Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Tartozások, high stakes partik és a durrrr challenge - Jungleman interjú (2. rész)

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Tartozások, high stakes partik és a durrrr challenge - Jungleman interjú (2. rész)


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 08.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Sok sz**ba nyúlt az is biztos... Érdekes látni, hogy van egy ember (nem az első ilyen eset), aki tartja a szavát, pontosan, precízen és ha összeszámoljuk mennyi pénzt csaltak ki/el tőle, akkor egy kisebb vagyon jön ki belőle... Ezért ne bízz jóformán "senkiben". Persze, tudom... ilyen a világ, és a gazdag emberek még gátlástalanabbak, és valószínűleg azért nem értem én ezt, mert a szülők engem nem ilyen "féregnek" neveltek... de könyörgöm, néhány ember, hogy tud így elaludni esténként... gusztustalan!
    Lord Secret and van Gerwen like this.

  3. #3
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    látszik h ért vmihez, de sztem az élethez egyszerűen h.lye, az a szerencséje h jó sokat keres

  4. #4
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    én a durrr challenget nem értem. pontosabban h miért rinyál miatta. minden második honap nem játék után plusz 40K-t kap. durrrr meg végül igyis ugyis kiszáll, fizetni viszont fog.

  5. #5
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    látszik h ért vmihez, de sztem az élethez egyszerűen h.lye, az a szerencséje h jó sokat keres
    Az élethez ez a sok elbukott ezer dollár azt nevezhetjük tanulópénznek is Ezen mindenki áttesik valakit átvágnak pénzzel, valaki meg saját hibákat követ el és ebből tanul. De én Jungleman12 helyében durrr gyereket nyilvánosan piszkálnám ahogy Muhammad Ali tette anno a boxban. És biztos elszakadna a cérna Tomikánál, és végre hajlandó lenne játszani is.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    látszik h ért vmihez, de sztem az élethez egyszerűen h.lye, az a szerencséje h jó sokat keres
    Enyhe asperger szindrómája van,e miatt a társas kapcsolatokat valószínűleg nehezebben kezeli és látja is át mint egy átlagember,ezért könnyebb átb*szni a palánkon,és tart tovább tanulni neki ezekből a helyzetekből.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  7. #7
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet zend eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Enyhe asperger szindrómája van,e miatt a társas kapcsolatokat valószínűleg nehezebben kezeli és látja is át mint egy átlagember,ezért könnyebb átb*szni a palánkon,és tart tovább tanulni neki ezekből a helyzetekből.
    aki meg buta arra milyen betegség van? japánban nem ismerik a diszlexia fogalmát, nem véletlenül. az meg h vki kiskorától kezdve csak a videójátékoknak élt, asszem ott van a kutya elásva, nem is értem a szülei mért hagyták.ettől függetlenül a pókeres tudását nem akarom megkérdőjelezni

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    nem egyszerű a high stakes prok élete sem

    Fu: japánoknál mondjuk nem is latin betűket használnak, vagy ismered a karaktert, vagy nem. hogyan értelemeznéd náluk a diszlexiát?
    dan9304 likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #9
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    sztem olvass picit utána annak a "betegségnek". ez csak egy pl volt, de számtalan hasonló "betegségről" nem vesznek tudomást. mindenki maga dönti el h mi az amit már tudományosan kell magyarázni, és mi az ami nevelés kérdése csak

  10. #10
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én Jungleman12 helyében durrr gyereket nyilvánosan piszkálnám ahogy Muhammad Ali tette anno
    Ali nyilvánosan piszkálta durrrt?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •