Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree14Likes

Téma: I. Magyar Online Mixed Game Bajnokság

  1. #11
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    engem is erdekelne. mondjuk plo8 is bele lehetne tenni.Multkori 35 od fajt a PSOP-n . de szerencsedre nem voltal skypen online.
    dfecco23 likes this.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Kedves Moderátor!

    Ha CrabJamBB hozzászólását kimoderáltátok, akkor FlössösMadridét is ki lehetett volna ennyi erővel ...

  3. #13
    Idegen CrabJamBB avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Moderátor!

    Ha CrabJamBB hozzászólását kimoderáltátok, akkor FlössösMadridét is ki lehetett volna ennyi erővel ...
    Hagyd csak, ő az ász, ezt el kell fogadni... Engem simán kimoderálnak, és nem is hibáztatom őket, mert picit tényleg elkapattam magam Viszont megvan az az előnyöm, hogy nem kell méretre gyártatnom extra nagy bukósisakot.
    dfecco23 likes this.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Benne vagyok, funnak jó lesz mindenképp! A választékot bővíteném én is, de nem tudom, mi lenne a legjobb megoldás. Talán ha a két játékos minden meccs előtt megegyezne, hogy az 8-game mellett melyik 2 (4?...) formát játszák? Az meg túl macerás... Mindegy, szóljatok majd, skypon többnyire vagyok.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Nagyon rég játszottam már ezeket a játékokat. Funból szívesen csatlakoznék én is.
    A lebonyolítással kapcsolatban meg mit szólnátok, ha pl lenne x forduló 8-game mtt, és a 4 legjobb eredményt elérő play-off jelleggel hu-ozik?

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Moderátor!

    Ha CrabJamBB hozzászólását kimoderáltátok, akkor FlössösMadridét is ki lehetett volna ennyi erővel ...
    A személyeskedő hozzászólásokat töröljük ki, az övé vállalható, mert nem ellened irányult, véleménye inkább őt minősíti. (azt meg döntse el mindenki, hogy mit gondol emiatt róla) Persze megírhatta volna máshogy is, hogy kicsi a nevezési díj, de ez van.

    Az pedig tény, hogy feleslegesen ezen megsértődni.
    Ránk azért nem, mert a moderálás bár részben nyilván szubjektív véleményünktől függ, a szabályzat alapján történik, amit meg nem mi írtunk.
    Az akadémiára pedig azért nem, mert szabályozás nélkül nem lehetne normális fórumot csinálni, a könyvtárban például nem kiabáltok, a munkahelyre ingben mentek és nem ujjatlanban, de a plázában sem illik a ruhabolt elé sz.rni, itt meg leírni nem lehet dolgokat. Illetve le lehet, egy-két durva kommentért senki sem lesz kitiltva, csak töröljük és kész.

    Ja és erre pls ne reagáljatok itt, max levélben nálam, ne trollkodjuk szét a bulitok megszervezését.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2014. 01. 28. 22:00
    CrabJamBB likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •