Oldal: 5 / 16 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (153) összesen
Like Tree185Likes

Téma: ProPokerBacking - tanulj a világ legjobbjaitól!

  1. #41
    Újonc zussz avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 31.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    de jóó lenne... :S

  2. #42
    Tag kukutyin avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Gratulálok az évhez, egész szépnek tűnik.

    Fejes, Krono: Ha jól belegondoltok, örülnetek kellene, mert azzal, hogy pillanatnyilag az MTSNG részleg eredményei "felturbózva" jelennek meg, nem teremtődik számotokra egyelőre igazi konkurencia...
    van Gerwen likes this.
    Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik.

  3. #43
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet kukutyin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok az évhez, egész szépnek tűnik.

    Fejes, Krono: Ha jól belegondoltok, örülnetek kellene, mert azzal, hogy pillanatnyilag az MTSNG részleg eredményei "felturbózva" jelennek meg, nem teremtődik számotokra egyelőre igazi konkurencia...
    Ez komoly?
    ZoliHUN likes this.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  4. #44
    Tag kukutyin avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez komoly?
    Küldenék privátot, de nem tudok, valszeg tele van a postaládád.
    Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik.

  5. #45
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam, hogy írok valamit a negatív jellegű hozzászólásokra is, de inkább hagyom.

    Körülbelül 1,5-2 éve már bia89-proxxival dolgozok. 30maxon is feljuttattak a legmagasabb (rendszeresen induló) limitre, és az, hogy hyperben nem tartok még ott, ahol requiem, leginkább miattam van.
    Bia és proxxi mindig korrektek voltak velem, soha nem volt problémánk a stakelésből kifolyólag. Sawweee pedig 110%-kal dolgozik folyamatosan azon, hogy sikeresek lehessenek a hyperHU játékosai. Egy igazi robot, akit azért küldtek vissza az időben, hogy minél több pókerest eljuttasson a hyperHU legmagasabb szintjeire
    Requiemről, nemtommiről, wormről is csak jókat tudok mondani. Magas szinten gondolkodnak (és bár még oktatásom nem volt velük, handelemzésekkor, és egyéb szituációkban meglátszott, hogy), jól át tudják adni a gondolataikat, szóval aki el szeretne indulni a hyperHU világában, vagy gyorsabban szeretne fejlődni, és hamar fellépni az alacsonyabb szintekről, azoknak hatalmas segítséget jelenthetnek ők is.

    A csapat nagyon jó, és a kemény munka, tanulás, elemzés, grind közben jó a hangulat is. Sokat segítünk egymásnak, tudásunk fejlesztésében, mentális támogatásban.

    És ezt nem azért írom, mert benne vagyok a csoportban, vagy bia megkért rá (nem említett ilyesmit, magamtól gondoltam, hogy írok), hanem mert tényleg sokat köszönhetek az együttműködésnek

    GL mindenkinek
    Nekem továbbra is az a nagy problémám, hogy a project előtt te voltál a néha túl sokat író, de jó gondolatokkal rendelkező Holdi, az utóbbi egy évben meg úgy megváltoztál magadhoz képest, ami egyáltalán nem szimpatikus. Mintha egy magasabb lóra ültél volna át, de közben vesztettél volna abból ami te vagy. És bár a csapat biztos sikeres, de valahogy mindig mindenkin úgy érzem, hogy a szerénység és alázatosság egy egészséges formája mintha kihalt volna. És csak ez a rész tántorít el engem, pedig nagyon fontosnak tartom.

    De a csapat növekedésével, lehet ez majd megváltozik, Frici pl biztos új felfogást visz ebbe az egészbe, csak nehogy asszimilálódjon, inkább a sokszínűséget erősítse.
    Harvey, orbitor, Krono and 1 others like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem továbbra is az a nagy problémám, hogy a project előtt te voltál a néha túl sokat író, de jó gondolatokkal rendelkező Holdi, az utóbbi egy évben meg úgy megváltoztál magadhoz képest, ami egyáltalán nem szimpatikus. Mintha egy magasabb lóra ültél volna át, de közben vesztettél volna abból ami te vagy. És bár a csapat biztos sikeres, de valahogy mindig mindenkin úgy érzem, hogy a szerénység és alázatosság egy egészséges formája mintha kihalt volna. És csak ez a rész tántorít el engem, pedig nagyon fontosnak tartom.

    De a csapat növekedésével, lehet ez majd megváltozik, Frici pl biztos új felfogást visz ebbe az egészbe, csak nehogy asszimilálódjon, inkább a sokszínűséget erősítse.
    Úgy érzem, hogy ebben a kérdésben egyértelműen meg kell védenem Holdit és a csapatot. Az egyik olyan tényező, ami csapat sikereinek kulcsává vált az elmúlt évben, az pont az alázat volt. Alázat a játék iránt, egymás iránt, a variancia iránt, az ellenfelek iránt, a munka iránt.
    Ha valami nem jellemző a játékosainkra illetve a csoportra, az az, hogy ego-túltengésük lenne.
    Holdival - mint az összes játékosunkkal - napi kapcsolatban állok, és még a csoporton belül is az egyik legszerényebb srácnak ismertem meg.

    Egy-egy fórumhozzászólásból nem mindig derül ki, hogy a hozzászóló pontosan milyen "hangsúllyal" mondta (írta), amit közölni akart. Nem tudom, hogy Holdi melyik hozzászólása volt esetleg félreérthető (és nyilván ennek a topicnak nem is célja, hogy ezt itt most kiderítsük), de őszintén merem állítani, hogy ilyen téren nem kell félteni a srácot. ;-)
    gabika72 likes this.

  7. #47
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 12. 01.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Érdekes dolog ez. Ha valaki nyerő mért adná le a profit felét? Jah ,hogy türelmetlen és inkább beáll egy "munka" szerű főnök beosztott storyba... bocs partner. Mint aki kap egy kis kártyapénzt nem baj ha bukod majd visszaadod Elhiszem ,hogy jó dolog valahova tartozni tiszta középsuli rocker punk késöbb emo de mi van ha kösz elég volt és viszi a tudást gondolom ez nem opció Minimum fél év egy ilyen stackelés így tuti jó üzlet mindenkinek. Ami nekem lejött a statokból ,hogy az azonos játékfajtát játszók között is van hogy 10x min 5x különbség van mint alapból akár 2 reg között is starson... Pedig elvileg ugyan azt tanulták 1 év alatt pedig beáll egy optimum a swingek közt. Szóval aki 20k-t hoz 1 évben felét leadja 10k / 12 magyar átlag fizu 150k huf kb plussz rakeback. Aki ezt nem tudja ma inkább dolgozzon azt mondom vagy simán vagy a pokert mert ezt önerőből is hozza

    ui.: ne tévesszen meg senkit kevés hsz anno a hackertámadás után csinátam új reget csak most gondoltam írok bb

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én jelentkeztem, és remélem felveszik velem a kapcsolatot. Sajnos nekem nincs mintám, mert sok időt elvesz a munka, de a HU az, amibe most energiát fektettem az elmúlt két hónapba elméleti szinten. Annyit tudok, hogy fejlődés szempontjából szerintem pokolian megéri,hacsak a saját példámat említem, hogy itt némi kekeckedéssel és fórumozgatással mennyit fejlődtem az 1 évvel ezelőtti szintemhez képest. És itt jóval többről van szó, mint némi hsz-ről. Amúgy profinak tűnnek
    Természetesen mindenkivel felvesszük a kapcsolatot, aki jelentkezett. ;-)

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet jézuscsöpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes dolog ez. Ha valaki nyerő mért adná le a profit felét? Jah ,hogy türelmetlen és inkább beáll egy "munka" szerű főnök beosztott storyba... bocs partner. Mint aki kap egy kis kártyapénzt nem baj ha bukod majd visszaadod Elhiszem ,hogy jó dolog valahova tartozni tiszta középsuli rocker punk késöbb emo de mi van ha kösz elég volt és viszi a tudást gondolom ez nem opció Minimum fél év egy ilyen stackelés így tuti jó üzlet mindenkinek. Ami nekem lejött a statokból ,hogy az azonos játékfajtát játszók között is van hogy 10x min 5x különbség van mint alapból akár 2 reg között is starson... Pedig elvileg ugyan azt tanulták 1 év alatt pedig beáll egy optimum a swingek közt. Szóval aki 20k-t hoz 1 évben felét leadja 10k / 12 magyar átlag fizu 150k huf kb plussz rakeback. Aki ezt nem tudja ma inkább dolgozzon azt mondom vagy simán vagy a pokert mert ezt önerőből is hozza

    ui.: ne tévesszen meg senkit kevés hsz anno adatt rabláskor csinátam új reget csak most gondoltam írok bb
    Egyrészt: nálunk nem a profit felét kell leadni, hanem adott esetben jóval kevesebbet :-)
    Másrészt azért mennek bele a játékosok ilyen konstrukcióba, mert megfelelő oktatást, anyagokat, HUD-ot, stb-t kapva sokkal-sokkal gyorsabban fejlődhetnek, mint azt egyedül tennék, így még azzal együtt is jóval többet keresnek, hogy leadják a profitjuk egy részét.
    Hogy ez mennyire éri meg vagy mennyire nem, azt jól jellemzi az, hogy a játékosaink nagyjából 95 (de llehet, hogy 97) százaléka a szerződése lejárta után is nálunk marad.

    Az pedig, hogy eltérés van a játékosaink eredményei között, azt hiszem természetes: nem egyforma téten játszanak, nem egyforma mennyiséget, nem egyformán bánik velük a variancia, és természetesen akár a képességeik között is lehetnek eltérések.

    Ők úgy látták, hogy érdemes csatlakozniuk, és ha elvolvasod a topic korábbi hozzászólásait, láthatod, hogy utólag milyennek látják ezt a döntésüket.

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet mkbla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és azt lehet tudni, hogy kb hány jelentkezőt fogtok fölvenni az adott tétre/játékformára? Mennyiben számít mondjuk a lakhely, vagy az, hogy a jelentkező egyelőre csak mellékállásban gondolja ezt mert van munkája? A néhány darab teszt kitöltése után, lesz személyes interview is vagy csoporttalálkozó ilyesmi?
    Konkrét keretszámok nincsenek, akivel úgy tudunk együtt dolgozni, hogy az mindkét félnek megérje, azt felvesszük.
    Lakhely nem szempont, viszont a játékosaink döntő többsége főállásban játszik.
    A tesztek után van interview, többnyire skype-on.

Oldal: 5 / 16 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •