Oldal: 6 / 16 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (153) összesen
Like Tree185Likes

Téma: ProPokerBacking - tanulj a világ legjobbjaitól!

  1. #51
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet mátííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meddig lehet jelentkezni?vagy ez a jelentkezők számától illetve magától a jelentkezőtől függ?aki nem elérhető személyes találkozásra annak gondolom valamilyen ismertebb játékostól kértek "referenciát kérnie"?
    Konkrét jelentkezési határidő nincs, a meghirdetett jelentkezési időszakok között is szoktunk játékosokat felvenni.
    Referencia előny, de nem feltétlenül kizáró ok, ha nincs.
    van Gerwen likes this.

  2. #52
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Muflon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amennyiben nemrég álltam neki a hyperhez önerőből, értékelhető mintának számítana 2-3k lejátszott heads-up?

    előre is köszi a választ
    Jelentkezz, és megbeszéljük a dolgot! ;-)

  3. #53
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Szerintem egy bármilyen jellegű ajánlatot teljesen felesleges minősíteni! Ha én megegyezek az akadémiával és holnaptól 20 000 Forintért árulok 1 db túró rudit az oldalon, akkor a kedves látogatóknak csak annyi a dolga, hogy érdeklődés esetén egyeztetjük a részleteket (azonnali előre fizetés persze és maj' küldöm a rudit!) egyébként pedig egyszerűen ignorálja az ajánlatot.

    u.i.: újszerű, jó állapotban lévő túró rudi eladó!
    zeoos77, sabe83, SMaster50 and 6 others like this.

  4. #54
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Sok sikert mindenkinek aki jelentkezik és persze az oldalnak is! egy kicsit elgondolkodtam hogy nem kéne e CG-ről SnGre váltanom hogy kihasználhassam én is ezt a nagyszerű tanulási lehetőséget de semmi értékelhető mintám nincs pedig biztos hatalmas +EV!
    Lordtebeli and hozzaszolo2 like this.

  5. #55
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet kukutyin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Küldenék privátot, de nem tudok, valszeg tele van a postaládád.
    Jöhet.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Azért majd kikerülnek mtsng grafok, 2013-ra szűrve, 2.5 avg rebbel, only turbo, min 3-as téten?
    A korrektség kedvéért...
    Egyébként grat a nagyszerű oktatókhoz, további sok sikert!
    fejes1988 and ZoliHUN like this.

  7. #57
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem továbbra is az a nagy problémám, hogy a project előtt te voltál a néha túl sokat író, de jó gondolatokkal rendelkező Holdi, az utóbbi egy évben meg úgy megváltoztál magadhoz képest, ami egyáltalán nem szimpatikus. Mintha egy magasabb lóra ültél volna át, de közben vesztettél volna abból ami te vagy. És bár a csapat biztos sikeres, de valahogy mindig mindenkin úgy érzem, hogy a szerénység és alázatosság egy egészséges formája mintha kihalt volna. És csak ez a rész tántorít el engem, pedig nagyon fontosnak tartom.

    De a csapat növekedésével, lehet ez majd megváltozik, Frici pl biztos új felfogást visz ebbe az egészbe, csak nehogy asszimilálódjon, inkább a sokszínűséget erősítse.
    Írtam PÜ-t, ide csak annyit, hogy:
    Nem hiszem, hogy megváltoztam (ide azért írok kevesebbet, mert egyre inkább kevesebb a szakmai komment, több a trollkodás az oldalon... illetve a szakmázás inkább skype-on megy, de ha megnézitek a HU topicot, ott azért, ha tudok, segítek). Volt néhány esetleg meggondolatlan kommentem, ami bár félig-meddig igaz (talán, már nem emlékszem pontosan mit írtam), de a hangvétel nem volt szerencsés.
    De akinek szimpatikus vagyok, vagy aki utál, azt arra kérném, hogy ne általam ítélje meg a backinget, mert minden benne lévő ember más és más, viszont mindenki sokat segít egymásnak, és tiszteli a másikat
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #58
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Gondoltam gyorsban megírom a tapasztalataimat én is magáról a backingről, ill amit tudni érdemes.
    Kb 9 hónappal ezelőtt lehetőségem adódott bekerülnöm a Bia89 által hirdetett backingbe / hyper hu sng részlegbe, de mint mindenki én is alaposan átgondoltam, mit is kaphatok és mivel is járhatok jobban.
    Rengeteg tényezővel kellett számolnom és nem szerettem volna rossz döntést hozni.
    Pont akkor hagytam ott a fő állású munkahelyemet és minimális tartalékokkal, kerestem a lehetőségeket. Mivel pókerből azért már volt rendszeres keresetem ezidőtájt, úgy gondoltam adok egy esélyt, hogy komolyabb megélhetési játékossá válhassak.
    Hezitáltam eleget és ezeket az előnyöket láttam a dologban:

    -Egy forintomba se kerül a dolog, tehát anyagi veszteségem nem származhat a dologból, hiszen ők állják a pókertőkét.
    -Folyamatos oktatást kapok olyan játékosoktól, akik már bizonyítottak és magas szinteken játszanak sikeresen.
    -Ha a tudásom megvan hozzá, gyors szintlépések, ráadásul nem kell aggódjak bankroll menedzsment miatt, mondhatni leveszik a vállamról a terheket és úgy tudok játszani, hogy nem érzékelem az esetlegesen elvesztett beülők valódi értékét.

    Szóval úgy döntöttem belépek és adok egy esélyt ennek a lehetőségnek

    Tapasztalataim, eredményeim:
    -3,5$-ról kezdtem a hyper hu sng-at, ma már vegyesen 30$-60$-on játszom.
    -Talán kettő vagy három hónapom volt, amikor 50% körül kaptam ki a profitomból, teljesíthető a jobb osztási százalékok elérése.
    -A skype csoport fenomenális, sokan vannak, segítőkészek és jófejek.
    -Az egyik legfurcsább felismerés az oktatók részéről jött, olyan szintű gondolkodásmóddal rendelkeznek, ami sikerre ítélné őket az élet szinte bármely területén érdekes, hogy pont a pókert választották . De hálás vagyok nekik nagyon.
    -Pénzekkel kapcsolatos korrektség, segítőkészség illetve úgy mindennel kapcsolatban a rugalmasság. Ez nem egy főnök-beosztott viszony, hanem barátias üzleti kapcsolat.
    -Variancia leszarása, de komolyan egy sessiönnel elbukom pl 600$-t az már egy havi kereset jó néhány ismerősömnek, de úgy kezelem, mintha játékpénzt buktam volna. Persze nem felelőtlenül és legjobb tudásom szerint játszom, de még sincs kihatással rám. Nincs az a gyomorideg bennem, mint anno amikor a saját pénzemből érzékeltem a variancia vagdalózását.

    Összességében kifejezetten elégedett vagyok azzal, hogy ide beléptem és megismerhettem egy nagyon jó csapatot, csak ajánlani tudom!
    Gl!
    Holdenper, bia89, sawwee and 1 others like this.

  9. #59
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet CharlieHarperHu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Variancia leszarása, de komolyan egy sessiönnel elbukom pl 600$-t az már egy havi kereset jó néhány ismerősömnek, de úgy kezelem, mintha játékpénzt buktam volna.
    Hogy tudod leszarni, amikor ahhoz, hogy profitod legyen, előbb ezt a mínuszt vissza kell nyerni?

    Amúgy nem lett túltelített veletek a HUSNG piac?
    Nem trollkodásként, hanem tényleg érdekel.
    van Gerwen likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #60
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    "Hogy tudod leszarni, amikor ahhoz, hogy profitod legyen, előbb ezt a mínuszt vissza kell nyerni?"

    De úgy sem tudok vele mit csinálni, akkor minek bosszantsam magam arra törekszem, hogy legjobb tudásom szerint játsszak és pont.

    "Amúgy nem lett túltelített veletek a HUSNG piac?"
    Nem hiszem, mivel pl 15$-on néha olyan gyorsan beülnek előtted, hogy még a regisztráció gombra sem tudsz rányomni máris lekésted. 30$-on és 60$-on változóbb ott már komolyabb a várólista, de ott is lemegy 2-3 asztalozva óránként 30-35 sng. Illetve a magyar regek csak kis részét képezik a populációnak

Oldal: 6 / 16 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •