Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (58) összesen
Like Tree88Likes

Téma: CompleteDonk - Áldozat vagy szélhámos a póker korábbi nagy tehetsége?

  1. #21
    Lelkes újonc DickAssman avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Hely
    Otthon
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Nem is sajnálatból kell "felkarolni", hanem azért, mert ez az egyetlen lehetőség arra, hogy visszafizesse a tartozásait. Tiszta fejjel, ellenőrzött körülmények között. Ha pár dollárról van szó, nyilván bosszús az ember és a pokolba kívánja az illetőt, de aki több ezret, tízezret adott neki, annak megérheti segíteni talpra állni, hogy visszakapja a pénze egy részét.

  2. #22
    Lelkes újonc Maverick404 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 24.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vegyes érzéseim vannak akkor, amikor a pókeresek morális szempontok alapján pálcát törnek egy másik felett. Gondolok itt pl. arra, hogy a társadalom számára mennyire hasznos tevékenység is ez alapjában véve, hányan adóznak, stb. Persze tisztelet a kivételnek, akik "rendes" munka mellett csinálják. Egy megcsúszott faxjankó a gyerek, de most komolyan, ezt a munkát űzve néha megkérdezném magamtól a helyetekben, vajon hiányoznánk-e a nagy egészből, ha mondjuk holnapra eltörlődne a póker.
    A poker mára egy viszonylag nagy iparággá nőtte ki magát, ami számos embernek ad megélhetést (és itt nem a profi játékosokra gondolok), profik pedig azért vannak mert vannak hobbi játékosok, akik szeretnek játszani, mert ez egy igenis élvezetes, intelligens szórakozási forma. Nem hiába vesznek részt nagy amerikai alapkezelők vezetői is 100.000 dolláros high roller versenyeken.

    Hogy hiányozna-e a poker a nagy egészből? Természetesen nem, ahogy valószínűleg a foci, a tenisz, a golf stb. sem hiányozna a strukturális működés szempontjából. Sőt ha a szétkokózott wall street-i brókerek egy csapásra eltűnnének a föld színéről, valószínűleg az sem lenne egy túl nagy sokk az emberiségnek, pedig az a munka az egyik legelismertebb, legjobban fizetett szakma a világon.

    Ami meg az adózást illeti, szerintem a legjobb dolog, amit egy profi magyar pókeres tehet, az az h. nem adózik. A magyar profik szerintem inkább egyfajta export tevékenységet végeznek, a tudásukat exportálják a nemzetközi piacra, és értékes külföldi devizát hoznak haza, amit itthon hazai szolgáltatásokra, termékekre költenek, nem pedig egy korrupt, velejéig romlott kormány stadionépítési terveit pénzelik vele.
    mario1212, becike, VJones and 6 others like this.

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Maverick404 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A poker mára egy viszonylag nagy iparággá nőtte ki magát, ami számos embernek ad megélhetést (és itt nem a profi játékosokra gondolok), profik pedig azért vannak mert vannak hobbi játékosok, akik szeretnek játszani, mert ez egy igenis élvezetes, intelligens szórakozási forma. Nem hiába vesznek részt nagy amerikai alapkezelők vezetői is 100.000 dolláros high roller versenyeken.
    Hogy hiányozna-e a poker a nagy egészből? Természetesen nem, ahogy valószínűleg a foci, a tenisz, a golf stb. sem hiányozna a strukturális működés szempontjából. Sőt ha a szétkokózott wall street-i brókerek egy csapásra eltűnnének a föld színéről, valószínűleg az sem lenne egy túl nagy sokk az emberiségnek, pedig az a munka az egyik legelismertebb, legjobban fizetett szakma a világon.
    Ami meg az adózást illeti, szerintem a legjobb dolog, amit egy profi magyar pókeres tehet, az az h. nem adózik. A magyar profik szerintem inkább egyfajta export tevékenységet végeznek, a tudásukat exportálják a nemzetközi piacra, és értékes külföldi devizát hoznak haza, amit itthon hazai szolgáltatásokra, termékekre költenek, nem pedig egy korrupt, velejéig romlott kormány stadionépítési terveit pénzelik vele.
    Az, hogy nagy iparággá nőtte ki magát nem érv szerintem, ennyi erővel a prostitúció is az, hogy egy szélsőséges példát hozzak fel. A stricik is eltartják a családjukat. Ne ess túlzásokba az intelligens jelzővel, csak nézd meg a hazai élő póker körüli viszonyokat. Nagyon a legalja. Tehetős emberek arra költik a pénzüket amire akarják, ettől még nem kell és nem is lehet felnézni rájuk.


    Ezt akkor úgy veszem, hogy egyetértesz velem Brókerek társadalmi elismertségéről nem nyitnék vitát - nem vagyok sem mazochista, sem grafomán ennyire-, de kismillió foglalkozást tarthatnánk nagyobb becsben, mint az övékét. Akkor nem lenne ekkora értékválság a világban, tarthatsz emiatt javíthatalanul idealistának.


    Politizálni végképp nincs kedvem, le lehetne őket váltani, csak a választókon, azaz rajtad-rajtam is múlik. De a tetteikkel felmenteni az egyén felelősségét, rossz hozzáállás.
    mario1212, becike, Krono and 2 others like this.

  4. #24
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    tényleg tüsi rendezte már a tartozását?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #25
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tényleg tüsi rendezte már a tartozását?
    Mindig csak az off..kérlek mellőzzük a mellékvágányokat, evvel nem halad előrébb a topik, itt most KomplettDonkokról van szó.
    naggeri and van Gerwen like this.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  6. #26
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tényleg tüsi rendezte már a tartozását?
    Jó kérdés. Ettől az avatarodtól viszont elhányom magam.
    fejes1988 likes this.

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy nagy iparággá nőtte ki magát nem érv szerintem, ennyi erővel a prostitúció is az, hogy egy szélsőséges példát hozzak fel. A stricik is eltartják a családjukat. Ne ess túlzásokba az intelligens jelzővel, csak nézd meg a hazai élő póker körüli viszonyokat. Nagyon a legalja. Tehetős emberek arra költik a pénzüket amire akarják, ettől még nem kell és nem is lehet felnézni rájuk.


    Ezt akkor úgy veszem, hogy egyetértesz velem Brókerek társadalmi elismertségéről nem nyitnék vitát - nem vagyok sem mazochista, sem grafomán ennyire-, de kismillió foglalkozást tarthatnánk nagyobb becsben, mint az övékét. Akkor nem lenne ekkora értékválság a világban, tarthatsz emiatt javíthatalanul idealistának.


    Politizálni végképp nincs kedvem, le lehetne őket váltani, csak a választókon, azaz rajtad-rajtam is múlik. De a tetteikkel felmenteni az egyén felelősségét, rossz hozzáállás.
    a brókerek is csak a "tudásukat" exportálják...

  8. #28
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig csak az off..kérlek mellőzzük a mellékvágányokat, evvel nem halad előrébb a topik, itt most KomplettDonkokról van szó.
    csak azért szóltam hozzá hogy megmutassam az új avatarom, mert kiba menő !
    fejes1988, asdator and van Gerwen like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó kérdés. Ettől az avatarodtól viszont elhányom magam.
    Sztem kibaxot jó

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak azért szóltam hozzá hogy megmutassam az új avatarom, mert kiba menő !
    Ki ez a genetikai hulladék a képeden?

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •