Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (30) összesen
Like Tree23Likes

Téma: 50FR, FT AJ utg-ben

  1. #11
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Nem gondolnám hogy a CO itt nagyon feszes lenne. 10 bb-vel már allin/fold játékon van, bármilyen kis pár vagy Axs lap kötelező allin neki. Szerintem sima flip szitu, azt meg be kell tolni.

  2. #12
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Cashgamer szemmel azt mondom, általában az utg-d ellen nem fog szerintem nagyon lazán tolni, lévén 10 nagyvakkal sok FE-je itt nem lesz egy feszes nyitó range ellen. Ha sokat nyitsz akkor lehet lazább itt, ez esetben megadnám, de ha szolidabb voltál eddig, akkor szerintem nem elég az odds az valószínű range ellen, pont az olyan lapokat (kis párok, KJ, QJ) nem fogja tolni FE nélkül, amik ellen jó vagy.

  3. #13
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem gondolnám hogy a CO itt nagyon feszes lenne. 10 bb-vel már allin/fold játékon van, bármilyen kis pár vagy Axs lap kötelező allin neki. Szerintem sima flip szitu, azt meg be kell tolni.
    ha ez egy nyerő reg, akkor itt soha nem lesz nála Ax, talán-talán, ha nagyon lazának látta őt ,akkor kis pp-el beteszi, én kb 88+ , AQ+ gondolnék nála, és ezért fold. Amúgy erős asztalon eleve dobnám.

  4. #14
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cashgamer szemmel azt mondom, általában az utg-d ellen nem fog szerintem nagyon lazán tolni, lévén 10 nagyvakkal sok FE-je itt nem lesz egy feszes nyitó range ellen.
    Önmagában az, hogy ebben a fórumban vitázunk a leosztásról bizonyítja, hogy igenis van FE-je...

  5. #15
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha ez egy nyerő reg, akkor itt soha nem lesz nála Ax, talán-talán, ha nagyon lazának látta őt ,akkor kis pp-el beteszi, én kb 88+ , AQ+ gondolnék nála, és ezért fold. Amúgy erős asztalon eleve dobnám.
    Ha CO úgy gondolkozik, hogy UTG nyitó rangem AJ+, akkor mindegy, hogy 88 vagy 22 van nála, nem? Szerintem FE-ben és flipben bízik ilyenkor. 10 bb-nél szerintem már tökmindegy mit mutatnak a normál statjai, nem az szerint játszik...

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Az én véleményem:

    1: 10bbnek ft-n simán lehet r/f-ni(még 8bb-nek is,de az más téma), FŐLEG, ha utg-ből nyitunk.

    2: Ebben a szituban az összes jobb blocker kombót r/f-nám(obv rangem tetejével call)

    3: Enemy resteal range nem lesz olyan laza, hogy az összes Axs+kis pár bekerüljön (ICM miatt)

    4: "Ha CO úgy gondolkozik, hogy UTG nyitó rangem AJ+, akkor mindegy, hogy 88 vagy 22 van nála, nem?" - nem mindegy, mivel a 22 agyon van dominálva közepes pp-kel (amiket utg foldolni kéne, de a legtöbb reg b/c játszik 10bb ellen)

    5: "amivel itt nyit az ember, mindennel callolnia kell a 10bb s allint" - ez nagyon nem így van. Elég sok lap van, amit b/f-ni kell itt.

    6: "egyszerűen fogalmazva ha nyitsz AJoval itt de még neki is elakarod dobni, az következetlenség" - ez nem következetlenség, egyszerűen kihasználja a qrva jó blocker-hatását a lapjának, és azt, hogy sokszor elviszi a potot, mert nem tolják vissza elégszer.

    7: aggro regnek call, ellenkező esetben r/f nálam (habár nagyon határeset, játék közben meg lehet, hogy snapelem )

  7. #17
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Lényegében nagyon határeset szitu így a hozzászólások alapján. Én végül dobtam nem akartam hátrányban lenni vagy néha flippelni, nem gondoltam hogy túl sokszor előnyben lennék. És azért így még marad egy használható stackem. Elég solid volt az image-m nem sok lapot kaptam FT-n.
    kertitorp likes this.

  8. #18
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    3: Enemy resteal range nem lesz olyan laza, hogy az összes Axs+kis pár bekerüljön (ICM miatt)
    Lehet h csak nem figyeltem, de nem láttam mennyire vagyunk ITM-től, mennyi az avg stack stb versenyszitu...

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    sztem kb 77+ és QK+ KJs+ AJ+ fog pusholni számold ki az odds-ot. de ha még az ő all in jét sem adjuk meg akkor tényleg pre dobós

    én azt hittem FT. Így inkább call és szélesebb lesz a renge kicsit. 66+ több broadway talán és suited connectorok. attól függ mennyi a raise first-öd és ő milyen levelen van.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Mondjátok már el miért jó ezt eldobni r/f helyett?

    kacorkiraly: ez FT
    kertitorp likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •