Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (73) összesen
Like Tree108Likes

Téma: EPT Deauville ME 2014 - Szécsi óriás kasszában búcsúzott

  1. #31
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert ez a tapasztalata a 5000 FT-os uni FO-n és átülteti 5K oeuros versenyre,

    Egyébként elég std party
    Nagyon el vagy tévedve...Ezzel azt mondod, hogy kb. aki már Makaón játszik az 100% hogy jobb szinte minden egyes NL100-as regnél...
    Na fuss neki még egyszer

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Snapcall.


    Miért fontos itt, hogy kisebb legyen az spr? Akkor emeljünk 500k-ig azt' hadd szóljon...
    Mert leesett az ellenfél színe, és ha ezt tudjuk, akkor jobb lett volna elkerülni Még pár utólag megmondós hsz és olyan ****a kis "vita" lesz ebből, mint amikor Béla tolta be AK-val Monacóban

  3. #33
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Hülye finnek.

    Remélem ezért idén Kimi Räikkönen -nek minden futamon elromlik a kocsija. Én mindenesetre teszek egy-két szöget a tv alá, hogy ráhajtson, aztán kidurranjon a kereke.
    Macko1, dfecco23, kiscash and 2 others like this.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  4. #34
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hülye finnek.

    Remélem ezért idén Kimi Räikkönen -nek minden futamon elromlik a kocsija. Én mindenesetre teszek egy-két szöget a tv alá, hogy ráhajtson, aztán kidurranjon a kereke.
    true talk! amúgy meg fortuna legközelebb nem segíti ezt a finn makit, remélem

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet toma1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert leesett az ellenfél színe, és ha ezt tudjuk, akkor jobb lett volna elkerülni Még pár utólag megmondós hsz és olyan ****a kis "vita" lesz ebből, mint amikor Béla tolta be AK-val Monacóban
    Az más volt, ott Bélabácsi egy nagy döntő asztal elején feleslegesen vállalt fel egy coinflipet.
    Sogron22 and kriispirolls like this.

  6. #36
    Tag Englandfan avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Bélabácsi nem dönt rosszul..... -mint ahogy a lányok sem finganak...- ezt látta helyesnek akkor.. ez a party szerintem is standard,a cold4betsize meg sok i guess.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az más volt, ott Bélabácsi egy nagy döntő asztal elején feleslegesen vállalt fel egy coinflipet.
    Hoodie - HUD: Rock - Poker Shirts

  8. #38
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az más volt, ott Bélabácsi egy nagy döntő asztal elején feleslegesen vállalt fel egy coinflipet.
    Szerintem standard méretű volt az asztal.

  9. #39
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon el vagy tévedve...Ezzel azt mondod, hogy kb. aki már Makaón játszik az 100% hogy jobb szinte minden egyes NL100-as regnél...
    Na fuss neki még egyszer

    Nem, ezzel azt mondja, hogy egy, az 5000 ft-os unis versenyről (szerintem az 50 000-esről is) találomra kiválasztott ember úgy 90%-ban sokkal pocsékabb játékos lesz, mint egy random 5k€ EPT-s. Ami igaz is, de most nem ez a lényeg.

    Én csak azt látom, hogy minden, a partihoz kapcsolódó megjegyzésedben van egy koncepcióbeli hiba. Még mindig nem értem, miért jó FD-vel betenni 80-85bb-t, pláne, ha nem is nut színhúzó, mint kiemelted. Már elmagyarázták, miért nem lehet nála szet, két pár, sor stb., és még ha nagy ritkán az is lenne nála, miért nem így fogja megjátszani. Többen is elmondták, hogy nincs értelme nagyobbat 4 betelni, inkább kisebbet kellett volna. Szerintem élő versenyen, közös history után pont jó ez a méretezés, de hogy nagyobb nem kell, az elég valószínű. Kérdezték azt is, mi van ezzel az SPR-rel, miért jó az ebben a szituációban, de arra sem válaszoltál, Makaót emlegetsz, meg hogy fusson neki még egyszer. Te is nekifuthatnál még egyszer, mert már többen ülünk itt bután, és nem értjük, mi alapján jelented ki ezeket.
    zvar19, Krono and van Gerwen like this.

  10. #40
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, ezzel azt mondja, hogy egy, az 5000 ft-os unis versenyről (szerintem az 50 000-esről is) találomra kiválasztott ember úgy 90%-ban sokkal pocsékabb játékos lesz, mint egy random 5k€ EPT-s. Ami igaz is, de most nem ez a lényeg.

    Én csak azt látom, hogy minden, a partihoz kapcsolódó megjegyzésedben van egy koncepcióbeli hiba. Még mindig nem értem, miért jó FD-vel betenni 80-85bb-t, pláne, ha nem is nut színhúzó, mint kiemelted. Már elmagyarázták, miért nem lehet nála szet, két pár, sor stb., és még ha nagy ritkán az is lenne nála, miért nem így fogja megjátszani. Többen is elmondták, hogy nincs értelme nagyobbat 4 betelni, inkább kisebbet kellett volna. Szerintem élő versenyen, közös history után pont jó ez a méretezés, de hogy nagyobb nem kell, az elég valószínű. Kérdezték azt is, mi van ezzel az SPR-rel, miért jó az ebben a szituációban, de arra sem válaszoltál, Makaót emlegetsz, meg hogy fusson neki még egyszer. Te is nekifuthatnál még egyszer, mert már többen ülünk itt bután, és nem értjük, mi alapján jelented ki ezeket.
    1. Nem érkezett indoklás, hogy miért is jó a kisebb 4bet
    2. Nem magyarázták el, hogy miért ne lehetne nála set
    3. Amint látod többen gondolják azt, hogy nem játszotta meg jól a hand-et, akkor miért érveltek azzal, hogy ez azért mégis csak egy 5000 EUR-os verseny. (Ilyet látni 5000-esen is.)
    4. Nem láttam a dinamikát, de így látatlanba azért vette a srác, hogy a finn nincs annyira a helyzet magaslatán ezért nyugodtan emelhetett volna értékért még pre. és flop a kisebb spr miatt már könnyebb a döntéshozatala és nem kell gondolkodnia. (Mert ugye írták, hogy gondolkodott mielőtt megadott, és nem instacall volt)
    Nekem egy kicsit terv nélkülinek tűnt így elsőre a cikkben leírtak,attól függetlenül jó megadás volt tőle. Bár ha azt vesszük, hogy nála volt az az A szín...

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •