Oldal: 41 / 50 ElsőElső ... 313940414243 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (496) összesen
Like Tree21Likes

Téma: RedKings Poker

  1. #401
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Engem egy nap alatt kifizetnek és én se mindig látom függőnek.
    KillBill100 likes this.

  2. #402
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Nagyrészt gyorsan, egy napon belül fizetnek.

    Bár volt, hogy napokig ott maradt pending-ben, de az is előfordulhat, hogy nem látod pending-ben, de úgy is pár nap lesz a kifizetés.
    Let's play! No risk no fun!

  3. #403
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    köszi a válaszokat. én is leirom hátha másnak is jol jön.
    jah gyorsak voltak. péntek kikértem este. szombat reggelre,már nem láttam függöben. ma reggelre netelleren volt.

  4. #404
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    A "Pocket Kings" promóciók egyszerre is futtathatók, csak külön handet kell választani, vagy meg kell várni, míg vége az egyiknek, hogy elkezdjem a következőt? Illetve a first deposit bónusz mellett is igénybe vehetőek-e?
    A példa kedvéért, befizetek a pakademia500 kóddal, miután regisztráltam az akadémián keresztül. Első nap kapok egy pirosKK-t, majd 5 perccel később megint, amivel viszont elveszítem a showdownt is. Ezután mindkettő handszámot bejelentem a supportnak és EGYSZERRE kezdem el a 4000 illetve 2400 pont gyűjtését, miközben az FD-t is kapom.
    Ez így lehetséges-e?
    (a rakerace gondolom automatikusan mehet eközben, a többi bónusztól függetlenül)

  5. #405
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A "Pocket Kings" promóciók egyszerre is futtathatók, csak külön handet kell választani, vagy meg kell várni, míg vége az egyiknek, hogy elkezdjem a következőt? Illetve a first deposit bónusz mellett is igénybe vehetőek-e?
    A példa kedvéért, befizetek a pakademia500 kóddal, miután regisztráltam az akadémián keresztül. Első nap kapok egy pirosKK-t, majd 5 perccel később megint, amivel viszont elveszítem a showdownt is. Ezután mindkettő handszámot bejelentem a supportnak és EGYSZERRE kezdem el a 4000 illetve 2400 pont gyűjtését, miközben az FD-t is kapom.
    Ez így lehetséges-e?
    (a rakerace gondolom automatikusan mehet eközben, a többi bónusztól függetlenül)
    Habár én nem szedtem ki ezt a bónt, de 99%, hogy párhuzamosan nem lehet mindkettőre gyűjteni, megkapod a bónuszt FD alatt is, de csak besorolják és amint kész az FD, akkor kezdheted el kijátszani a másikat.
    Corey likes this.

  6. #406
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Azt szeretném megkérdezni, hogy az oldalon 2 fajta rake race-t is láttam a teremben. Van egy $5,000-os exclusive point race és van egy(kettő) $6,000-os pooled point race.

    Mi a kettő között a különbség?

  7. #407
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Losika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném megkérdezni, hogy az oldalon 2 fajta rake race-t is láttam a teremben. Van egy $5,000-os exclusive point race és van egy(kettő) $6,000-os pooled point race.

    Mi a kettő között a különbség?
    A pooled másik affil oldalakkal közös race, az exclusive pedig csak akadémiás.

  8. #408
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pooled másik affil oldalakkal közös race, az exclusive pedig csak akadémiás.
    Köszönöm a választ

  9. #409
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    csőőő,

    valaki vett már a VIP shop-ban PS3-at v. XBOX one-t...
    KÉrdezgettem a support-ot, hogy pontosan milyen gépek ezek... Úgy 1 hónap múlva a 10. megkeresésemre azt válaszolták: "mindkét gép 8 GB-os".
    Nos, szerintem nincs ilyen... Esetleg 16 GB-os flash drive-os PS3 létezik, az Xbox-ban pedig a RAM 8 giga...

    Szóval, tudja valaki milyen gépek lehetnek ezek?

    köszi, T79

  10. #410
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Játssz a mobilodról a RedKingsen, és két iPad minit nyerhetsz! A három különböző szint teljesítésével automatikusan $10-$150 közötti bónusz jár, valamint jegyeket nyerhetsz az iPad minik kisorsolására.

    Minél több versenypontot gyűjtesz, annál nagyobb az esélyed a sorsoláson!

    Részletek, felhasználási feltételek, valamint állás ezen a linken!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •