Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Elvesztett $50-októl a high stakes játékokig - loveplus interjú

  1. #11
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Teljesen helytálló, amit mondott, nem értem, miért kell ezen fennakadni. Az edge kisebb, mint turbón, ha nem így lenne, ott is 8-10% roit hoznának a jók. A kreativitás jelentősége pedig csökken a turbóban szükségeshez/megvalósíthatóhoz képest (nem azt írta, hogy hyperben nem kell vagy nincs!). Loveplus 25bb alatt is elég kemény ellenfél, szóval nem csak dobálózik a szavakkal, mert részrehajló.
    Amúgy király interjú.
    Karcsibohoc, Theci85 and ilane like this.

  2. #12
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Szerencsére volt alkalmam megismerni és egész jó haveri kapcsolatba kerülni loveplus-szal. Sok dolgot tanultam tőle, hozzáállásban, mentalitásban és játéktechnikai dolgokban is, aki szeretne magasabb szinten HU-zni tanulni, loveplus is the way to go!
    Utoljára módosítva: kukiszabi által: 2014. 01. 20. 18:22

  3. #13
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    ennél korrektebben nem igazán lehetne jellemezni a hyper-turbokat. semmi lehúzó, semmi sértő nem volt benne és minden szava igaz.
    nagyon jó interjú, elismerésre méltó eredmények.
    ilane likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #14
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt nem arról van szó, hogy bejön-e neki vagy sem, hanem arról, hogy teljesen rossz irányból közelíti meg, én személy szerint azért szóltam hozzá, hogy akik kritikai érzék nélkül isszák minden szavát, ne legyenek eltévedve a 25 bb alatti játék kapcsán.

    u.i.: nem trollkodni szeretnék és természetesen hatalmas teljesítmény és tudás áll loveplus mögött, ami előtt megemelem a kalapom és biztos vagyok benne, hogy pl 50bb deep-en letolna az asztalról, de akkor sem igaz, hogy 25bb alatt nincs edge és csak a tili-toli megy.

    Légyszives emeld már ki nekem azt a részt amikor azt írta, hogy 25bb alatt nincs edge.

  5. #15
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Légyszives emeld már ki nekem azt a részt amikor azt írta, hogy 25bb alatt nincs edge.
    Meg azt is, hogy 25bb felett nem lehet allin menni preflop...

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Mil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Légyszives emeld már ki nekem azt a részt amikor azt írta, hogy 25bb alatt nincs edge.
    Elnézést, hogy pontatlanul fogalmaztam, tényleg nem írta, hogy nincs edge, de:

    "Röviden szólva nem szeretem a varianciát és a játék matematikai aspektusáért sem rajongok. Hülyén hangzik, de utálom, amikor egy parti preflop all-ineken dől el. Nem tetszik, hogy nincs elég tér a sokszínű játékra, a lehetséges megjátszások száma túlságosan korlátozott számomra. Az edge emiatt kicsi, a kreativitás jelentősége csökken, inkább az elméleti tudás kerül előtérbe."

    Mivel kicsi az edge, pont ezért kell minél kreatívabbnak lenni, mellesleg nem értem, mit jelent, hogy az elméleti tudás kerül előtérbe, 50bb deepen talán nem az oddsok és az equity-k a meghatározóak? Vagy tényleg működik az "érzésből" játék?

  7. #17
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Nem így fogalmaznék és Ő sem így szokott.
    Minden szituációt átgondol, csak részletesebben, mint az ellenfelei. Emellett nyilván tisztában van az oddsokkal és az equityvel.

  8. #18
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    nahát ha más nem, egy dologra jó volt ez a vita. Olyan arcok kerültek elő akiket k****a rég láttunk
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  9. #19
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    jó interjú,jó arc,
    Sok Sikert!
    fszt2 likes this.

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 08. 27.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Érdekes, én meg pont emiatt hagytam ott a turbókat.. Szépen lassan érvényesíted az edge-ed, bedarálod az villain-t, mígnem eljön a kivégzés ideje, amikor lemákol valami random trash-el és kezdheted elölről.. Ezt még eljátssza 2szer, a harmadikra meg már akkorák a vakok, hogy be is húzza az egészet, te meg ott állsz mint a szent az útelágazásnál, ja de legalább elkúrtál 20 percet az életedből. Amúgy ****a kis interjú és sok sikert a továbbiakban!
    dlotomi, Theci85 and van Gerwen like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •