Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (58) összesen
Like Tree88Likes

Téma: CompleteDonk - Áldozat vagy szélhámos a póker korábbi nagy tehetsége?

  1. #11
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Ez egy nagyon érdekes cikk. Teljesen általános probléma a gyors meggazdagodás, főleg olyan korban, amiben ő van. Felérsz a csúcsra, majd hirtelen el kezdesz zuhanni és nem bírod feldolgozni. Meghalt szegény anyukája ráadásul, lehet hogy a faterja full piás vagy másra van ráállva. Ki tudja. Nem csoda, hogy beleesett a drogok bűvöletébe.

    A másik része viszont érthető, hogy a tartozások mennyisége felháborító. Én is ki lennék borulva, ha nekem tartoznának ennyivel. Nem szép, amit tett. De a megoldás kulcsa szerintem azoknak a kezében van, akiknek tartozik a srác. Fel kéne karolni, újra megtanítani, összezárni pár pókeres haverral. Hipp-hopp visszajönne a pénz. Látszik, hogy csak támogatás kell a gyereknek és valaki, aki megmondja, hogyan lábalhat ki ebből a legegyszerűbben.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    szerintem meg megihatják a pénzükre azt a bizonyos pohár hideg vizet.

    Jópár ilyen példa van: még a felnőttkor előtt felfut a gyerek, tele van pénzzel, haverokkal, aztán 4-5 év után drogok, elvonó, sitt, hullaház. mindent elveszít.
    CSak néhány "ismertebb" név: Macaulay Culkin (reszkessetek betörők), Amy Winehouse, Lindsey Lohan és a buz%ráns Justin Bieber.

    Sajnálom szegény gyereket.

  3. #13
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Hogyan lehet egy olyan embert sajnálni aki megkárosít másokat? (Amire nincsen és nem is lehet semmi indok!) Az én szememben az ilyen egyenlő egy zsebessel: egy tolvaj és pont.

  4. #14
    Tag Englandfan avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    én 16 évesen kezdtem anno pénzben játszani..... csaló g*ci leszek és a saját hányásomban fogok megfulladni egy kokainbulin?

  5. #15
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem szélhámos, valószínű nem tudatosan károsított meg másokat. Azonban ez egyáltalán nem mentség rá. Egyáltalán nem áldozat, csak egy life-fish, aki a problémáival nem mert szembenézni. Nem hiszem, hogy a fejét kéne venni, mert legalább megjelent, és egy kis esély lehet rá, hogy visszafizeti. De soha nem lehet neki megbocsátani a tetteit, és nem szabad, hogy visszafogadja a póker társadalom.
    Keményen fel kell lépni az ilyesmik ellen.
    Remélhetőleg előbb-utóbb megtanulják az emberek, hogy nem szabad kölcsönadni, maximum egy nagyon közeli (élőben is ismert) ismerősnek, barátnak, és akkor is csak annyit, amennyi nem fáj iszonyatosan, ha "eltűnik"
    van Gerwen likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #16
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Nem tudom milyen érzés ha meghal az egyik szülő hála istennek, de tudom milyen hogy tiltelni életben.Voltam úgy hogy kiflire sem volt pénzem a, fater elhagyott, persze ilyenkor akik rám számitottak azok hebregtek habrogtak mikor segitséget kértem de én fityiszt mutattam a világnak és helyrehoztam magamat és nem nyúltam droghoz. Ma ***** jól állok anyagilag,van egy kis bankrollom a WptPokeren, dolgozom, elköltöztem otthonról és a magam ura vagyok és senkit nem loptam meg,nagy terveim vannak az életben amit elérek .Mindenki ki tud jönni a gödörből,csak egy hatalmas elszántság kell.

  7. #17
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    11 évesen nem lett volna szabad hagyni pókerezni.
    van Gerwen likes this.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy nagyon érdekes cikk. Teljesen általános probléma a gyors meggazdagodás, főleg olyan korban, amiben ő van. Felérsz a csúcsra, majd hirtelen el kezdesz zuhanni és nem bírod feldolgozni. Meghalt szegény anyukája ráadásul, lehet hogy a faterja full piás vagy másra van ráállva. Ki tudja. Nem csoda, hogy beleesett a drogok bűvöletébe.

    A másik része viszont érthető, hogy a tartozások mennyisége felháborító. Én is ki lennék borulva, ha nekem tartoznának ennyivel. Nem szép, amit tett. De a megoldás kulcsa szerintem azoknak a kezében van, akiknek tartozik a srác. Fel kéne karolni, újra megtanítani, összezárni pár pókeres haverral. Hipp-hopp visszajönne a pénz. Látszik, hogy csak támogatás kell a gyereknek és valaki, aki megmondja, hogyan lábalhat ki ebből a legegyszerűbben.
    Egyetértek teljesen. Segíteni kellene neki, nem pedig elítélni. Ha olyan tehetséges, akkor hamar visszajönne az a pénz.
    Nem egyszerű story, de bízok benne, hogy lesznek még szép sikerei drogmentesen, és happy end lesz a vége.
    Arsen and josty2284 like this.

  9. #19
    Tag mlnrrbrt avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet Englandfan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én 16 évesen kezdtem anno pénzben játszani..... csaló g*ci leszek és a saját hányásomban fogok megfulladni egy kokainbulin?
    Nézd, minden bizonnyal igen.
    Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. ...

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Vegyes érzéseim vannak akkor, amikor a pókeresek morális szempontok alapján pálcát törnek egy másik felett. Gondolok itt pl. arra, hogy a társadalom számára mennyire hasznos tevékenység is ez alapjában véve, hányan adóznak, stb. Persze tisztelet a kivételnek, akik "rendes" munka mellett csinálják. Egy megcsúszott faxjankó a gyerek, de most komolyan, ezt a munkát űzve néha megkérdezném magamtól a helyetekben, vajon hiányoznánk-e a nagy egészből, ha mondjuk holnapra eltörlődne a póker.
    van Gerwen likes this.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •