Oldal: 54 / 74 ElsőElső ... 444525354555664 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 531 - 540 (740) összesen
Like Tree217Likes

Téma: Dühöngő

  1. #531
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszaülök, 150 hand alatt 3 AA meghal.
    Én beismerek mindent, nem vagyok egy nagy játékos. Valószínüleg úgy szar minden, amit csinálok, ahogy van. Csak ne mindig hétvégén derüljön ki, fisheknek látszók elleni coolerekből.
    (Közben sikerült 3as allin menni KK-val QQ és AJ ellen. Nem nyertem persze.)
    Már bocs, de ha 150 hand alatt kaptál kézbe három AA-t, akkor egy szavad sem lehet. 214 leosztásonként járna egy!
    Egyszer egy versenyen egymás után 4x kaptam AKo-t, elsőnél pre allint calloltam, lefeleződtem esélyesebbként, a másodiknál ugyanez, a harmadiknál már nem hitték el,h jó lapom van megadták valami AJo-al persze buktam, és a negyedikkel pedig ugyanígy kiestem. Van ilyen.

  2. #532
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Pici javítás: 221 hand-ből lesz egy AA.

  3. #533
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Mindenki Pokerstars-ra ideges mindig. Meg a preflop játékra

  4. #534
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    A mai napnak 200 hand után véget vetek, és mostantól minden nap az első bullshit handig fog tartani, ill. ha amikor belépek a regfisheket látom nagy stackkel le sem ülök. (Persze úgysem tartom be, pedig így kellene.)
    3 buyint toltam el:
    - floppon bement flössöm set ellen, ez nem fáj, fel sem merül bennem, hogy kitarthat
    - AA sqz után KQx-en bement AK és TJ ellen, ez sem fáj, hármas allint nyerni nem ér... (meg miaz, hogy nincs KK vQQ sehool?)
    - 662T9 99 riveren allint toltam, gondoltam látok egy TT-t, de 66-ot láttam
    Ultar, lumpi and ProAdel89 like this.

  5. #535
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Szájbaba*ott k annnnyát a té-hominak!!!!!!!!!Hogy 3 napja szar a net +TV!!!!!! Megfizetik a káromat????? Gondolom meg....

  6. #536
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai napnak 200 hand után véget vetek, és mostantól minden nap az első bullshit handig fog tartani, ill. ha amikor belépek a regfisheket látom nagy stackkel le sem ülök. (Persze úgysem tartom be, pedig így kellene.)
    3 buyint toltam el:
    - floppon bement flössöm set ellen, ez nem fáj, fel sem merül bennem, hogy kitarthat
    - AA sqz után KQx-en bement AK és TJ ellen, ez sem fáj, hármas allint nyerni nem ér... (meg miaz, hogy nincs KK vQQ sehool?)
    - 662T9 99 riveren allint toltam, gondoltam látok egy TT-t, de 66-ot láttam
    Szúrjál már be egy grafot pls!

  7. #537
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 29.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Nem tudom, mit akartok a graffal. Ott van pár oldallal visszább. Durván leszakadt EV vonalat nem tudok mutatni, sőt, még picit fölötte vagyok abban a ~400k handben, amiről van adatbázisom (gépcsere óta).
    De ettől még úgy érzem, hogy ahogy futok, olyan a világon nincs, és minden kártya ellenem van. De ez biztos csak képzelődés, és aki nem tud játszani, annak van ellene minden kártya.

    Mind1, többet nem fogok panaszkodni, nem fogok csalikozni (ígértem már 1x, de most be is tartom)!
    Jefffregfish vagyok.

  8. #538
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Vannak napok, hetek amikor úgy érzi az ember, hogy minden ellene van, nekem az utolsó 2 hetem ilyen volt, alig vártam a hónap végét. De ezen hamar túl kell tenni magad és inkább azzal próbálj meg foglalkozni, hogy jók voltak-e a move-ok vagy lehetett volna-e másképp is. Ha tudod, hogy jó volt azt is tudod, hogy hosszútávon te fogsz kijönni jól belőle.

  9. #539
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már bocs, de ha 150 hand alatt kaptál kézbe három AA-t, akkor egy szavad sem lehet.
    Miért ne lehetne, ha azért kapja őket, hogy bukjon velük?

    Idézet jefffryys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    többet nem fogok panaszkodni, nem fogok csalikozni
    Ne hozd rám a fráááászt!!!

  10. #540
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én is egy ilyen mélyrepülésen mentem át az elmúlt egy hétben, sőt földbe is csapott a PokerStars, egy dolog vígasztal, hogy a nagy bukóim 85%-ában nem az én rossz döntésem eredményezte a kiesést, hanem az, hogy lemákoltak, vagy KK-van AA-ba futottam. Most új hónap új nyeremények várnak, mert hát a szerencse forgandó!
    erikkke likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •