Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (73) összesen
Like Tree108Likes

Téma: EPT Deauville ME 2014 - Szécsi óriás kasszában búcsúzott

  1. #21
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem volt meg az oddsa- a call-ra és ha azt is vesszük, hogy nem nut színhúzóval játszott, így itt én is emelek, de még az is lehet, hogy beteszem, persze ez függ attól , hogy mit láttam eddig a magyar sráctól, de ez így lehet neki pozitív. A magyar srác pedig elengedhette volna,úgy hogy nála van az A szín is,persze azt nem tudjuk, hogy Ő mit látott a finn-től. Én személyszerint 225 000 emelek pre min itt, ami nem tűnik ugyan balanszáltnak, de azt gondolom, hogy értékért mehetett volna a nagyobb raise, és hogy kisebb legyen az SPR
    miért dobta volna el az AA-t ilyen szituban?? az ellenfélnél sosem lesz se set, se sor, se kétpár, ergo MINDIG előnyben vagyunk.

  2. #22
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért dobta volna el az AA-t ilyen szituban?? az ellenfélnél sosem lesz se set, se sor, se kétpár, ergo MINDIG előnyben vagyunk.
    jajj, dehogynem....

  3. #23
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    hát ha bármennyire is kompetens nem valószinű hogy kispp-vel 3betelt egy jó játékost, majd callolta a 4betet setvadászás céljából.
    azért ez nem egy 1dolláros tourney.
    szóval, ja ez snapcall volt kb Szécsitől
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Snapcall.


    Miért fontos itt, hogy kisebb legyen az spr? Akkor emeljünk 500k-ig azt' hadd szóljon...
    BelaKecske and SMaster50 like this.

  5. #25
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AA túl van értékelve, végülis csak egy pár.
    Azt szokták mondani, hogy verseny ezen szakaszában kerüljük az összetűzést big stackek ellen, próbáljuk a kicsiket szoritani és majd FT-n lehet tolni az allint AA-val...
    Szerintem. Dehát nem én vagyok ott ugye, szóval ennyi.
    ez elég scaredmoney hozzáállás
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #26
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    poker egy szerencsejáték ahol a river mindig a finneket/svédeket/norvégokat/ DÁNOKAT segíti
    De itt kivételesen a turnön már esett a szín

  7. #27
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát ha bármennyire is kompetens nem valószinű hogy kispp-vel 3betelt egy jó játékost, majd callolta a 4betet setvadászás céljából.
    azért ez nem egy 1dolláros tourney.
    szóval, ja ez snapcall volt kb Szécsitől
    Sokszor én is beleesem abba a hibába, hogy keresem az értelmet az ellen játékában...De ma már nem attól leszek nyerő, ha folyamatosan az értelmet keresem, mert akkor odajutok, hogy hosszú ideig max. breakeven tudok maradni.
    És a játék ma már szinte csak azon múlik élőben, hogy az ellen mire miként reagál. Ha ő úgy ítélti meg, hogy megéri neki 66-tal callolni egy cold4betet, akkor úgy fog játszani, és flop-on pedig betolja...vagy KQs-sel...

  8. #28
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Snapcall.


    Miért fontos itt, hogy kisebb legyen az spr? Akkor emeljünk 500k-ig azt' hadd szóljon...
    Nekem fontos csak. Nem ismerem őket, nem tudom mit mutattak eddig ott, mi a flop játékuk stb....Itt AA-val jelen esetben úgy ítélem meg, hogy 3-3,5x emelés nagyobb várható értékkel rendelkezik.

  9. #29
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem fontos csak. Nem ismerem őket, nem tudom mit mutattak eddig ott, mi a flop játékuk stb....Itt AA-val jelen esetben úgy ítélem meg, hogy 3-3,5x emelés nagyobb várható értékkel rendelkezik.
    De miért?

  10. #30
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De miért?
    Mert ez a tapasztalata a 5000 FT-os uni FO-n és átülteti 5K oeuros versenyre,

    Egyébként elég std party
    kidelpiero, zvar19, Pat and 4 others like this.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •