Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By BelaKecske

Téma: NL6-AJ nut színhúzó

  1. #1
    Lelkes újonc Hdkiller avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 14.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás NL6-AJ nut színhúzó

    Pacific No-Limit Hold'em, $0.06 BB (6 handed) - Pacific Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    Button ($3.79)
    SB ($4.01)
    BB ($6.15)
    Hero (UTG) ($8.65)
    MP ($7.64)
    CO ($6.25)

    Preflop: Hero is UTG with J, A
    Hero raises $0.18, MP calls $0.18, 2 folds, SB calls $0.15, 1 fold

    Flop: ($0.60) J, 8, K (3 players)
    SB checks, Hero bets $0.45, MP raises $1.46, 1 fold, Hero raises $8.02 (All-In)

    MP:19/9/0(50h), eddig még nem raiselt cbetet.
    Legtöbbször 2párra, szettre, pár+drawra, színre teszem. Szerintem ezek ellen is all-in jól teljesítünk(nem számoltam pontosan utána). Jó a gondolatmenet?

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Szerintem nem. Nincs nálam stove, így én is csak érzésre tudom mondani, de kb. ezt gondolom:

    Nagyon kicsi a minta, de 0 3bettel UTG nyitást callol, az simán lehet KK, JJ (meg 88 is). Az általad feltételezett lapok közül a 2pár ott lehet (KJ - 9 kombó), szettek (összesen 18 kombó), esetleg QTs (T9s nem valószínű, de nagy ritkán az is) - összesen max 1,5 kombó. Mivel nálad van a nutFD blocker, így pár + draw-val nem nagyon izmozna szerintem, főleg egy olyan, aki nullát 3betel, így itt ezek alig lesznek nála.

    Az overbet allin-nal dobatod azt a néhányat, amik ellen jól/jobban állsz, és benn tartod azt, ami ellen szarul (szettek ellen van kb. 33%-od), kész flush ellen meg max 28%-od (QTs és T9s ellen még kevesebb)
    teljes range elleni oddsot meg nem érdemes számolni, mert amik ellen jobban teljesítesz, azt erre szerintem eldobja (mondjuk 2pár ellen is gambling, ha nem tudod, hogy mennyit dob). nekem mindenképpen túl nagy varianciájúnak (és még negatív eredményűnek is) és feleslegesnek tűnik.
    Utoljára módosítva: samseaborn által: 2014. 01. 28. 15:36

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Check/call flop. Semmi rosszabb nem ad meg, lejavulni se nagyon tudnak, inkább te javulhatsz. A raisre dobni kellett volna.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem annyira hasznos a bet floppon mint látszik, átgondolnám, de ha arra jutok hogy betelek valamiért, akkor sem folytatom az emelésre, a 19/9-nek nem ebben a szituban fog eszébe jutni, hogy milyen mókás dolog blöffölni, oop az implided oddsunk a magyar futball színvonalával egyenlő, az ellen meg ami raisel,egy Magyar - Hollandot játszunk köbö, Guzmiccsal a védelemben.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2014. 01. 28. 16:45
    Satukan likes this.

  5. #5
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Szerintem itt ez egy kifejezetten rossz move...FE szinte egyenlő a 0-val és a megadó range ellen meg hátul vagy

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem annyira hasznos a bet floppon mint látszik, átgondolnám, de ha arra jutok hogy betelek valamiért, akkor sem folytatom az emelésre, a 19/9-nek nem ebben a szituban fog eszébe jutni, hogy milyen mókás dolog blöffölni, oop az implided oddsunk a magyar futball színvonalával egyenlő, az ellen meg ami raisel,egy Magyar - Hollandot játszunk köbö, Guzmiccsal a védelemben.
    Trollfocira gyúrsz?
    Let's play! No risk no fun!

  7. #7
    Lelkes újonc Hdkiller avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 14.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Így utólag nézve tényleg nem volt a legjobb move. Btw KJ ellen buktam a flippet.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Satukan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Trollfocira gyúrsz?
    Csak több kreativitást csempészek a hozzászólásaimba.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •