Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Tir-X

Téma: Befizetési probléma

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 22.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás Befizetési probléma

    Szerettem volna befizetni a Skrillre, de nem sikerült, írtam nekik üzenetet, de egy élet alatt sem válaszolnak, így közvetlenül bankkártyáról indítottam befizetést a Bettson számlámra, de ez sem sikerült.

    Kapcsolatba léptem a Betsson ügyfélszolgálatával, mire chaten ezt a választ kaptam:

    "You must enter the S3D security verification code if you want to deposit with your credit card. You will see a pop up window appear when you try to deposit with your credit card. If you did not get the pop up window, you need to allow pop ups from Betsson in your browser please. For Visa, it is known as “Verified by Visa”. For Mastercard, it is called “Mastercard Securecode”. You need to register your Visa credit card with your bank to get this code. Please check your Internet banking page, or contact your bank about this."

    Mi ez a S3D kód? Eddig még nem találkoztam vele. Valami új biztonsági megoldás? A múlt hónapban fizettem be pénzt, akkor még nem volt ilyen. Valaki elmagyarázná?

  2. #2
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 22.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Igen, ezt én is olvastam, de bementem a bankba (OTP) és azt sem tudta az ott dolgozó "hölgy" hogy miről beszélek. Azt mondja hogy a kártya hátulján van egy 3 számjegyű kód, azt kell beírnom. Hogy működik ez a kód? A bankban külön igényelni kell? Vagy lehet hogy az új szerencsejáték törvény miatt nem tudtam befizetni?

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 22.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    A bank szerint házibankkal kell rendelkeznem. Mi az a házibank? És miért nem volt rá eddig szükségem? Másnak is van ilyen problémája?

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet TiborZsg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az a házibank?
    Let Me Google That

    Ha még így sem lenne meg: Netbank, egy felületen keresztül a böngésződből tudsz banki ügyeket, utalásokat intézni.

    Hogy miért nem volt rá eddig szükséged, azt mi aligha tudjuk. Valszeg nem akartál otthonról intézni semmit eddig, most meg ehhez azt mondják kéne.

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 22.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Igen, tudom hogy a Google a barátom, de azt nem értem hogy miért szükséges ahhoz a házibank hogy be tudjak fizetni a Skrillre vagy egy pókerterembe. Eddig nem volt rá szükség, de most új kártyát kaptam és ezt valamiért nem tudom hitelesíteni sem a Skrillnél, sem a Betssonon.

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet TiborZsg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezt én is olvastam, de bementem a bankba (OTP) és azt sem tudta az ott dolgozó "hölgy" hogy miről beszélek. Azt mondja hogy a kártya hátulján van egy 3 számjegyű kód, azt kell beírnom. Hogy működik ez a kód? A bankban külön igényelni kell? Vagy lehet hogy az új szerencsejáték törvény miatt nem tudtam befizetni?
    Na ez viszont gáz, hogy a bankos hölgyecskének fogalma sem volt róla. Jó nagy baromságot mondott Neked, amennyiben pontosan elmondtad mit írtak Neked levélben. Ugyanis a CVC/CVV kód (káryta hátuljén lévő kód) az teljesen más.
    Én sem tudtam, de utána néztem Neked.

    Azt írja, internetes vásárláshoz, fizetéshez használatos kód, ami a CVC/CVV kódokon felül plusz biztonságot nyújt, és külön kapod, szóval nincs rajt a kártyán vagy ilyesmi.
    K and H oldalán pl írja, hogy SMS-ben kapod a kódot, én nemtom hol hogy van ez pontosan, de talán kell ehhez a netbank regisztráció gondolom, azt meg általában külön kell intézni a bankban, legalábbis nekem így volt mikor használtam.

    De ha pontos infót akarsz az adott bankodtól, javaslom menj be ismét, és ha megint valami butus ügyintézőt fogsz ki, közöld vele, hogy szóljon valakinek, akinek van fogalma a banki ügyekről
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2014. 01. 30. 11:41
    apuka77 likes this.

  8. #8
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Ezzel tudsz azonnal befizetni! OTPdirekt ügyfelek vehetik igénybe

    https://www.abaqoos.com/podwebauthsi...px?mode=wallet

    A bankkártyás feltöltés csak akkor megy ha már hozzáadtad a Skrill számládhoz, és érvényesítetted!

    Skrill számla feltöltése

    Két módon töltheted fel Skrill számládat:

    • belföldi banki átutalással: a feltöltésért a Skrill nem számít fel díjat (csak a bank, ahonnan utalod), és 2-5 munkanap alatt ér oda a pénz a Skrill számládra
    • bankkártyával: a feltöltésért a Skrill 1,9%-os díjat számít fel, és az összeg azonnal megjelenik a Skrill számládon



    A 3DSecure szolgáltatás aktiválása egyszerű:

    OTP Bank - 3DSecure

    PokerStars:

    http://www.pokerstars.hu/poker/real-money/abaqoos/
    Utoljára módosítva: kry által: 2014. 01. 30. 12:36

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 22.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    "A bankkártyás feltöltés csak akkor megy ha már hozzáadtad a Skrill számládhoz, és érvényesítetted!"

    Igen, ezt én is tudom.
    Amikor hitelesíteni szeretném a kártyámat, ezt az üzenetet írja ki:
    Transaction failed

  10. #10
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    A Skrillnél valami változás történt, eddig volt magyar (Unicredit) bankszámlájuk, most viszont csak német bankszámlájuk van, arra viszont a magyar bankok díjat számolnak fel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •