Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (66) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Januári pókerfesztivál a Tropicana kaszinóban

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 15.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Hajrá Lackooo! Be kell húzni!!!

  2. #32
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    azért az elég kemény, hogy a 100as létszámig sem sikerült eljutni ...
    TooBigJoe likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #33
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Komoly gondok lehetnek a marketinggel...

    Meg amúgy min kell csodálkozni, olyan kijelentések után, hogy "csak szívességből lehet ott pokerezni, mert veszteséges"

    Az még nem jutott eszébe senkinek, ha komolyan megcsinálnák a legkeresettebb hely lenne...

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    A tropiban addig így marad a póker helyzete amíg a sok beteg lapátolja a lét a gépekbe. Persze hogy jobb nekik kisebb költséggel többet keresni. Egyszerűen nem érdekük több alkalmazottat fizetni a póker miatt!

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 15.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Amúgy mi a véleményetek a helyről és az ott megforduló mezőny erősségéről?

  6. #36
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Sajnos a közvetítés itt is tele van hibákkal, a tegnapi allinemnél természetesen én voltam a KQ, és Szusza a 77, így ott sikerült dupláznom. A mai kieső partimban pedig semmiféle csapdázó ászpár nem volt, Mayer emelt, én allin mentem , és a nagyvak reraise allin futott ászokkal.

  7. #37
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a közvetítés itt is tele van hibákkal, a tegnapi allinemnél természetesen én voltam a KQ, és Szusza a 77, így ott sikerült dupláznom. A mai kieső partimban pedig semmiféle csapdázó ászpár nem volt, Mayer emelt, én allin mentem , és a nagyvak reraise allin futott ászokkal.
    Először is elnézést a hibáért. A tegnapi handben valóban felcserélődött a két lapkombináció.

    A kieső partinál nem voltunk jelen, ezért kollégánk személyesen tőled kérdezett a kiesésed körülményeidről. Valószínű ekkor félreértették egymást. Sajnáljuk és javítottuk a hibát.

    Egy közvetítésben mindig lesznek elvétve hibák 20-30-40 órákat két ember hibátlanul nem tud írni. Ha szerinted ez lehetséges, akkor szeretettel várunk a csapatba és bebizonyíthatod, hogy hasonló mennyiségi elvárás mellett egy közvetítést igenis le lehet hozni hiba nélkül.
    blaskon1002 likes this.

  8. #38
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is elnézést a hibáért. A tegnapi handben valóban felcserélődött a két lapkombináció.

    A kieső partinál nem voltunk jelen, ezért kollégánk személyesen tőled kérdezett a kiesésed körülményeidről. Valószínű ekkor félreértették egymást. Sajnáljuk és javítottuk a hibát.

    Egy közvetítésben mindig lesznek elvétve hibák 20-30-40 órákat két ember hibátlanul nem tud írni. Ha szerinted ez lehetséges, akkor szeretettel várunk a csapatba és bebizonyíthatod, hogy hasonló mennyiségi elvárás mellett egy közvetítést igenis le lehet hozni hiba nélkül.
    A kollégátok szó szerint ezt mondta: " nem vagyok itt 2 percre és máris kiesel!" erre én nem mondtam semmit, de ez teljesen lényegtelen is, emberek ők is nyilván hibáznak. Jó munkát!
    Admin and iKeksz like this.

  9. #39
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Ez a Tóth János a szusza?

  10. #40
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Tropicana vezetősége szerint a videófelvételek alapján nem állapítható meg egyértelműen, hogy Marsani szándékosan húzta magához a zsetonokat. Bartha nagyon a boxa szélére helyezte a zsetonokat.

    Ezért nem tiltották ki a versenyről, hanem 2 kört ki kellett ülnie. Azonban miután ismét elkezdedt vállalhatatlan stílusban balhézni, a kaszinó vezetősége úgy döntött, hogy a verseny után kitiltja a kaszinóból a rendszeresen problémázó Marsanit.
    Idézet Brader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Többször játszottunk már együtt és még csak hasonlót sem láttam tőle! Nem így szokott zsetont szerezni
    Én csak reagáltam erre a hírre. Mivel a kamera felvétele alapján derítették ki, hogy ki volt az elkövető, így arra gondoltam, hogy szándékos tett volt. Bár nagyon necces, ha véletlenül húzom magamhoz a chippeket, de megtörténhet.

    Tavaly esett meg a következő: Benyúlok az előszobai fogason lógó dzsekim zsebébe, és meglepetésemre egy TV paprika van benne. Ez meg hogy került ide?
    Filózok, de semmi ötletem sincs. Aztán beugrott, hogy egy hete voltam a zöldségesnél, akivel jó vevő-eladói viszonyban állok, és már több mint tíz éve nála vásárolok. Ott tehettem-tettem zsebre a paprikát, nem szándékosan. Legközelebb elmeséltem a zöldségesnek is a sztorit.

    Nekem is beugrott, hogy milyen szerencse, hogy ez nem a Tesco-ban történt meg, ahol kamera rögzíti az esetet. Meghurcoltak volna lopás miatt. Aztán senki nem hiszi el, hogy véletlenül tettem zsebre a 15 Ft értékű árut.

    Úgyhogy ellehet hinni, hogy nem direkt vonta magához a zsetonokat. Gondolom Ő is tisztában van azzal, hogy egy kaszinó be van kamerázva.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •