoknak akik utáltak érte, de jó volt nekik?
    2. annak a pár hobbi játékosnak aki legközelebb inkább elmegy pecázni?
    van Gerwen likes this.
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Úgy látom, hamarosan tényleg eljutunk oda, hogy aki igyekszik előnyt kiépíteni, az aljadék, mocsadék. Aki reflexből dobja a trash- t, az nem is ember... Ha az AA- om kitart a J6 ellen pre all in után, akkor aljas módon elrontottam szegény retardált örömét, ejjjj...............

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ezzel vajon kinek tettél jót?
    1. azoknak akik utáltak érte, de jó volt nekik?
    2. annak a pár hobbi játékosnak aki legközelebb inkább elmegy pecázni?
    Miután sikerélménnyel zárta a napot, mivel továbbjutott a "főversenyre" nem hiszem,hogy legközelebb, ha a peca és a póker között kellett választania, akkor a horgászat mellett döntött volna. De természetesen a saját érdekeimet tartottam szem előtt mikor ezt csináltam, de közbe járulékosan az asztal is jól járt vele. De azt továbbra is nagy viccesnek tartom, hogy 8 játékosból 6 ezt nem látta be, ami hűen tükrözi a 2008-2009es évek magyar élő mezőny erősségét
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •