Oldal: 4 / 16 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (153) összesen
Like Tree185Likes

Téma: ProPokerBacking - tanulj a világ legjobbjaitól!

  1. #31
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Én jelentkeztem, és remélem felveszik velem a kapcsolatot. Sajnos nekem nincs mintám, mert sok időt elvesz a munka, de a HU az, amibe most energiát fektettem az elmúlt két hónapba elméleti szinten. Annyit tudok, hogy fejlődés szempontjából szerintem pokolian megéri,hacsak a saját példámat említem, hogy itt némi kekeckedéssel és fórumozgatással mennyit fejlődtem az 1 évvel ezelőtti szintemhez képest. És itt jóval többről van szó, mint némi hsz-ről. Amúgy profinak tűnnek
    bia89 likes this.

  2. #32
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem szívesen keserítelek el, de az elvárások olyan dolgok, amiket általában elvárnak.
    dan9304 likes this.

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Őrbottyán
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Nagyon jó a csoport, szívből ajánlom mindenkinek!
    sawwee likes this.
    - Mental coaching - érdeklődj PM-ben! tanfoglio107@gmail.com

  4. #34
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szívesen keserítelek el, de az elvárások olyan dolgok, amiket általában elvárnak.
    Nem keserítesz el! Vannak helyzetek az életben, amikor nem tudunk teljesíteni feltételeket ilyen-olyan okokból, de megoldást mindig mindenre lehet találni.
    Hónapok óta azon vagyok, hogy a gondolkodásomat pozitív formába ültessem át, és ez nem azt jelenti, hogy szavakat mondogatok magamnak,esetleg mondatokat, és állandóan happy arcokat vágok, hanem megoldás centrikusan állok hozzá egy adott nehézséghez, ha kell segítségkéréssel is. na mindegy, hagyjuk is ezt.
    dlotomi and tanfoglio107 like this.

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Azt lehet tudni, hogy kb mennyien estek ki az elkezdett munka után ?!

  6. #36
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet tudni, hogy kb mennyien estek ki az elkezdett munka után ?!
    Egy ideje elég jó a szűrési rendszerünk, kb olyan 5% a ,,lemorzsolódás."

  7. #37
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    és azt lehet tudni, hogy kb hány jelentkezőt fogtok fölvenni az adott tétre/játékformára? Mennyiben számít mondjuk a lakhely, vagy az, hogy a jelentkező egyelőre csak mellékállásban gondolja ezt mert van munkája? A néhány darab teszt kitöltése után, lesz személyes interview is vagy csoporttalálkozó ilyesmi?
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  8. #38
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Meddig lehet jelentkezni?vagy ez a jelentkezők számától illetve magától a jelentkezőtől függ?aki nem elérhető személyes találkozásra annak gondolom valamilyen ismertebb játékostól kértek "referenciát kérnie"?
    hozzaszolo2 likes this.

  9. #39
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Gondoltam, hogy írok valamit a negatív jellegű hozzászólásokra is, de inkább hagyom.

    Körülbelül 1,5-2 éve már bia89-proxxival dolgozok. 30maxon is feljuttattak a legmagasabb (rendszeresen induló) limitre, és az, hogy hyperben nem tartok még ott, ahol requiem, leginkább miattam van.
    Bia és proxxi mindig korrektek voltak velem, soha nem volt problémánk a stakelésből kifolyólag. Sawweee pedig 110%-kal dolgozik folyamatosan azon, hogy sikeresek lehessenek a hyperHU játékosai. Egy igazi robot, akit azért küldtek vissza az időben, hogy minél több pókerest eljuttasson a hyperHU legmagasabb szintjeire
    Requiemről, nemtommiről, wormről is csak jókat tudok mondani. Magas szinten gondolkodnak (és bár még oktatásom nem volt velük, handelemzésekkor, és egyéb szituációkban meglátszott, hogy), jól át tudják adni a gondolataikat, szóval aki el szeretne indulni a hyperHU világában, vagy gyorsabban szeretne fejlődni, és hamar fellépni az alacsonyabb szintekről, azoknak hatalmas segítséget jelenthetnek ők is.

    A csapat nagyon jó, és a kemény munka, tanulás, elemzés, grind közben jó a hangulat is. Sokat segítünk egymásnak, tudásunk fejlesztésében, mentális támogatásban.

    És ezt nem azért írom, mert benne vagyok a csoportban, vagy bia megkért rá (nem említett ilyesmit, magamtól gondoltam, hogy írok), hanem mert tényleg sokat köszönhetek az együttműködésnek

    GL mindenkinek
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #40
    Idegen Muflon avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 14.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    amennyiben nemrég álltam neki a hyperhez önerőből, értékelhető mintának számítana 2-3k lejátszott heads-up?

    előre is köszi a választ

Oldal: 4 / 16 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •