Oldal: 2 / 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (153) összesen
Like Tree185Likes

Téma: ProPokerBacking - tanulj a világ legjobbjaitól!

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Kriptofasiszta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A savanyú a szőlő alatt a backingre gondoltam.
    Nem hinném hogy szüksége lenne rá.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Kriptofasiszta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A savanyú a szőlő alatt a backingre gondoltam.
    Van backerem, és eléggé édes a szőlő. Na de a személyemmel kapcsolatos vitának itt nincs helye, nem akarom teleszemetelni a topicot, csak leírtam a véleményem.

  3. #13
    Idegen Kriptofasiszta avatara
    Csatlakozott
    2013. 12. 01.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Igaz, bocsánatot kérek én is.
    Sok sikert a backinghez, nagy komolynak ígérkezik!
    bia89 likes this.

  4. #14
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Hűha, nagyon profi csapatnak tűnik.
    bia89 likes this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  5. #15
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, hogy a graf mutatja az rb-t, de 55 + 40%os itm-ekkel meg 61% roival senki nem dolgozik MTSNG-n.

    Nyilván ezek a reb sng-kből adódnak, de az avg rebet nem állítottátok be.

    Ment PÜ.
    Ugyan már privátban letisztáztuk, de kiírom ide is nehogy félreértés legyen.

    ,,szerintem a félreértés abból adódhat, hogy egyrészt az MTSNG csoportban van egy fifty50 játékosunk, akinek ugye más az ITM % -a, illetve sok játékosunk játszik a 180-as mellett turbo MTT-ket, ezért lehet valahol
    pl. 60% roi, tény hogy a grafikonok az általunk backelt mtsng csoportba tartozó játékosok teljes eredményét mutatja, tehát nincs pl. külön úgy szűrve hogy 45-180 man, 2-15$ , de ettől még az adatok természetesen valósak.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyan már privátban letisztáztuk, de kiírom ide is nehogy félreértés legyen.

    ,,szerintem a félreértés abból adódhat, hogy egyrészt az MTSNG csoportban van egy fifty50 játékosunk, akinek ugye más az ITM % -a, illetve sok játékosunk játszik a 180-as mellett turbo MTT-ket, ezért lehet valahol
    pl. 60% roi, tény hogy a grafikonok az általunk backelt mtsng csoportba tartozó játékosok teljes eredményét mutatja, tehát nincs pl. külön úgy szűrve hogy 45-180 man, 2-15$ , de ettől még az adatok természetesen valósak.
    Ergo mégis full megtévesztőek a grafok.
    robinmasters likes this.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Privátban megbeszéltük. Sok sikert a projekthez

  8. #18
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Privátban megbeszéltük. Sok sikert a projekthez
    köszönjük szépen

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Engem csak az érdekel, hogy egy ilyen nagyszabású projektbe, hogy mertetek belevágni, illetve hogy meritek ezt folytatni 2014-ben, a mai magyar pókervalóságban. Gondolok itt a szabályozás és az akörül kialakult ezernyi kérdésre, kételyre.
    Gyakorlatilag én is (és jó pár pókeres barátom is) lecsupaszítottam az összes számlámat, nehogy az a pár száz dollárom is bent maradjon valamelyik teremben, ha valami nagy geb@sz lenne.
    Nem féltek egy mini Fekete Péntektől? Ha valami hasonló történne itthon, arra van már vésztervetek?
    Koszka9999, mkbla and van Gerwen like this.

  10. #20
    Idegen requiem1989 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 17.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Leirom a sajat gondolataimat / tapasztalataimat amit az elozo ev soran ateltem.

    Tavaly ilyenkor 7$-on jatszottam a hyper-t, es ekkor lattam meg ezt a palyazatot. Korabban mar stakelt engem David, rairtam, megkerdeztem, hogy mit gondol, +EV-e nekem ide csatlakozni, mert ketsegeim voltak, hogy "oda kell adnom" a profitom egy reszet. David azt mondta, hogy szamoljak, es hogy valoszinuleg egyedul nem tudnek ilyen utemben fejlodni, szoval osszessegeben megeri. En szamolgattam, es ugy dontottem, hogy belevagok. Ez bizonyult addigi pokeres karrierem legjobb dontesenek. Egy ev alatt a csoport segitsegevel felkuzdottem magam a 100-200$-os limitekre, es eletem legjobb evet produkaltam profit ugyileg. Az, hogy ide tartozol olyan mennyisegu, es minosegu elonnyel jar, amit igzan csak az erez, aki koztunk van. Ugy gondolom, hogy a poker is ugyan olyan csapatmunka, mint barmilyen masik vallalkozas, es egyutt sokkal hatekonyabban lehet fejlodni, mint egyedul. Ha hezitalsz, akkor batran ajanlom, hogy csatlakozz, eleted legjobb dontese lesz!

    GL

Oldal: 2 / 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •