Oldal: 143 / 159 ElsőElső ... 4393133141142143144145153 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.421 - 1.430 (1589) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Minden ami monitor

  1. #1421
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy 19" os lg monitorom. Annyi a baj vele hogy nemrég bevertem a kijelzőjét. Hát ennyi, csak leírtam, hogy nem szerette.
    Mennyiért adod?

  2. #1422
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hdmi kábellel csak full hd felbontás megy (1920x1080), nekem tv-hez jó, mert a hdmi hangot is átvisz, de monitorra fölösleges.
    Szerintem olyan videókártya kell, amin van még egy dvi csatlakozó, hogy mehessen mindkettő max. felbontásban.
    Azért ez nem egy olcsó megoldás, a 700 forintos átalakító jobban tetszett. Csak ez maradt?
    Nyilván a max felbontások lennének a fontosak

  3. #1423
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyiért adod?
    Írj PM, megbeszéljük. Van egy fordítva összehajtogatott laptopom is, ha érdekel. Annyi szépséghibája van, hogy meg van rágva a széle.

  4. #1424
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írj PM, megbeszéljük. Van egy fordítva összehajtogatott laptopom is, ha érdekel. Annyi szépséghibája van, hogy meg van rágva a széle.
    Te rágtad meg egy FT-n, vagy a kutya is pókerezik és nem bírja ha lemákolják?
    Milyen laptop?
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #1425
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te rágtad meg egy FT-n, vagy a kutya is pókerezik és nem bírja ha lemákolják? Milyen laptop?
    asus. A kutya neem, muflonom van

  6. #1426
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez nem egy olcsó megoldás, a 700 forintos átalakító jobban tetszett. Csak ez maradt?
    Nyilván a max felbontások lennének a fontosak
    TirX írt hdmi-dvi átalakítót, de nem vagyok biztos benne, hogy azzal működni fog.
    Nekem dvi-dvi-al van összekötve a 27-es monitorom (2560x1440) és hdmi-hdmi-vel a tv(1920x1080). Mikor próbáltam ezzel a hdmi kábellel a monitort, csak 1920x1080-at tudott.
    Nincs átalakítom, nem próbáltam, videókártyámon (geforce gtx 570) van két dvi kimenet a hdmi mellett.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2014. 02. 02. 10:55
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #1427
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    23 colos IPS-ek közt mi most a best buy? vagy kb. tökmindegy ebben a kategóriában? LG? Dell? Samsung?
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  8. #1428
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi

    Van egy Samsung SyncMaster S22B300 monitorom,ami időnként elsötétül 1-2 másodpercre, teljsen váratlan időpontokban,mintha hátul a kábel nem rendesen csatlakozna. Izomból bele van dugva a hdmi csatlakozó, és a notebbokon amire rá van kötve, a saját kijelzőjével amikor használom még soha nem csinált ilyet.
    Ha megmozgatom hátul a hdmi csatlakozót,akkor vagy csinálja vagy nem.
    Valami hasonló jelenség másnak,ötlet?

  9. #1429
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Kontakt hiba. Vidd el monitor szervizbe vagy egy jobb műszerészhez! Szerintem max. 1 óra munkával meg kell tudni csinálnia.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  10. #1430
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Üdv
    Véleményeket kérnék.Én most bizonytalan vagyok. Olvastam hideget,meleget is hogy a célnak megfelelő-e a led tv pókerezni. Ez most egész jó áron van: Panasonic TX32A300 HD ready LED televízió
    Annyit még hogy pc+1 monitor,meg a led tv menne együtt. Szerintetek jó ötlet?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •