Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Földeák
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás OPR tiltás feloldása

    Sziasztok

    Egy kis segítséget szeretnék kérni,régebben letiltottam,hogy láthatóak legyenek a poker eredményeim OPR-en.De most szeretném ezt vissza csinálni,a kérdésem annyi lenne,hogy ez lehetséges és ha igen akkor hogyan?
    Előre is köszi

  2. #2
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Opt-In (Un-Hide / Un-Block)


    Only applies to PokerStars Players.


    If you'd like to opt-in, allowing OPR visitors (including yourself) to view your extended PokerStars statistics (ROI, Net Profit, etc), please follow the instructions here:


    Within the PokerStars Software, transfer $0.03 to the PokerStars Operated Account: ResultSites
    PokerStars will return the $0.03 to you as confirmation that you request was received and actioned.
    Twice a week, PokerStars will forward the request to OPR and we will un-block your data on OPR within 5 days hereafter.
    Please allow a total of 4-8 working days for your request to be fulfilled.


    US, DK, FR, EE Residents: Please email support@pokerstars.com and ask them to opt you in if you are not able to make the required transfer in the PokerStars software.


    You may also email your OPT-IN request to support@pokerstars.com if you don't want to OPT-IN on all result sites but only on OPR.

    Official Poker Rankings - Poker Site Ratings, Results and Statistics

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Földeák
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Hu köszi a gyors választ,de igazság szerint éppen azért írtam ide,mert nem tudok angolul és ebből semmit nem értek.Csak a hiányos angolommal nem akartam büszkélkedni,esetleg ha valaki lenne olan kedves,hogy magyarul is leírja nagyon hálás lennék
    Köszönőm

  4. #4
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet SMaster50 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hu köszi a gyors választ,de igazság szerint éppen azért írtam ide,mert nem tudok angolul és ebből semmit nem értek.Csak a hiányos angolommal nem akartam büszkélkedni,esetleg ha valaki lenne olan kedves,hogy magyarul is leírja nagyon hálás lennék
    Köszönőm
    küldj 3 centet PS-en a ResultSites nickre.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Földeák
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Koszi Rockett

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •