Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (42) összesen
Like Tree83Likes

Téma: Emelek egy Ferrarival - Dan Bilzerian interjú

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Én élném ezt a baller életet ! Ivey pedig tuti nem csődölt!

  2. #22
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Leszarom Ivey vagy Dwan csödölt-e ha nem akkor se jobb nekem ha igen akkor se. Ez az arc nekem szimpi ugy él amiröl én csak álmodok. És ha megtalálta azokat a játékokat amiket stabilan ver akkor bármelyikünknél jobb mer a poker csak az órabérről szól leszarom ki milyen játékos csak az a fontos ki menyit nyer?
    Arsen, -kölyök- and KOLOK007 like this.

  3. #23
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Nem az irigység miatt mondom, de valahogy nekem ez az egész életforma nem szimpi. Először is adott egy figura akiről mindenki tudja, hogy egész életében semmit nem tett le az asztalra, mindent apucitól kapott. Valószínűleg a pénzén kívül kevés dolgot tud felmutatni ami miatt tisztelni-kedvelni lehet őt így nem is igazán kérdéses, hogy vajon milyen emberek veszik őt körbe nap mint nap. Oké persze jó dolog az ha egy agyonkokszolt 45 kilós kerekseggű csaj cumiz téged amikor csak akarod, ezt nem vitatom ez tény. De mi van utána? Elkéri a pénzt az új cipőre és lelép, amivel persze valószínűleg szívességet is tesz. Elhiszem, hogy sok tizenévesnek az ő általa élt "élet" az álma, de csak akkor ha ez ember nem jut el arra a szintre (sokan erre szerintem soha...) hogy felfogja azt, hogy az igazán magas életszínvonal nem feltétlenül pénz kérdése. Most nem akarok hülyeségekről papolni álszent módon, én is szeretnék anyagilag független (getzigazdag) lenni, de nem e köré kell hogy épüljön minden. És nem mindegy hogy utána miután ez megvan, mennyire tudsz hasznosan élni a lehetőségeiddel. Mert jó dolog egész nap yachtozgatni, csak nekem ami hiányzik: célok-kihívások-munka és az ezzel járó elégedettség érzés. Soha nem mondhatod, hogy ezt én raktam össze, inkább készen kaptam csak úgy ajcsiba. Kicsit olyan az ő élete mint egy számítógépes játék amit a legelejétől kezdve cheatekkel vittél végig.

  4. #24
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet lussef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Phil Ivey-nek 100 millió dollárra becsülték a vagyonát és ugye ennek nagyobbik részét nem pókerból szerezte.

    A srác pedig egy identitászavaros sznob.
    Ki, milyen szervezet becsülte 100 millára a vagyonát? Mennyire megbízható a forrás? Ez az összeg Amerikában is hatalmas összeg.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  5. #25
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    A ballerkedése nem annyira tetszik, de a pókerről való felfogása az szimpatikus. Nem egy hülye figura, még ha annak is mutatja magát.
    Nem tudni, hogy milyen lenne, ha nem lenne ennyi pénze (apja miatt), lehet akkor is sikeres lehetne. Nem ítélem el, és mókának tűnik ennyi pénzzel parádézni, de a magamutogatása nem igazán jön be (bár simán lehet, hogy az image része, és ennek köszönhetően juthat be olyan helyekre, ahol áttolnak simán random klikkelgető celebek 10 millert).

    Az meg simán lehet, hogy Ivey, meg durrrr csődölt. Elég zárt közösség az övék, esélyes, hogy stakelné rögtön valaki őket. Negró nem fogja megmondani, ha Ivey csődölt volna... elvileg asszony eléggé lehúzta Philt a válás után. Live meg nem tudni hogy fut
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #26
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki, milyen szervezet becsülte 100 millára a vagyonát? Mennyire megbízható a forrás? Ez az összeg Amerikában is hatalmas összeg.
    Nem tudom pontosan, de már több helyen is olvastam, gondolom van valamilyen igazság alapja. Keresőben rákeresel több oldalt is találsz, köztük több magyar oldalon is közöltek le róla ilyen infót, valamilyen formában.
    Utoljára módosítva: lussef által: 2014. 01. 11. 00:49

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    ez egy nagykepu seggarc, aki beleszuletett a penzbe
    van Gerwen likes this.

  8. #28
    Lelkes újonc tmbrüno avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    kirakatember...

  9. #29
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Siófok
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Nem olvastam sehol a cikkben, hogy profinak vallaná magát. Sőt, azt mondta, hogy a profik ellen esélye sem lenne.

    Nem tehet róla, hogy apukának sok pénze van. "Te" gondolom fordított helyzetben elmennél inkább gürizni, nehogy azt mondják rólad, hogy csak apuka pénzt költöd, igaz? Lóf.szt. Szerencsés és kiélvezi. Hol ezzel a baj? Megteheti. És higgyétek el, hogy pont leszarja mások véleményét.
    Hogy irigylem-e? Sosem szoktam senki sem irigyelni. Majd ő is rájön, hogy amit most csinál... ezek múlandó dolgok. Talán 1x megtalálj az igazi értéket az életben. Addig meg? BULI!
    rockett, Holdenper, Pat and 1 others like this.

  10. #30
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Itt mindenki milyen okos kész vicc
    [r]ichEE. likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •