Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (73) összesen
Like Tree108Likes

Téma: EPT Deauville ME 2014 - Szécsi óriás kasszában búcsúzott

  1. #61
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megpróbálom elmagyarázni pocó nyelven:
    1. Mert a nagyobb 4bet adott spr mellett különböző rivereken várható EV-je eltér a flopon várható varianciától.
    "
    no offense, de ezt a mondatot nem értem.
    mi az hogy adott SPR? SPR az egy változó és nem konstans, amit pont hogy a preflop betsize-al határozunk meg. Tehát olyan hogy "nagyobb 4bet adott spr" azt nem nagyon tudom hova tenni.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #62
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    no offense, de ezt a mondatot nem értem.
    mi az hogy adott SPR? SPR az egy változó és nem konstans, amit pont hogy a preflop betsize-al határozunk meg. Tehát olyan hogy "nagyobb 4bet adott spr" azt nem nagyon tudom hova tenni.
    Mert ez egy vicc akart lenni. Próbáltam pocót utánozni amikor szakszavakat kever sületlenségekbe, és az egész jó zavaros lesz.
    Jó munkát végeztem
    naggeri, BelaKecske and van Gerwen like this.
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  3. #63
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ja elkaptál! felettem voltál egy level-el
    Macko1 and van Gerwen like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #64
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Noirduck Marcinak is bejött ez a move a high rollerrel .
    naggeri likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  5. #65
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    úgy látszik deauville-ben az RNG a draw-kat támogatja.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #66
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pessagno meg nem olasz, hanem brazil. Elég sok hülyeséget láttam/láttunk már tőle, de speciel olyat pont nem, hogy 8-9 bb-t emelt volna.
    8-9 BB-vel,úgy értetendő, hogy annyi stack-kel rendelkezik és nem push-ol, amikor kellene...Az hogy, hogy milyen származású azt valóban csak írtam, nem emlékeztem, nagyjából annyit maradt meg, hogy deviáns a játéka

  7. #67
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Nem értem miért csap át ez személyeskedésbe, hogy toljátok a minősítéseket, nem hinném, hogy bántó lett volna bármely HSZ-em, amely tartalmazott vulgáris, esetleg obszcén kifejezéseket. Ettől egyikünk sem fog fejlődni, legalábbis az nem, akinek szüksége van rá, jelen esetben nekem.

    Amit én látok szakmai szempontból:
    kivétel nélkül, szinte mindenki úgy látja, hogy van egy "őrült" finn, őrült move-val...De ez az őrült finn, ha esetleg pp-t tartott volna a kezében, akkor azzal már nem fog 3bet-elni, és cold4bet-et call-olni, mert akkor már hirtelen kompetens lesz és előtör belőle, hogy ez bizony itt -EV...??????
    -Számítanak az apró részletek is, amikor a cikkben azt írták, hogy a magyar srác gondolkodott pedig snapcall-olt, amitől így utólag azt gondolom, hogy megvolt az a bizonyos koncepció és teljesen jól játszott és read-elte a finnt.
    És nem attól lesz balanszált a range-ünk, ha követünk egy standard mintát, hanem attól, ha egymástól eltérő hand-eket nagyon hasonló módon játszunk meg, még ha az el is tér a várható értéktől. Nem láttuk tőle,hogy miként játszott korábban vakokról, milyen betsize-zel cold4bet-elt, úgyhogy ahogyan Ti is, úgy én is vaktában lövöldöztünk a stratégiát illetően ez a standard az a standard
    Ja igen! És elfogadom amit írtok, elgondolkozom rajta és remélem legközelebb, ha játszom már be fog ugrani, hogy milyen segítséget kaptam itt és aszerint cselekszem.

  8. #68
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    OFF:
    Hülye finnek.

    Remélem ezért idén Kimi Räikkönen -nek minden futamon elromlik a kocsija. Én mindenesetre teszek egy-két szöget a tv alá, hogy ráhajtson, aztán kidurranjon a kereke.
    Kimi Räikkönen ről lelehet szállni legnagyobb pilóta
    zeoos77 likes this.

  9. #69
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    Ice-pocó

    szerintem kicsit túlpörgetted magad talán azért is jött néhány személyeskedő hozzászollás az irányodba. Elkezdtem a topicot olvasgatni más is mondott hülyeségeket, de nem ennyire kitartóan tették. Szerintem egy-két hozzászollótól eltekintve nem mondták sokan, hogy mennyire őrült ez a finn, mert végülis ha 4 bet kasszába keveredünk oop kqs-sel nem sok ennél jobb floppot kaphatunk. Te pedig ezen is lovagolsz, hogy itt azt írtuk hogy őrült ebből pedig te arra következtetsz, hogy akkor már lehet nàla kis-közepes pocket is. Én is azok véleménye mellett vagyok akik azt mondják, hogy nem lesz nála, gondold majd át és számold ki miért sem lesz jó a call kis párokkal oop, a floppok hány százalékában fogod tudni mit kell csinálni stb. Ezekkel pre 5 betel vagy foldol. Szinte minden sessionomben vannak handek amelyeket utólag máshogy játszanék, sokat látva a handet én azért 4 beteltem volna kisebbet olyan 155-165k körül, hogy több teret érezzen 5 bet foldra. Persze a kqs pont az a lap amivel indokolható a kis 4 bet callozása oop is ilyen deepen, de ne legyünk eredményorientáltak, egy kicsit kisebb 4 bettel egy kicsit növeljük annak az esélyét, hogy 5 beteljen a 3 bet range nagyobb részével. A finn szerintem abban hibázott, hogy a jó odsz ellenére ilyen stackből pre a callal egy nagy varianciáju játékot vállalt, hozzáteszem én sem hiszem hogy dobtam volna és inkább 5 betelek egy kqo val, postflop pedig már be kell hogy kerüljön a stack.

    Szerintem ha picit szolidabban érdeklődsz és osztod meg a véleményed akkor kevesebb támadást kaptál volna, voltak akik nagyon érthetően levezették a válaszokat a feltevéseidre utána te ott folytattad ahol abbahagytad mintha fel sem fogtad volna mit írtak..

    Sokmindenben kell hogy változzon a szemléleted, de a lelkesedésed megvan ez fontos pillérje, hogy hosszútávon sikeres legyél ebben a játékban!

    peace

  10. #70
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Remelem az utolso mondatot csak kedvessegbol irtad es nem gondoltad komolyan

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •