Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 01. 30

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 01. 30

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy hat fős asztalon, amikor a CO pozícióban ülő játékos $1.25-ig emel. Mivel ő számodra ismeretlen játékos, a BB-n pedig egy regular ül, $5-os 3bet mellett döntesz. A 733 flopon megadja fél potos hívásod, a turnre pedig Q érkezik. Passzolni fogsz, hogy blöfföt indukálj (esetleg rosszabb lap kifizessen a riveren), vagy inkább a hívás mellett döntesz? A pot $20.50, mindketten 100 nagyvakos stackkel kezdtétek a partit.


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Én nagyobbat hívnék.
    Maxxxika likes this.

  3. #3
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Na most ha gyenge játékos, akkor a rosszabbakat dobni fogja...Akkor minek hívunk?...Ha reg, akkor meg inkább kontrollálnám a potot egy esetleges check/call-lal,mintsem hogy én növeljem ism. ellen.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A nagyobb bet nem értem miért jön szóba, ilyen boardon 3bet potban félpot körüli betek megfelelőek regulár ellen, ilyen boardon fogunk itt blöfföket, 3barrelleket csinái, meg thin value.-zni is, a nagyobb bet nem igazán balancálható szerintem.
    a tptk itt a valueból hívjató range-ünk tetejéhez tartozik, szerintem megfelelő a bet értékért, a potkontroll szükségtelen, hiszen sima 3 utca értékünk van, amíg nincs infónk róla addig betbetbet tetszik, ha meg blöfföt indukálnék vmikor az inkább river lenne sztem.
    Gyenge játékos meg nem is értem, miért dobná itt a gyengébbeket, A magast sem dob itt félpotra.

  5. #5
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Rosszul fogalmaztam. Gyengébb játékos nem fog itt többször megadni,mint dobni a mieinknél gyengébbel szerintem. Ism. reg ellen pedig itt nincs 3 utca value a lapunkban. jobban tetszik itt a chek/call, de bet sem olyan rossz és a méret is jó, nem kell nagyobbat hívni

  6. #6
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nagyobb bet nem értem miért jön szóba, ilyen boardon 3bet potban félpot körüli betek megfelelőek regulár ellen, ilyen boardon fogunk itt blöfföket, 3barrelleket csinái, meg thin value.-zni is, a nagyobb bet nem igazán balancálható szerintem.
    a tptk itt a valueból hívjató range-ünk tetejéhez tartozik, szerintem megfelelő a bet értékért, a potkontroll szükségtelen, hiszen sima 3 utca értékünk van, amíg nincs infónk róla addig betbetbet tetszik, ha meg blöfföt indukálnék vmikor az inkább river lenne sztem.
    Gyenge játékos meg nem is értem, miért dobná itt a gyengébbeket, A magast sem dob itt félpotra.
    Ezt mondom én is. Fél pot KÖRÜL, többet mint a fél pot.
    Maxxxika likes this.

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyengébb játékos nem fog itt többször megadni,mint dobni a mieinknél gyengébbel szerintem.
    Ennek a mondatnak a jelentése egyáltalán nem indokolja az állításod.
    Az, hogy pl. a rosszabb lapjainak 70%-át dobja, 30%-ával pedig callol, még nem szól a check mellett.
    balu999 likes this.

  8. #8
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek a mondatnak a jelentése egyáltalán nem indokolja az állításod.
    Az, hogy pl. a rosszabb lapjainak 70%-át dobja, 30%-ával pedig callol, még nem szól a check mellett.
    Nem szól a check mellett az igaz és nem is indokolja.
    Az viszont inkább, hogy nem lesz itt 3 utca value a lapunkban read nélkül függetlenül attól, hogy gyenge vagy reg az illető. Itt ha kapok egy call-t akkor hívásra riveren azt fel kell adnom, mert az a profitábilis nekem. Ha meg van rá lehetőségem, hogy kontrolláljam a potot még turn, akkor azt választom hisz SD képes vagyok. Számomra az a döntő, hogy nem ism. az ellen-t. Lesz rá lehetőségem, hogy exploitáljam, de ez most nem olyan.

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    van 3 utca value egy csomó lap ellen.
    Macko1 likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szól a check mellett az igaz és nem is indokolja.
    Az viszont inkább, hogy nem lesz itt 3 utca value a lapunkban read nélkül függetlenül attól, hogy gyenge vagy reg az illető. Itt ha kapok egy call-t akkor hívásra riveren azt fel kell adnom, mert az a profitábilis nekem. Ha meg van rá lehetőségem, hogy kontrolláljam a potot még turn, akkor azt választom hisz SD képes vagyok. Számomra az a döntő, hogy nem ism. az ellen-t. Lesz rá lehetőségem, hogy exploitáljam, de ez most nem olyan.
    itt egy turn x-el értéket veszítenél, nem feltétlenül a pot controllt kell itt szem előtt tartani
    a 3 utca value pedig a rivertől is függ, itt még nem merném kijelenteni, hogy biztosan nem lesz 3rd barrel

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •