Oldal: 8 / 16 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (153) összesen
Like Tree185Likes

Téma: ProPokerBacking - tanulj a világ legjobbjaitól!

  1. #71
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szerződés, annak aláírása stb mit takar? Azért el is kell utazni BP-re?
    Ezt inkább privátban, de ne aggódj nem kell Budapestre utazni

  2. #72
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    elég komoly a csapat

    puszta kiváncsicságból ha van egy doksitok arról, hogy hogy szűritek a jelentkezőket, dobjátok át privátban plz
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #73
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elég komoly a csapat

    puszta kiváncsicságból ha van egy doksitok arról, hogy hogy szűritek a jelentkezőket, dobjátok át privátban plz
    2 féle tesztsor, és néhol még videó is szükséges, de sajnos adhatunk ki ilyeneket

  4. #74
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 08.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    többekhez hasonlóan én is leírom a saját történetem a csoporttal. Nagyjából egy éve toltam már a Hyper HU-t teljesen egyedül fejlődve, önerőből 30 dolláron, amikor elkapott egy masszív downswing (hosszú időn keresztül folyamatosan EV alatt futottam. A nagyjából 2%-os EV ROI-m arra volt elég, hogy ne bukjak, nyerni azonban nem tudtam). Ekkor kezdtem el mélyebben elemezni a játékom és valameddig el is jutottam, viszont éreztem, hogy jól jönne egy kis külső segítség. Roll problémám egyáltalán nem volt, coachot kerestem. Egy közös ismerősünk hozott össze Sawweee-val, aki amellett, hogy megmondta az órabérét, beszélt a csoport működéséről, arról, hogy a coaching mellett milyen plusz dolgokkal jár, ha valaki tag. Továbbra is elsősorban coachingra volt szükségem, a bogarat viszont sikerült elültetnie a fülemben. Nagyon sokat agyaltam, inkább ódzkodtam, de azért csak foglalkoztatott a dolog. Beszéltünk még néhány alkalommal, végül - és tényleg nagy nehezen - beadtam a derekam. (a döntésemben fontos szerepet játszott, hogy a szerződés szerint az első hónap próbahónap, vagyis ha úgy éreztem volna, hogy nem azt kapom, mint amire számítok, következmények nélkül visszaléphetek). Pontosan vissza tudok emlékezni a pillanatra, amikor végülis igent mondtam, utána még mindig bőven volt bennem kétség, hogy tényleg kellett-e ez nekem. Nem kellett sok idő, talán két hét és már teljesen biztos voltam benne, hogy jó döntést hoztam, azóta pedig tudom, hogy pókeres pályafutásom legjobb döntése volt. A EV-m gyakorlatilag pillanatok alatt megduplázódott (egyáltalán nem túlzok, privátban bárkinek szívesen mutatok graphot), megtapasztaltam, hogy - főleg az egyre erősödő mezőnyben - mennyivel könyebb csapatban feljődni, mennyire tudnak mások motiválni (sokkal többet is játszom, mint korábban). Biztos vagyok abban, hogy ha nem így döntök, sehol nem lennék a mostani tudásomhoz képest. És ami még ennyi idő elteltével is nehezen hihető számomra, egyre többen vagyunk a csoportban, sokfélék vagyunk, de széthúzásnak, irigységnek, arcoskodásnak még a szikrája sincs. Nem tudom ezt szebben leírni, ritka normális csoport ez, igazi közösség, ahol mindenki tiszteli a másikat és mindenki ott segít, ahol tud. Hamarosan lejár a szerződésem, de egy percig nem kérdés, hogy maradok-e.

    Felmerült korábbi hozzászólásban, miért adná le a profitja felét egy nyerő játékos. A backingnek valóban az egyetlen hátránya, hogy nem tarthatjuk meg a teljes profitunkat. Viszont egyrészt a felénél jóval több is maradhat, másrészt azért az sem mindegy, hogy mennyiből kell leadni. Az oktatás és az egyéb háttértámogatás azért önmagában is nagyobb várható profitot jelent, valamint egyáltalán nem elhanyagolható szempont, hogy szintlépésnél nem kell azzal foglalkozni, hogy megvan-e hozzá a rollom. Akár még az is előfordulhat, hogy valaki úgy megy át egy limiten, hogy pénzt nem keresett ott, mert annyival EV alatt futott, viszont az EV-je megfelelő mintán rendben volt. Vagyis sokkal hamarabb el lehet jutni magasabb limitre mint önerőből, ez pedig ugye nagyobb profitot is feltételez (aminek valóban, egy bizonyos részét le kell adni).

    Végül csak annyit, hogy engem sem kért meg senki, hogy mindezt ide leírjam. Nem szándékom (és nem is érdekem), hogy bárkit rábeszéljek a csatlakozásra. Mindössze leírtam a saját történetem és ha ebből esetleg mégis az jönne le valakinek, hogy csak 'hülyíteni' próbálok, nos, ezen a téren teljesen tiszta a lelkiismeretem...

    GL mindenkinek
    Utoljára módosítva: KisBalázs által: 2014. 01. 18. 11:15

  5. #75
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy év közben lehet e még jelentkezni, mert a következő 4-5 hónapban biztos hogy nem tudnám teljesíteni a mennyiségi követelményeket. Illetve még azt lenne jó tudni, hogy az MTT játékosok milyen limiten kezdenek?
    Jaj csak videot ne csinálj..
    toma1, zeoos77, Maxxxika and 4 others like this.

  6. #76
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Szia Bia! Privátban tudnánk beszélni? Skype-on esetleg? Köszi

  7. #77
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Üdv!

    A hyper6max csoport nagyságrendileg hány emberrel fog futni?
    Arra lennék kíváncsi, hogy egy várhatóan több tucat játékost foglalkoztató csoportban miként lesz személyre szabott az oktatás, ami pl egy 3-4 fős MTT csapatban nyilvánvalónak tűnik.
    Ezt a szempontot elhanyagoltam, miközben mérlegeltem, de mivel a válasz más olvasók számára is hasznos lehet, inkább ide írtam a fórumba.

  8. #78
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    A hyper6max csoport nagyságrendileg hány emberrel fog futni?
    Arra lennék kíváncsi, hogy egy várhatóan több tucat játékost foglalkoztató csoportban miként lesz személyre szabott az oktatás, ami pl egy 3-4 fős MTT csapatban nyilvánvalónak tűnik.
    Ezt a szempontot elhanyagoltam, miközben mérlegeltem, de mivel a válasz más olvasók számára is hasznos lehet, inkább ide írtam a fórumba.
    A csoportok szét lesznek bontva, úgy hogy mindenkire elegendő idő jusson, a megállapodásban is szerepel egyébként egy minimum óraszám amit kapnod kell egy hónapon belül, szóval nem kell megijedned, erre külön figyelünk. (+ a kiemelkedő játékosok, külön figyelmet is kapnak Ricsitől)

  9. #79
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaj csak videot ne csinálj..
    Dehogyne csináljon!!! Nagyon is sokunknak a kdvence vgy kertitörp,én már epekedve várom az újabb videód!
    Maxxxika and van Gerwen like this.

  10. #80
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet dobimano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogyne csináljon!!! Nagyon is sokunknak a kdvence vgy kertitörp,én már epekedve várom az újabb videód!
    Ezt a saját érdekében mondtam, én nyilván tolnék mellé egy jó popcornt.

Oldal: 8 / 16 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •