Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 40 (40) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Twister SNG és új cash game lobby az iPokeren

  1. #31
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Kispagat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki megtalálta már ezeket? Vagy megint csak ígérték, és semmi nem történt?
    Ott vannak, csak nem az SNG-k között, hanem külön "Twister" fül van neki.
    Teljesen bazári csicsa az egész, az elején egy szivárvány-szerencsekerék kipörgeti, hogy mekkora tétért megy a játék. Asztalt nem lehet választani, automatikus ültetés van, de az asztalok tényleg dollárban vannak, nem euros. A tétet úgy lehet választani, hogy pl. "$1 to win up to $1000"...
    Szóval nagyon "rekreációs" az egész. Aztán meg turbo játék, de nem 1500, hanem 500 zsetonnal.

    Leginkább azoknak fekszik szerintem akik jó hyper HUSNG játékosok. Próbaként 4 asztalon toltam, volt egy 4x-es és egy 2x-es nyerésem elég fishy ellenfelek voltak. Akit érdekel az ilyesmi érdemes kipróbálni szerintem...

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    William Hillen? Nem találom, áááááááááááááááá

  3. #33
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Kispagat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    William Hillen? Nem találom, áááááááááááááááá
    Everesten ott van. WH-t nem néztem, de gondolom iPoker2-n mindenhol kb. ua. a lobby...

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Én is Wh-n tolom de nálam sincs.

  5. #35
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    frissítés frissítés soon

    soon_meme_collection_640_05.jpg
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #36
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Everesten Lobby bal oldalt legfelül van. De nem néztem még meg. 3 Fős DON (kifizetés tekintetében), ahol viszont az elsőnek kell lennem, de ha az rng megszán többet is nyerhetek. Hááát azaz igazság hogy én nem vagyok jóban ezekkel a rng-kel!

  7. #37
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Lejátszottam párat. Először is ezek Superturbo sng-k. 500-as kezdő stackel, 10/20-as kezdő vakokkal 2 perces vakszintekkel. Ezután jön a 15/30 ahol már ante is van 5. Ami a pikantériáját adja a dolognak, hogy játék előtt elkezd forogni egy szerencsekerék a szorzókkal, miután kisorsolta a szorzót kiírja az asztalra a nyereményt és kezdődik a játék. Amikor 10-esen besorsolja a 10.000-et, akkor lehet igazán izgi! 20.000-ből 5-ször...

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    WH-n még mindig nincs, de 770-en már van.

    Rekreációsként nyomtam néhányat 1 $-on (érdekes egyébként, hogy sorban szüntetik meg az usd-s játékokat, de ez meg usd-vel jött be), egészen parádés dolgokat lehet látni. A 2.-3. leosztásban az esetek több mint felében az egyik játékos már kiesik, olyan allineket látni, hogy csak fogom a fejem.

    Mondjuk profiként nem játszanék ilyeneket, mert ha az rng nem csapja akkor, amikor éppen nagyobb szorzóval megy a nyeremény, akkor erősen mínuszos lesz. Persze lehet, hogy akkor óvatosabban játszanának az ellenek, de a játék típusa miatt itt szerintem több lesz a hozzám hasonló rekreációs, idő meg nem nagyon van az edge kijátszására.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet samseaborn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WH-n még mindig nincs, de 770-en már van.

    Rekreációsként nyomtam néhányat 1 $-on (érdekes egyébként, hogy sorban szüntetik meg az usd-s játékokat, de ez meg usd-vel jött be), egészen parádés dolgokat lehet látni. A 2.-3. leosztásban az esetek több mint felében az egyik játékos már kiesik, olyan allineket látni, hogy csak fogom a fejem.

    Mondjuk profiként nem játszanék ilyeneket, mert ha az rng nem csapja akkor, amikor éppen nagyobb szorzóval megy a nyeremény, akkor erősen mínuszos lesz. Persze lehet, hogy akkor óvatosabban játszanának az ellenek, de a játék típusa miatt itt szerintem több lesz a hozzám hasonló rekreációs, idő meg nem nagyon van az edge kijátszására.
    Én egyet toltam 10$-on Hyper-hu és ex-SHSNG regként, az is parádé volt, ha lenne magasabb téten, akkor akció hiányában szerintem tolnék néha én is, hátha beesik a jackpot

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Állítólag rohadt jó és úgy zabálja a lóvét mint egy igazi nyerőgép, de legalább akkor addikciót is okoz. 500 kezdőzseton, másfél perces vakok, az elején egy szerencsekerék ami sorsolja a nyereményt.
    Köszönöm. Rég nevettem ilyen jót!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •