Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (81) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Stalling - kinek van igaza?

  1. #71
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy munkája van abban a termeknek, hogy inkább "trükközök" , mint az amúgy meglévő előnyömet próbálnám játékfejlesztéssel növelni............................
    haha... na ez szánalmas.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #72
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Ebben egyetértünk. Ennél már kb. csak az lenne szánalmasabb, ha úgy tennék, mintha nem látnám, amit látok...

    Nem olyan bonyolult dolog ez... Néhány egyszerű lépésben el lehet jutni a teljesen nyilvánvaló okhoz, ami miatt például a "stalling" (meg a multiacc, meg a többi) oly' népszerűvé vált. A termek "áldásos tevékenysége" az ok. Persze, aztán lépegethetünk tovább is, de előtte legalább idáig jussunk el.

  3. #73
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben egyetértünk. Ennél már kb. csak az lenne szánalmasabb, ha úgy tennék, mintha nem látnám, amit látok...

    Nem olyan bonyolult dolog ez... Néhány egyszerű lépésben el lehet jutni a teljesen nyilvánvaló okhoz, ami miatt például a "stalling" (meg a multiacc, meg a többi) oly' népszerűvé vált. A termek "áldásos tevékenysége" az ok. Persze, aztán lépegethetünk tovább is, de előtte legalább idáig jussunk el.
    egész pontosan mit értesz azon hogy "áldásos tevékenység"?
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  4. #74
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az AA- om kitart a J6 ellen pre all in után, akkor aljas módon elrontottam szegény retardált örömét, ejjjj...............
    Ez erős csúsztatás.
    Te sem gondolod komolyan hogy bárki így gondolná ezt, sztem pontosan tudod hogy miről beszélünk...

    Ha pl. nincs benne a versenyszabályzatban hogy egy néző miután látta az ellenfeled lapját azt nem mutogathatja el neked, akkor tulajdonképpen Tekintamgac is csak edge-et keres, és amúgy tök szimpi arc, olyan igazi őszinte jó barát, és örül az ember ha hasonló figurák között kell boldogulnia az élet bármilyen területén.

    Megértem az álláspontodat, csak nekem nem szimpatikus.
    Te meg nyilván pont le... hogy nekem mi szimpatikus, és:

    "Azt hiszem, az egész nyomorult emberi komédia így örökíti tovább magát.
    Tovább, nemzedékeken át.
    Szekereken nyugatra, és keresztül a homokon, amíg... No lám, már megint elkalandoztam."
    chivasr911 likes this.

  5. #75
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egész pontosan mit értesz azon hogy "áldásos tevékenység"?
    biztosan egy csalik az erengé hívő az ember, ez lehet az oka, hogy felesleges fejlesztenie a játékát, mer minek, az a csúnya randomgenerátor elviszi a profitot
    Macko1 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #76
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    jaj, ne dobjátok fel a labdát ultar-nak, mert ps-en már komoly munkája van abban, hogyan lehet idegesítően csalik a site dolgokról trollkodni.

    De, szerencsére itt ez tilos, szóval simán moderálható vagy emiatt meg kirugható, úgyhogy csak figyelj oda.
    rockett and zulusierra like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #77
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Semmi szabályelleneset nem csinált. Ha nem teszik amit csinál, feljegyzem és legközelebb igyekszem elkerülni, ennyi.
    Sok hobbijátékos pedig az égvilágon mindenre ki tud akadni. Az egyik haverom például pár hét után többek közt azért hagyta abba a játékot, mert nem bírta elviselni, hogy rendszeresen ráemeltek a limpjeire. És az atyaúristennek se akarta megérteni mért nem jó limpelni. Ő csak akkor érezte jól magát ha limpel flopot tudott nézni. Ha benn akarom tartani a rendszerben az ilyeneket akkor ne izoláljam, mert az neki nem nyújt megfelelő játékélményt, és holnap inkább elmegy horgászni. Vicces.
    Ultar and van Gerwen like this.

  8. #78
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egész pontosan mit értesz azon hogy "áldásos tevékenység"?
    Ezt most nem kezdem el fejtegetni... Máskor se nagyon fejtegetem már, eluntam - pedig litániákat tudnék írni...

    @ Trixilw: egyrészt, nem írtam, hogy tsalik. Nem is értem, miért ez jutott eszetekbe, velem kapcsolatban... Másrészt, ha nem írhatom azt, amit akarok, akkor inkább nem írok. Innentől kezdve teljesen lényegtelen, hogy azért nem írok, mert tudom, hogy úgyse írhatnám, amit akarok, vagy azért nem, mert kiraktak. Érted...

  9. #79
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt most nem kezdem el fejtegetni... Máskor se nagyon fejtegetem már, eluntam - pedig litániákat tudnék írni...

    @ Trixilw: egyrészt, nem írtam, hogy tsalik. Nem is értem, miért ez jutott eszetekbe, velem kapcsolatban... Másrészt, ha nem írhatom azt, amit akarok, akkor inkább nem írok. Innentől kezdve teljesen lényegtelen, hogy azért nem írok, mert tudom, hogy úgyse írhatnám, amit akarok, vagy azért nem, mert kiraktak. Érted...
    Tudom, hogy még nem, de ahogy ismerlek, hamar elkezded

    Nem azzal van a baj, hogy azt gondolod, szerinted tsalik, én abszolút elfogadom a véleményedet. A gond azzal van, hogy beszúrkálod, az emberek nem tudják a helyén kezelni és minden átmehet offtopic hülyeségbe, személyeskedésbe stb. És újra ugyanaz és ugyanaz a vita, aminek az égvilágon semmi értelme.

    Szabály az itt van rá. Persze mindenről lehet kultúráltan beszélni. De ha ez nem kapcsolódva a témához offot eredményez, akkor joguk van törölni a mostmár létező adminoknak.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  10. #80
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Egyre kevesebbszer kezdem el amott is. Mondjuk, az is igaz, hogy, ha én hozzászólok, akkor bizony esélyes, hogy néhány kommenten belül eljutunk a tsalikhoz, ha meg már ott vagyunk, hát nem bírok neki ellenállni...

    Látod, itt is csak betoltam, hogy HU- t ezzel a módszerrel ( "stalling" ) egyszerű nyerni. Hogy pontosítsak, nem HUSNG- t tolok így, hanem "normál" SNG- k HU- ját. Időnként olyan sebességgel zúgnak ki, hogy HU- ba érve a vakok nagyon alacsonyak, a stack- ek meg brutálisan magasak. Adta magát a dolog.

    Nekem ez jutott eszembe ( ? ) a "stalling" kapcsán, erre jött egy komment, én meg leírtam, hogy (leginkább) miért vagyok "ennyire aljas" . Mivel a játékom (melybe nálam beletartozik a lobby- ban végzett tevékenység is éppúgy, mint pl. a fentebb vázolt dolog kihasználása) leginkább azért olyan, amilyen, mert... Így vagy ezt a három pontos megoldást választom, melyre jönnének a "jujjdemisztikusvagy" ( ... ) , meg hasonló kommentek, így igen, időnként leírom, hogy tsalik, a topik témáját, légkörét figyelembe véve nyilván burkoltan (persze, ettől függetlenül egyértelműen) .

    No, ha ez így se fér itt bele, akkor tényleg csak a három pont marad. Szóval: a srácnak igaza van, a 'stars meg ne játssza itt az igazságost, meg a játékélményt fontosnak tartót, miközben...
    trixilw likes this.

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •