Oldal: 501 / 594 ElsőElső ... 401451491499500501502503511551 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.001 - 5.010 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5001
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Hát az a gond h nem sok mindent tudok elképzelni amivel így játszik és vered.. lehet AK, lehet 98s, a JJ,TT.-sztem 3beteli, de akkor AK-t is lehet. Gyöngébb Q val meg nem ad meg pre max QJ,QT, de az ellen megint ott vagy ahol a part szakad. Lehet még AA-KK nála, de azzal nem így játszana sztem. eléggé cryfold.

  2. #5002
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Preflop ennyire deep UTG+1 nagyon rossz a KQo.
    Értelmes játékos pf call rangeben nem látok én sem olyat, amivel így játszik és vered. (T9d és rájött a kreatív félóra???). Q az AQ-n JQ, KQ-n kívül nem lehet nála. Kis párokat régen bedobta. AK 3betelt volna.
    Nem tudom az asztalnál be tudnám-e dobni, de be kellene

  3. #5003
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    pre passzív asztalon soha nem dobom, annyi, hogy minraise és gyakorlatilag csak bb nak adom az allint, ha ennyire feszesek.

    a hand tényleg érdekesebb, én sem vagyok benne mi a legjobb, így látom:

    szerintem a pre és flopp call után lehet nála kb. 99 TT JJ AA Kk AJ Aq Ak qjs t9s talán qts de infó népkül ilyen sortabb asztalon inkább dobja. írtátok hogy tt jj ak 3 beteli pre ez nem mindig igaz főleg így sort asztalon szerintem jobb is csak callozni velük hátra valaki ránkborít hátulról vmit, ugyanez igaz lehet Aa-kk ra,

    Turnon ha átgondoljuk milye lehet a chek sokkal jobban tetszene, azok a lapok amelyek hátul vannak ellenünk maradjanak bent. ( én itt kb. Aa-t dobok) elég szűk a range de egy chekkel legalább nem szűkítjük tovább, nem tudom mi az amitől nyerünk a turn bettel valeu-t.

    És utána jön ezzel kb min chekraisel ami mindenképp fölösleges mert mi sok lapot eldobunk és már a pot úgyis úgy alakult, hogy riverre bekerül.
    Szóval ha úgy gondoljuk 5 ből 1x ez lehet blöff akkor callozuk be, riveren nem fog gyengébbel blöffölni szerintem ak-t is möggéchekkel.

    Nálam turn call / a fölösleges raise miatt/
    river ha nem jön K vagy Q akkor chek fold
    de turn bet helyett chek call nálam
    Utoljára módosítva: Akameo által: 2014. 01. 15. 08:10
    van Gerwen likes this.

  4. #5004
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop ennyire deep UTG+1 nagyon rossz a KQo.
    Értelmes játékos pf call rangeben nem látok én sem olyat, amivel így játszik és vered. (T9d és rájött a kreatív félóra???). Q az AQ-n JQ, KQ-n kívül nem lehet nála. Kis párokat régen bedobta. AK 3betelt volna.
    Nem tudom az asztalnál be tudnám-e dobni, de be kellene
    Mármint mi rossz? A KQ nyitás UTG+1-ből? OMG, ez nem cash game, sima openraise itt.
    kertitorp likes this.

  5. #5005
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    pocsék egy szitu, józanul nem marad sok választás, mint a sírva dobás
    van Gerwen likes this.

  6. #5006
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    History nélkül sírva dobni.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  7. #5007
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mármint mi rossz? A KQ nyitás UTG+1-ből? OMG, ez nem cash game, sima openraise itt.
    Ízlések, pofonok, table image, zsetonszám, játékstílus. A standard játék azért szerintem egy KQo-val UTG+1-nél 50b deep azért a dobás. Nézd meg, kb. a legjobb floppot kaptuk és ott rágjuk a körmünket, hogy berakjuk-e... Na pont ezért dobás, ha ül mögötted normális ember. Ha az asztal extrém passzív, nagyon egyenes vagy könnyen terrorizálható az más tészta...

  8. #5008
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Koszi sracok a sok valaszt, igy utolag belegondolva talan a turn check-call, river check-fold lett volna a helyes jatek amennyiben nem javulunk (7 tiszta out-unk van valoszinuleg)...

    A torna soran sikerult meggyozni magam, hogy ezt megcsinalhatja AA, KK, flush huzo es egy 22 - 99 comboval is. Utolag belegondolva, a fentiek kozul max az AA es KK allja meg a helyet + minden value hand, ami veri a KQ-t.

    Call es riveren check-call lett a vege (biztos vagyok benne, hogy a legrosszabb dontest hoztam meg vegul, de ugye mindig tanul az ember ) es TT volt nala.

  9. #5009
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    nem para 99% ban csak könnyebb helyzetek lesznek, ennèl nagyobb hibákat is elkövetünk néha
    mario1212 and kertitorp like this.

  10. #5010
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    a játék hevében, pláne mondjuk ha éppen 45 hand óta dobálsz... nagyon szar szitu, és óriási dobás
    naggeri likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •