Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (58) összesen
Like Tree88Likes

Téma: CompleteDonk - Áldozat vagy szélhámos a póker korábbi nagy tehetsége?

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amennyi playmoneyt a pókeresek elszórnak az országban szolgáltatásokra, termékekre, szerintem megköszönheti nekünk úgy un bloc egész Magyarország. Ráadásul mi külföldi tőkét (játékpénzt) hozunk be, ami még jobb (kivéve a vesztő játékosokat, lehet pár év múlva őket ki kell toloncolni, annyira haszontalanok )
    Én hivatalos oldalakról úgy tudom, hogy a magyar IP-ről játszó játékosok össz balance-a negatív, vagyis pont hogy kikerül általuk a pénz az országból....

    Ám nem vitatkozok veletek minden bizonnyal a pár száz nyerő magyar reg vásárlásai tartják el az országot.....értelmes lenne a kormány már rég kapnátok a Kossuth díjat meg amit osztogatnak még gondolom.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem veszem alapul csak reagáltam, valszeg így van
    csak Bécsig jutottam, ott se sokkal jobb a helyzet, tudnék mesélni (felém fingó aranyórás osztráktól, a zsetonokat allinnél levevő kínaiakig)
    nyugatabbra biztos jobb a helyzet
    Még mindig jobb pár fingó osztrák, mint a fenyegetőzés, asztalra köpés...
    orbitor likes this.

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amennyi playmoneyt a pókeresek elszórnak az országban szolgáltatásokra, termékekre, szerintem megköszönheti nekünk úgy un bloc egész Magyarország. Ráadásul mi külföldi tőkét (játékpénzt) hozunk be, ami még jobb (kivéve a vesztő játékosokat, lehet pár év múlva őket ki kell toloncolni, annyira haszontalanok )
    gondolom az adóbevallásodra is ilyen büszke vagy.
    van Gerwen likes this.

  4. #44
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    "Bár a PTR statok szerint összességében vesztők vagyunk, a $-1,30/100 leosztás átlag kimondottan jó eredmény a nagy leosztásszámmal rendelkező országok között. Németország például $-6,61/100, Kanada pedig $-9,86/100 eredményt tud felmutatni."

    A nyerő játékosok helyzetének megnehezítésével/ellehetetlenítésével ez az érték romlani fog, viszont az állam bevétele nem nő. Nagyságrendileg kiszámolni gondolom nehéz lenne az összeget, de a lényeg az hogy van benne igazság, hogy a nyerő játékosok valamilyen szinten hasznosak.
    Emellett ha reális adózási igényük lenne, az oldalaktól származó bevételellel ez a veszteség ($-1,30/100) a nullához közelítene. Arról nem is beszélve, hogy nem tudni, ehhez az összeghez még mekkora rb jár.

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondolom az adóbevallásodra is ilyen büszke vagy.
    Jó eséllyel néhány nagyobb cég több adót sikkaszt el, mint a magyar pókertársadalom nagy része összesen.

    Meg ne azokat kezdjük már el megint köpködni akik külföldről származó "adózott" (rake) jövedelemből nem fizetnek egy olyan cégnek, ami semmit nem tesz hozzá a szolgáltatáshoz.
    Még a régi törvényben az szerepelt kb, hogy ha nyersz, az egyéb jövedelemnek számít és adózz, de ha bármi gondod van (nem fizetnek ki stb) őket ne keresd.
    Akkor lenne jogos a követelésük, ha megállapodnának az oldalakkal, és az állam által biztosítva lenne a pénzünk.

    Szerintem vannak a társadalmunknak sokkal haszontalanabb és megvetnivalóbb rétegei, akik sokkal több kárt okoznak az országnak.

    Szerk.: Sorry, ez már nagyon off lett.
    orbitor and Krono like this.

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Na hogy ne csak offoljak én a srácnak meg Tüsinek is gratulálok.
    Tulajdonképpen végrehajtották a tökéletes csalást, ami után a törvény bizony nem fogja felelősségre vonni őket és a hatóságok nem tudják a károsultakat kárpótolni.
    Mert hát a károsultak nem tudnak oda menni, hogy kedves rendőrbácsi átutaltam Tüsinek 5000 dollárt a Starson nem adja vissza kérem állítsák elő.

    A buta csalók bankot rabolnak, csekket hamisítanak az okosak azt csinálják, mint a cikkben a srác meg Tüsi.

    Respect.
    van Gerwen likes this.

  7. #47
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na hogy ne csak offoljak én a srácnak meg Tüsinek is gratulálok.
    Tulajdonképpen végrehajtották a tökéletes csalást, ami után a törvény bizony nem fogja felelősségre vonni őket és a hatóságok nem tudják a károsultakat kárpótolni.
    Mert hát a károsultak nem tudnak oda menni, hogy kedves rendőrbácsi átutaltam Tüsinek 5000 dollárt a Starson nem adja vissza kérem állítsák elő.

    A buta csalók bankot rabolnak, csekket hamisítanak az okosak azt csinálják, mint a cikkben a srác meg Tüsi.

    Respect.
    ne becsüld le a lelkiismeret, bűntudat erejét
    van az úgy, hogy valaki magát adja fel a rendőrségen, mert nem tud együtt élni azzal, amit tett..
    álmaik nem lehetnek könnyűek, ha mégis, akkor meg menthetetlenek

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne becsüld le a lelkiismeret, bűntudat erejét
    van az úgy, hogy valaki magát adja fel a rendőrségen, mert nem tud együtt élni azzal, amit tett..
    álmaik nem lehetnek könnyűek, ha mégis, akkor meg menthetetlenek
    Ó ugyan hol érdekli ez őket.

    Ennyi erővel egy nyerő regnek is lehetnének álmatlan éjszakai, mert ki tudja lehet az a fish, akit kifosztott egy tisztes családapa volt, aki valami miatt épp bekattant és most tolta át nekik a gyerekek egyetemére felretett pénzt.

    Ez a megállapítás bármely szakmára igaz lehet, nem csak a pokerre mielőtt bárki félreértené.

  9. #49
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó ugyan hol érdekli ez őket.

    Ennyi erővel egy nyerő regnek is lehetnének álmatlan éjszakai, mert ki tudja lehet az a fish, akit kifosztott egy tisztes családapa volt, aki valami miatt épp bekattant és most tolta át nekik a gyerekek egyetemére felretett pénzt.

    Ez a megállapítás bármely szakmára igaz lehet, nem csak a pokerre mielőtt bárki félreértené.
    lényeges különbség, hogy tüsi-kompletdonk tud erről, míg a reg nem

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lényeges különbség, hogy tüsi-kompletdonk tud erről, míg a reg nem
    Ez igaz, de akkor sem hiszem, hogy olyan nagy lelki ismeret furdalása lenne Tüsinek, donk se a tartozások miatti stressztől nyúlt a drogokhoz, ha lenne jó értelemben vett lelki ismeretük nem kerülnek ebbe a helyzetbe az én véleményem szerint.
    van Gerwen likes this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •