Oldal: 70 / 77 ElsőElső ... 20606869707172 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 691 - 700 (769) összesen
Like Tree115Likes

Téma: Sorozatos topic

  1. #691
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem vagyok nagy sorozatos, de mult heten fejeztem be a Breaking Bad-et, es tudtok ajanlani vmi jot?

    amiket lattam, Dexter, Sopranos, Shields, Californication, Entourage, Prison Break

    a sci-fi egyaltalan nem erdekel, es az sem ami a multban jatszodik
    Lost,OZ,The Wire - ezek annyira legendás sorozatok, hogy nem lehet őket kihagyni.
    Ha ezekkel végeztél akkor House of Cards,Boardwalk Empire,Broen,Utopia,Person of Interest - jelen pillanatban ezek a legminőségibb futó sorozatok.

  2. #692
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090
    "Zseton kell, nem imidzs"

  3. #693
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Koszi szepen mindenkinek a segitseget! Jo nehany megtetszett, uh nem fogok unatkozni!

  4. #694
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet nbzmgpkr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én főleg nyomozósokban utazom. Ezeket ajánlom: The Killing, Bron/Broen, The Fall, Broadchurch, Forbrydelsen, Top of the Lake, Mayday, Shetland. És elég jónak tűnik a vasárnap indult True detective is.

    Kajálós: Man versus Food

    Politikai: House of cards

    Lóversenyes, szerencsejátékos, bűnözős: Luck

    Régi nagy klasszikusok, ha még nem voltak meg: Twin Peaks, 24
    Ha jól tudom, a Bron amerikai változata a The Bridge, nekem az is nagyon bejött.

  5. #695
    Lelkes újonc lightcold7 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 07.
    Hozzászólások
    76

  6. #696
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Black Sails (TV Series 2014– ) - IMDb
    1 próbát mindenképp megér.

  7. #697
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    kajálos varosnezos doku akkor csakis: http://www.port.hu/anthony_bourdain_..._film_id=79627
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #698
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában kezdtem el nézni a Munkaügyeket, amint megtudtam kik az írói: Litkai Gergely. Kovács András Péter, Hadházi László. Nagyon durva sorozat, borulni lehet tőle néha. Ironikusan paródikus, de néha maga a valóság.
    Vagy 2 hete kipörgettem, ameddig csak lehet. Március 6-ig kell várni az új részre.

    2. évad vége felé ugyan kicsit elkezd hígulni, de összeségében nem panaszkodom, jól összerakták a srácok.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  9. #699
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Dejó, hogy van ilyen topik is Pont keresgéltem milyen sorozatba kellene belefogni, fél évre visszamenőleg néztem vissza a hsz-eket de pl nem láttam a The Walking Dead -et megemlíteni. Most tarthat kb a 4 évad felénél, nekem pl nagyon bejött (zombi apokalipszis, maroknyi túlélők csapata a világ és egymás ellen), már alig várom, hogy teljes évad meglegyen.
    Person of Interestet most nézem, lassan a végén járok, nem olyan rossz sorozat, meg lehet nézni, valamint a hasonló témával bűnözővel a bűnözők nyomában: White Collar. Hasonló téma mesterlövés szuperhekus a Justified -ban. Nekem tetszett az ügyvédes sorozat a Suits is. Broadwalk Empire is tetszett. Nagy kocka sorozat ami még nagyon ütött: The IT Crowd. South Park. Game of Thrones is nagyon jó.
    Volt régen valami sorozoat hogy Heroes, haverjaim pl odáig meg vissza voltak érte én megnéztem 2 részt,szót nem értettem belőle, meg tele volt sületlenségekkel, abba is hagytam. Weedset is néztem egy darabig, de meguntam a drogos témát, meg h a hülye k.rva összefekszik mindenkivel. A Dexter első részéig jutottam, valahogy nem jött át, abba is hagytam. Sopranost is erőltettem 7-8 részig ,de számomra nagyon unalmas volt, semmi extra nem történt benne nem kötött le. House of cardsról is mondták haverjaim, hogy politikai jellegű, ezt én alapból kizárom

    Mindenesetre vannak érdekes felvetések, valószínűleg szemezgetni fogok és megnézek néhányat az itt említett sorozatokból. GL HF
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  10. #700
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet mkbla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de pl nem láttam a The Walking Dead -et megemlíteni. Most tarthat kb a 4 évad felénél, nekem pl nagyon bejött (zombi apokalipszis, maroknyi túlélők csapata a világ és egymás ellen), már alig várom, hogy teljes évad meglegyen.
    Alap pedig, sajnos az első évadon vagyok csak túl, később mindenképpen pótolni fogom.
    mkbla likes this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •