Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (153) összesen
Like Tree185Likes

Téma: ProPokerBacking - tanulj a világ legjobbjaitól!

  1. #101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Van még olyan ember aki nézi a fókuszt, és el is hiszi amit lát?

  2. #102
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy Te eddig hol dolgoztál, de tudom milyen egy gyári élet. Nagyvonalakban úgy van ahogy Te leirtad, de ott napiszinten van a B...ogatás és olyan csinálja akinek csak 8 osztály van maximum,és a kapanyél lóg a szályából, és a nyelve a főnök popólyában van.És ha kérdésed van ne is álmodj arról hogy esetleg segitt,Te leszel az osstoba hogy hozzámertél szólni egy aprósággal.
    Ezeket a játékosokat nem ismerem személyesen, de nekik az érdekük is hogy Te jól teljesits hisz kapnak %-ot utánnad. És amikor már saját lábadra tudsz állni mert már vered a high stakes-et akkor ki tudsz válni, és max.marad egy akár baráti kapcsolat.Egy gyárban ha felmondasz 2 nap mulva nem emlékeznek rád.És ha találkozol a volt kollegáiddal elkezdenek ócsárolni hogy találtál jobb munkát.
    Hál istennek én még olyan helyen sohasem dolgoztam ahol valaki 8 általánossal főnök lehet, így biztos igazad van.
    Azt meg viszont nem mondtam véletlenül sem, hogy kihasználnák a csoport tagokat az itteni oktatók, a segítő készségüket egy percig sem vontam kétségbe.

    Egyszerűen fájó szívvel jegyeztem meg azt, hogy még régen önerőből is magasra lehetett jutni támogatás nélkül, ma már ez egy ilyen kiváló backer/coach csapat nélkül lehetetlen és ez valószínűleg fokozódni, így valamilyen szinten elveszti a poker az egyik előnyét a 100% szabadságot.
    Tovább nem is forszírozom a témát, mert felesleges.

    Ui: A helyesírásodra meg figyeljél már, mert egy förtelem, mondom úgy, hogy az enyém is gyenge szokott lenni, de a tiéd már visít..
    bigicsunáj and van Gerwen like this.

  3. #103
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Hali

    Aki kicsit is elgondolkozott valaha azon, hogy szeretne bekerülni bármilyen backing csoportba, az jelentkezzen!
    Csak annyit bántam meg, hogy nem előbb jelentkeztem, nem feleltem meg 100%.ig a feltételeknek, de kaptam 1 próbahónapot.
    Hyperhu első handjét a csoportban játszottam 3.5$-on, mégis a 2. hónap végén már 15$ limiten játszottam hála Requiem-nek! (civil meló és család mellett)
    tygl
    klagyi, requiem1989, bia89 and 1 others like this.

  4. #104
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Szuper

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hál istennek én még olyan helyen sohasem dolgoztam ahol valaki 8 általánossal főnök lehet, így biztos igazad van.
    Azt meg viszont nem mondtam véletlenül sem, hogy kihasználnák a csoport tagokat az itteni oktatók, a segítő készségüket egy percig sem vontam kétségbe.

    Egyszerűen fájó szívvel jegyeztem meg azt, hogy még régen önerőből is magasra lehetett jutni támogatás nélkül, ma már ez egy ilyen kiváló backer/coach csapat nélkül lehetetlen és ez valószínűleg fokozódni, így valamilyen szinten elveszti a poker az egyik előnyét a 100% szabadságot.
    Tovább nem is forszírozom a témát, mert felesleges.

    Ui: A helyesírásodra meg figyeljél már, mert egy förtelem, mondom úgy, hogy az enyém is gyenge szokott lenni, de a tiéd már visít..
    Azért kell a backer/coach mert már nem olyan az online mezőny mint 10 évvel ezelőtt és persze Amcsik sincsenek akiktől könnyű dollárokat lehet elnyerni, és ha nem vagy hyper agressziv akkor átgázolnak az ellenfelek rajtad.
    Bocsi a helyesirásomra, de nem Magyarországon élek.Tanár Úr

  5. #105
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért kell a backer/coach mert már nem olyan az online mezőny mint 10 évvel ezelőtt és persze Amcsik sincsenek akiktől könnyű dollárokat lehet elnyerni, és ha nem vagy hyper agressziv akkor átgázolnak az ellenfelek rajtad.
    Bocsi a helyesirásomra, de nem Magyarországon élek.Tanár Úr
    Ne zavarjon, hogy pont azt írtam amit most te.....
    Az meg az én bajom, hogy visszasírom a régi szép időket, na meg én sem Magyarországon élek...

    Az offért bocs, ha gondoljátok töröljétek.

  6. #106
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 30.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Elkeserítő, hogy egyre több ilyen backing csoport van és tízesével veszik fel, képzik ki a játékosokat. Tanítsunk meg mindenkit jól játszani és dolgozzunk egyre többet ugyanannyi vagy kevesebb pénzért.
    Pat and Nero23 like this.

  7. #107
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Mit lehet ellene tenni?
    Többet kelll fejlődni, mint az átlag regek.

  8. #108
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Jól van már, azért ott még csak nem tartunk, hogy nincs más akiktől pénzt lehet nyerni, csak az ilyen backing csoportok .

  9. #109
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 30.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól van már, azért ott még csak nem tartunk, hogy nincs más akiktől pénzt lehet nyerni, csak az ilyen backing csoportok .
    Egyes sng fajtákban nagyon sűrűsödik a mezőny. Nem low stakesre gondolok.

  10. #110
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 15.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás Motiváció.

    Szerintem igenis motiváló lehet egy ilyen csapathoz tartozni,véleményem szerint megváltozik az ember hozzáálása az egész játékhoz látva a többiek sikereit.Én töbször eljutottam több száz dollár ,sőt egyszer 2000 s profitig de mindig eltapsoltam egy ilyen csoportba nehezebben történne meg az ilyen mivel az ember más pénzét is kockáztatja és ezért nem könnyelműsködi el az egészet.Én voltam már 19000 ből 2 ik,30.000 ből 9. nyertem már 1200 dollárt amit 10 óra alatt feltornásztam 2000 fölé,3x satoztam be magam a sunday milionra ebből 2x pénzbe voltam.Mégis 0 pénzem van jelenleg.LOl (nagyrészét elomaháztam) Én simán beválalnák egy ilyet kár hogy nem felelek meg a feltételeknek.
    fejes1988 likes this.

Oldal: 11 / 16 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •