Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
Like Tree83Likes

Téma: Emelek egy Ferrarival - Dan Bilzerian interjú

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Holdenper minden egyes szava olyan, mintha én mondtam volna!
    Szóval +1

    Még annyit Ivey és Dwan esetleg csődöléséről, hogy Dwan nem játszotta, és soha nem is fogja végigtolni a challange-ét dzsungelmanus ellen, többek közt lehet, hogy a pénzhiány miatt. Gyakorlatilag nem csinált semmit egy év alatt, hogy megőrizze FPT pró státuszát, ki is ba..ták, mint macskát sz.rni. Rekordbukó kasszáról cikkeztek tavaly, ami könnyen lehet, hogy igaz, szóval okés, hogy orbitális kacsák vannak ott, de pár pechesebb sessiön a Makaói high stakes asztalokon, és máris busztó vagy.

    Ivey is hasonlóan fos éven van túl, válás, két misi bukta a Full Tilten, a Crockfords pere, valszeg a fogadásai sem úgy jöttek, mint ahogy várta. Ezek mind dollármilliós összegek, nem beszélve arról, hogy már az FTP sem utalgat neki csakúgy puszira pénzt a Fekete Péntek óta, szóval már az a bevételi forrása se maradt.

    Negró meg nem mondhat mást, azzal segít a legtöbbet a barátján, ha titokban tartja, mert ha bebizonyosodik, akkor biza Ivey még nagyobb sz.rba kerülhet a bukijai előtt, és teljesen elveszti az esélyét annak, hogy valaha még egyetlen terem is leigazolná őt és szponzorálná.

  2. #32
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Eléggé feküdne nekem ez az életmód, bele is csapok a lecsóba, máris indítok pár 1$-os 180-ast...
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2014. 01. 11. 12:37
    DrBala, icedavid, gabika72 and 5 others like this.

  3. #33
    Újonc icedavid avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 20.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eléggé feküdne nekem ez az életmód, bele is csapok a lecsóba, máris indítok pár 1$-os 180-ast...
    BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, legjobb komment, amit valaha olvastam

  4. #34
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Még annyit Ivey és Dwan esetleg csődöléséről, hogy Dwan nem játszotta, és soha nem is fogja végigtolni a challange-ét dzsungelmanus ellen, többek közt lehet, hogy a pénzhiány miatt.
    Pablitofelezer and budz-i like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Az kimaradt a cikkből, hogy a muki től van 3 infarktuson.


    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem az irigység miatt mondom, de valahogy nekem ez az egész életforma nem szimpi. Először is adott egy figura akiről mindenki tudja, hogy egész életében semmit nem tett le az asztalra, mindent apucitól kapott. Valószínűleg a pénzén kívül kevés dolgot tud felmutatni ami miatt tisztelni-kedvelni lehet őt így nem is igazán kérdéses, hogy vajon milyen emberek veszik őt körbe nap mint nap. Oké persze jó dolog az ha egy agyonkokszolt 45 kilós kerekseggű csaj cumiz téged amikor csak akarod, ezt nem vitatom ez tény. De mi van utána? Elkéri a pénzt az új cipőre és lelép, amivel persze valószínűleg szívességet is tesz. Elhiszem, hogy sok tizenévesnek az ő általa élt "élet" az álma, de csak akkor ha ez ember nem jut el arra a szintre (sokan erre szerintem soha...) hogy felfogja azt, hogy az igazán magas életszínvonal nem feltétlenül pénz kérdése. Most nem akarok hülyeségekről papolni álszent módon, én is szeretnék anyagilag független (getzigazdag) lenni, de nem e köré kell hogy épüljön minden. És nem mindegy hogy utána miután ez megvan, mennyire tudsz hasznosan élni a lehetőségeiddel. Mert jó dolog egész nap yachtozgatni, csak nekem ami hiányzik: célok-kihívások-munka és az ezzel járó elégedettség érzés. Soha nem mondhatod, hogy ezt én raktam össze, inkább készen kaptam csak úgy ajcsiba. Kicsit olyan az ő élete mint egy számítógépes játék amit a legelejétől kezdve cheatekkel vittél végig.
    Egyébként miért kell rögtön apucizni? Az apja pénzét költi, na. De az apucizásról rögtön lesüt az irigység, ami átszövi ezt az egész hsz-t. És még majdnem 30-an likeolták.
    Mert egyébként mi, "grinderek" mi az a qrva nagy dolog, amit letettünk az asztalra?
    Egyáltalán, hogy férnek a nagy dolgok össze a pókerrel? Mert egy mérnök mondjuk tud valami nagy dolgot alkotni. De egy pókeres? A maximum egy royal.
    De vegyünk egy elismert pókerest. Isildur mit tud felmutatni?
    Kukker and van Gerwen like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #36
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyáltalán, hogy férnek a nagy dolgok össze a pókerrel? Mert egy mérnök mondjuk tud valami nagy dolgot alkotni. De egy pókeres?
    Nem írtam arról, hogy egy pókeres mit tud "alkotni". Nyilván kötözködni akarsz ahogy azt általában teszed. Most éppen beleképzeltél egy nem létező állítást a hzs.-embe, amit már egyből meg is tagadsz. Azért te sem vagy egyszerű.

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    A 2plus2őn olvastam kb fél éve,hogy Ivey lecserélte a magángépét egy újabb típusra.Amennyiben igazat állított az illető akkor ez nem tűnik csődölésnek.

  8. #38
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Ivey-nak az oktató site-ja valószínűleg elegendő pénzt hoz a konyhára ahoz ,hogy NE csődöljön ... durrrr-t mindenki leírja 1-2 rossz megjátszása miatt ami inkább pech-es mintsem rossz ... és biztosra veszem, hogy van elég esze ahoz , hogy az évek alatt felépített "eredményét" (profitját) ne veszítse el ...igaz jól játsza a GAMBLER szerepet , de akkor is túl hihetetlen az ,hogy pont ő mondjon csődöt

  9. #39
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Nagyon showman az arc azt meg kell adni neki, enélkül valszeg vele se nagyon játszogatnának a celebek meg az iszonyú gazdag üzletemberek...egyébként tuti, hogy nem ment csődbe Dwan meg Ivey, pont a valszeg 2 legnagyobb név pókerben, akik azért játszani is nagyon tudnak csődbe mentek, ez inkább csak olyan beszólás volt nekik, hogy lehetnek nagyon jó játékosok, de akkor is nagyon messze vannak mondjuk az ő szintjétől.
    Ami igaz lehet, mert nyilván a legjobb pókeresek is senkik a nagyon nagy üzletemberekhez képest, pláne Amerikában.

    Meg valszeg olyan emberekkel játszik, akik ha csak egy sima pókeres lenne nem játszanának vele soha, ha nem az lenne az apja aki, ezt azért elfelejtette hozzá tenni, de ott nyilván megemlíti a celebeknek, hogy az apja azért nem akárki, nyillván ezek az emberek nem akarnak játszani Dwannal meg Ivey-val, akik csak sima pókeresek.

    Szóval, hogy ilyen partijai legyenek, kell hozzá, hogy egy nagy dumás barom legyen akinek el kell ismerni jóval nagyobb fellépése van, mint ilyen durrr-nak, hogy az apja egy gazdag üzletember legyen, aki ha megszorul nyilván megdobja egy kis pénzzel, neki persze könnyű osztani az észt, ha mindig ott áll mögötte apuka, ha baj van.
    Persze ki ne csinálni így a helyében, ha lehetősége van rá.
    Utoljára módosítva: Erwin által: 2014. 01. 12. 12:00

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Szerintem sokan nem értik pontosan mit is jelent egy pókerjátékosnál a csődőlés. A micro limit grinderek elbukják a rolljukat, akkor gyakorlatilag teljesen becsődölnek, ha viszont egy ekkora high stakes játékos csődöl, az azt jelenti, hogy gyakorlatilag nem húszon-iksz millió dollárja van már, hanem maradt pár százezer, esetleg 1-2 milliója, amiből a legnagyobb tétes játékokban már nem vehet részt.

    Természetesen Ivey-nak vannak egyéb bevételei, nyilván hoz valamit az oktató oldala is, bár gyakorlatilag az lóf.sz pénz, azzal maximum kitörölheti. Valszeg van egykét étterme is és egyéb vállalkozása, szóval éhen halni nem fog, és nem is fog koldusként kéregetni az utcán. Ha viszont gyorsan vissza akarna térni a nagy játékokba, és tovább folytatni a sportfogadást és egyéb fogadásait is finanszírozni, ahhoz mondjuk el kéne adnia egy-két tulajdonát (ingatlan, autó, egyéb dolgok).

    Dwanról még ennyit se feltételezek, szerintem őt már régóta stakelik, még azt is el tudnám róla képzelni, hogy egyik napról a másikra él, és sokszor vannak álmatlan éjszakái.
    Arsen and van Gerwen like this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •