Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Szerverprobléma az iPoker hálózatban

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    én cg-t játszottam és kb 400$ minuszban vagyok a tegnapni buli miatt...

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Az idézett szabályzat részek, ha jól értem az olyan helyzetekre szólnak MTT esetben, amikor nem tudják folytatni a játékosok a versenyt. De a tegnapi más volt, hiszen a verseny ment, de sokszor hosszú szünetekre kidobott a versenyből és mire visszaengedett, addigra elment a zsetonom egy bizonyos része. És ilyen szakaszok többször is előfordultak a session alatt. Pl. a warm-up-on egy szakadás alkalmával 16K-val áltam, mire visszaengedett, addigra lelopták a stackem 11K-ra. A nekem utolsó ledobás után 4 versenyem volt, amire vissza tudtam menni, 3, 3, 9, 19bb-vel kaptam vissza az asztalaimat, ami vicc. Ilyen esetekre mi az álláspontjuk? Hiszen a verseny nem szakadt meg végleg, csak lehetetlenné tették a normális játékot!

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    írj a supportnak hogy milyen versenyek voltak milyen buyinnel, ha van kedved kibogarászni küldd el mikor és meddig szakadtál le a serverről és írják jóvá a buyineket. a régebbi sűrű szakadásoknál rutinból visszaadták elég jó arányban...

  4. #14
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Legendásan sz*r az ipoker szoftver - még ha ez főleg szerverprobléma is lehetett - , már a hangjától is rosszul vagyok. Kezelhetetlen, buggy, még az operátoroknak is, nem egyszer előfordult, hogy utólag nem tudtak módosítani nevezési listákat, de inkább nem is megyek bele, napestig lehetne sorolni... Hogy ezzel is ott vannak az élmezőnyben, az a többi termet minősíti. Csoda hogy eddig nem ütött be.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #15
    Lelkes újonc BRNT40 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 06.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Én egy éve játszom ipokeren, szar ugy ahogy van, de azért valami oka csak van ha mégis sokan itt maradnak a problémák ellenére.. Elotte ongamen játszottam ott is volt gond a szoftverrel.. Ha szar a szerver vagy bármi probléma van azonnal printscreen aztán email a supportnak tételesen leirva milyen játékok futottak id vel stb. aztán a legtöbb esetben visszaadják a pénzt. Persze ez azért nem olyan egyszerü mint hangzik mert a legtöbb ipokeres supportos valami furcsa betegségben szenved de lehet hogy csak simán fogyatékosok.. (pl mikor veszitek 300$t a szerverhiba miatt és azt irják hogy telepitsem ujra a klienst akkor azért jol pofán rugnám őket) Szoval lehet szidni az ipokert de a pénzt legtöbbször visszaadják a RB meg krva jo, csak néha kicsit izgalmasabbá teszik a játékot azzal hogy kizökkentenek az állando monoton grindelésből..
    kiscash likes this.

  6. #16
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Nekem dettó fos az egész. Áttelepülök más network- re. Nemrég egy csodás nutflushomat nem tudtam kijátszani, mert a riveren kidobott. Ez már megint 30dolo minusz. Nem is a játékosok vágnak tiltre, hanem ez a kibszott hálózat!

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Valakinek jóváírták már a vasárnapi bukó buy ineket? Nekem még vissza sem írtak...

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Igen nekem ma. Még telefonon is felhívtak hogy elnézést kérnek a kellemetlenségért és jóvá írták. WH-nál vagyok egyébként. Nem tudom más iPoker teremben mi a helyzet.

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 01. 02.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valakinek jóváírták már a vasárnapi bukó buy ineket? Nekem még vissza sem írtak...
    +1
    nekem sem válaszolnak. én is WH-án vagyok

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •