Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (73) összesen
Like Tree108Likes

Téma: EPT Deauville ME 2014 - Szécsi óriás kasszában búcsúzott

  1. #51
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    meg talan annyit hozzatennek kiegesziteskent zvar19 kommentjehez hogy:
    neztem a kozvetitest Szecsi kb 60/50et jatszott ezen az asztalon alig maradt ki partybol tobbszor 3bet/foldolt vagy 3bet kasszaban azonnal feladta....
    ilyen dinamikaval elegge ertheto mindket fel jateka..
    a cikkben ugyan ugy van leirva h Szecsi gondolkodott az allin megadasan de a valosagban snapcallon volt kb 1mp utan betolta a stackjet miutan a finn allint jelentett

  2. #52
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem meg olyan érzésem van, hogy túl sokat olvasott ice-pocó és annyira kavarognak benne a szakszavak meg a stratégiák, hogy egy értelmetlen katyvasz jön ki csak belőle eredményképpen.

    de akkor nézzük:

    1. Nem érkezett indoklás, hogy miért is jó a kisebb 4bet -> de érkezett.

    2. Nem magyarázták el, hogy miért ne lehetne nála set -> de elmagyaráztuk. najó mégegyszer: azért nem lehet nála set, mert alacsony párokkal az esetek igencsak jelentős többségében (szinte soha) nem fog 3betelni, majd egy cold4betet callolni setmineolás céljából. akkor sem, ha te azt mondod rá, hogy szerinted meg de. ugyanígy igaz ez a sorhoz vagy két párhoz szükséges lapokra is. de HA mégis, akkor sem így játszotta volna ezt meg.

    3. Amint látod többen gondolják azt, hogy nem játszotta meg jól a hand-et, akkor miért érveltek azzal, hogy ez azért mégis csak egy 5000 EUR-os verseny. (Ilyet látni 5000-esen is.) -> ahogy ezt már korábban is leírta vki, aki szerint ez a hand rosszul lett megjátszva, az nem ért a pókerhez.

    4. blablabla. -> úgy gondolod, hogy ha 225 ezerig emel, akkor gondolkodás nélkül adhatta volna az allint, a 185 ezresnél meg gondolkodnia kellett? egy 2,5 milliós potnál a pre 80 ezer plusz betett zseton kb 1%-kal se csökkentette volna az spr-t...

    a finn moveja iszonyú nagy varianciával jár hosszú távon és ekkora effective stack size-nál ez nem igazán szükséges.

    jah és egy jó tanács. fogadd el az okosabbak és a tapasztaltabbak tanácsát és véleményét és ha valamivel nem értesz egyet, akkor először saját magad gondolatait rendezd és utána kérdőjelezd meg a véleményüket.
    -Ha a finn ekkora varianciával játszik, egyszóval, ahogyan Ti látjátok őrülten, akkor miért ne lehetett volna nála set?....az is őrült játék lett volna nem???...ezért nem áll meg indoklásként,amit írtál.
    -A finn játszotta meg rosszul a hande-t nem a magyar srác, ezt totálisan félreértelmeztétek, egyszer sem írtam,hogy a magyar srác játszott rosszul...Azt írtam, hogy mehetett volna nagyobb cold4bet. Amennyiben snapcall volt tőle a játék akkor vegyétek úgy, hogy meg se szólalatam.
    -És ez az 1%-os meg 80 000 többletzsetonos említésed elég eltévedt gondolat, MTT nagyon nem vagy képbe szerintem. Én min. 225 írtam de hajlok a 3,5xre, mert a finn azt is megadta vola, akkor már az a többletzseton nem 80 000, hanem mindjárt 140 000, és az spr tekintében az is számít, hogy a mi zsetonunk, és tovább csökken. Így már mindjárt más a szitu.
    -Okosabbak, tapasztaltabbak...Itt ilyen nincs...nem erről van szó..."Ha egy halat az alapján ítélsz meg, hogy milyen jól tud fára mászni, akkor egész életében azt fogja hinni, hogy hülye."...ezt egy nagyon okos ember mondta
    Valamint, hacsak az olasz Pesagnio-t nézzük, hogy rendre 8-9bb-vel emel, vagy overbet allinekkel operál, amikor az nem indokolt, akkor Ő hülye???...hm
    Na mindegy nem akarok vitázni főleg nem sértegetni másokat és személyeskedni, elfogadom, hogy Ti így játszotok, én másképpen játszom, és gondolkodom...Béke!

  3. #53
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Sajnos nagyon makacs vagy meg mindig Ice-Poco es nem birod/akarod elfogadni masik indoklasat, ergo nagyon nagy fish vagy es ilyen mentalis/strategiai leakekkel soha nem leszel semmilyen pokerfajtaban nyero, de ezt mar parszor elmondtam es kezd uncsi lenni..

  4. #54
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Pessagno meg nem olasz, hanem brazil. Elég sok hülyeséget láttam/láttunk már tőle, de speciel olyat pont nem, hogy 8-9 bb-t emelt volna.

  5. #55
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Miert is nem kell balanceolni a 4bet rangunket Katchalov ellen deepen, aki eleg jo jatekos?

    Ertem en hogy nincs minta, meg nem lesz eleg leosztas, de Te nem ezt irtad le, ugyhogy kivancsi vagyok az okfejtesre.
    Utoljára módosítva: Zsipali által: 2014. 01. 31. 07:35

  6. #56
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Nem akartam személyeskedni, de muszáj leírnom: te vagy az egyszerű emberi butaság mintaképe. Normálisan le lettek vezetve a gondolatmenetek(helyesen), hogy mit miért....Részedről annyi alázat nincs a játék (és magad) iránt, hogy legalább elgondolkodj azon, amiket fentebb írtunk. Így sosem fogsz fejlődni, amit én mondjuk magasról letojok, csak olyan emberekkel ilyen hangnemben beszélni/írni, akik nálad kb leírhatatlanul tapasztaltabbak, és jobban átlátják a dolgokat....hát eléggé bicskanyitogató.

    "-Okosabbak, tapasztaltabbak...Itt ilyen nincs...nem erről van szó...". Mondod ezt olyanokról, akik valószínűleg többet játszanak/elemeznek egy hónapban, mint te fél év alatt, és már le is tettek valamit az asztalra.

    Ebben a helyzetben teljesen irreleváns stratégiákkal, fogalmakkal jössz, és azt hiszed, hogy nagyot mondtál.

    Elkezdtem válaszolgatni a feltevéseidre, illetve "meglátásaidra", de basszus annyi f@szságot írtál, hogy itt ülhetnék délig, pedig 2 évig tanultam gépírást. (8 óra 36 perc van)

  7. #57
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    srácok nemár

  8. #58
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hacsak az olasz Pesagnio-t nézzük, hogy rendre 8-9bb-vel emel, vagy overbet allinekkel operál
    kb annyit tudsz a pókerről kedves Pocó, mint az általad említett pókeres származásáról illetve nevének helyes leírásáról..
    Macko1, danfiu and van Gerwen like this.

  9. #59
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Nem érkezett indoklás, hogy miért is jó a kisebb 4bet
    2. Nem magyarázták el, hogy miért ne lehetne nála set
    3. Amint látod többen gondolják azt, hogy nem játszotta meg jól a hand-et, akkor miért érveltek azzal, hogy ez azért mégis csak egy 5000 EUR-os verseny. (Ilyet látni 5000-esen is.)
    4. Nem láttam a dinamikát, de így látatlanba azért vette a srác, hogy a finn nincs annyira a helyzet magaslatán ezért nyugodtan emelhetett volna értékért még pre. és flop a kisebb spr miatt már könnyebb a döntéshozatala és nem kell gondolkodnia. (Mert ugye írták, hogy gondolkodott mielőtt megadott, és nem instacall volt)
    Nekem egy kicsit terv nélkülinek tűnt így elsőre a cikkben leírtak,attól függetlenül jó megadás volt tőle. Bár ha azt vesszük, hogy nála volt az az A szín...
    Megpróbálom elmagyarázni pocó nyelven:
    1. Mert a nagyobb 4bet adott spr mellett különböző rivereken várható EV-je eltér a flopon várható varianciától.
    2. Nem volt nála kézbe pár
    3. Mert 5000 az nem mindig ötezer (vagy több)
    4. szerintem meg így látatlanba, a finn már kajás volt/menni kellett a gyerekekért az oviba, úgyhogy úgyvolt vele itt egy KQs én most megjátszom
    Neked ez csak azért tűnik terv nélkülinek, mert a versenypóker színvonala még nem ért utol téged

    És hogy én is idézzek egy nagyon "okos" embertől.
    "A véleményszabadság nem egyenlő az ész szabadságra küldésével."
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  10. #60
    Lelkes újonc Ballage87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 22.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    halál standard parti
    tessék megemészteni h ez megy hsmtt n
    minden alkalommal, mikor eldobsz flop előtt egy 9es párt, Isten megöl egy kiscicát

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •